Salı, Haziran 27, 2017

Ataşehir Çamoluk'a genç golcü

Bölgesel Amatör Lig'de geçtiğimiz sezonu 7. sırada tamamlayan ancak statü gereği bir alt lige düşen Ataşehir Çamolukspor, geçtiğimiz sezonu yine aynı grupta mücadele eden Sakarya Kırkpınarspor'da tamamlayan ve Sakarya ekiplerinin gözdesi haline gelen genç golcü Furkan Bavuk ile anlaşmaya vardı. Furkan Bavuk, Zafer Emek ile yaptığı görüşmenin ardından imzayı atarken Sportif Direktör Zafer Emek yaptığı açıklamada "Daha evvelden araştırdığımız bildiğimiz oyunculara imza attırmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki günlerde de bir seçme yapacağız. Tarihini de kısa sürede netleştirip yine sizler aracılığıyla bildireceğiz. Her oyuncuyu izleyip gözlemleyeceğiz ve takımımıza kazandıracağız" dedi. 


Furkan Bavuk kimdir?


Futbol kariyerine 2007-2008 sezonunda Ferahspor'da başlayan Bavuk, bu ekibin 4 sezon formasını giydi. 2010-2011 sezonunda Kirazlıtepespor'un yolunu tutan golcü, 5 sezon aralıksız bu ekibin formasını giydi ve son olarak 3 sezondur Sakarya Kırkpınar'da futbol kariyerine devam ediyordu. 2017-2018 sezonunda Ataşehir Çamoluk formasını terletecek.


MUHABİR:OĞUZHAN AKGÜNDÜZ

Hiç yorum yok:

Koral: BAL ve amatör ligler başlamalı

Beşyüzevlerspor Kulüp Başkanı Mustafa Koral, profesyonel liglerin seyircisiz olarak başladığını, amatör liglerinde aynı şekilde başlaması ge...