Cumartesi, Ocak 20, 2018

Ergün: Bandırma'dan puanla döneceğiz

Hafta sonu ligin ikinci yarısının ilk maçını oynamak için Bandırma’ya hareket edecek olan Silivrispor’da, Kulüp İdari Menajeri Özgür Ergün yaptığı açıklamada, “Biz Bandırma’ya puan almaya gidiyoruz” dedi.


TFF 2. Lig Beyaz Grupta mücadelesi veren Silivrispor ligin ilk yarısında toplayamadığı puanları ikinci yarı toplayabilmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya hazır. Yapılan çalışmalar hakkında bir bilgilendirmede bulunan Silivrispor Kulüp İdari Menajeri Özgür Ergün; “Ligin ikinci yarısına çok iyi bir başlangıç yapmak zorundayız. Bunun için ilk hafta maçımız olan Bandırmaspor maçı çok önem arz etmektedir. Biz Antalya kampını çok iyi değerlendirdik ve mükemmel bir çalışma yaptık. Antalya dönüşü kendi tesislerimizde yaptığımız hazırlıklar neticesinde de ideal takım kadromuz da hocamızın kafasında şekillenmiştir. Tek derdimiz Bandırma maçından puanlar çıkarmak olacaktır. Tüm kadromuz bunun bilincinde ve bu bilinçle çalışmaktadır. Mutluk puan almak zorundayız ve iyi bir çıkış yakalayıp lige yeniden başlamak en büyük isteğimizdir. Bu hafta yakın bir deplasmandayız ve tüm destekçilerimizi bizleri desteklemeye davet ediyoruz. Bize güvenin ve inanın biz bu işi bitireceğiz yeter ki desteğinizi esirgemeyin” dedi.


Haber: Engin Akın

Hiç yorum yok:

Amatörler için karar ertelendi, nedeniyse...

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Türkiye'deki tüm amatör lig müsabakalarının yeni tip koronavirüs (Kovid-19) pandemisi nedeniyle ekim a...