Gaziosmanpaşa'da amatör kulüp gelişim semineri yapıldıAmatör kulüplerin yönetsel açıdan gelişimini sağlamak amacıyla düzenlenen amatör kulüp gelişim seminerlerinin ikincisi Gaziosmanpaşa Belediyesi Kültür Merkezi'nde yapıldı. 

Gaziosmanpaşa, Arnavutköy, Sultangazi ve Eyüp ilçelerine bağlı amatör kulüplerin başkan ve yöneticilerinin davet edildiği seminerin açılış konuşmasını İstanbul ASKF Genel Sekreteri Ali Tanrıyaşükür yaptı.

Seminerde TFF Gelişim Ligleri Müdürü Dr. Erden Or "Kulüp Yönetimi" ve "Pazarlama", TFF Kulüp Gelişim Müdürü Serbülent Şengün ise "Üyelik, Gönüllülük, Taraftarlık" ve "Sportif Yönetim" konulu sunumlar yaptı. Katılımcılara İstanbul ASKF Yönetimi tarafından birer katılım sertifikası verildi.

TFF İcra Kurulu Üyesi, TFF Amatör Kurul Başkanı ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Düşmez'in girişimleriyle başlayan ve bu alanda bir ilk niteliği taşıyan seminerlerin, İstanbul'un çeşitli ilçelerinde ve sonrasında tüm Türkiye genelinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Kaynak: tff.org

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus