Pazar, Haziran 25, 2017

İçişleri Bakanı Soylu Derikspor'u kabul etti

Mardin 1. Amatör Küme’de şampiyon olarak Bölgesel Amatör Lig’e çıkan Derikspor, takıma büyük emek veren ancak şampiyonluğu göremeden şehit edilen Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk’ü unutmuyor. Mardin ekibi dün Ankara ve şehit kaymakamın memleketi Sakarya’da temaslarda bulundu.


Derikspor ilk olarak İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun özel davetlisi olarak Ankara’ya gitti. Bakan Soylu’nun Derikspor’u kabulunde Mardin temsilcisini Genel Kaptan Akif Açan, teknik direktör Şevket Özkanca, takım kaptanı Tuncay Elik ve futbolculardan İdris Tunçte temsil etti. Deriksporlular kabulde Bakan Soylu’ya isminin yazılı olduğu bir forma hediye ettiler.


Derikspor daha sonra şehit kaymakaman Sakarya Arifiye’deki kabrini ve ailesini ziyaret etti. Kafile daha sonra Arifiye Kaymakamı Adem Yazıcı’nın davetlisi oldu. Şehit kaymakamın babası Asım Safitürk’ün de yer aldığı ziyarette Yazıcı’ya Muhammet Fatih Safitürk’ün resminin yer aldığı tişört hediye edildi.


 


Hiç yorum yok:

Koral: BAL ve amatör ligler başlamalı

Beşyüzevlerspor Kulüp Başkanı Mustafa Koral, profesyonel liglerin seyircisiz olarak başladığını, amatör liglerinde aynı şekilde başlaması ge...