Salı, Mayıs 29, 2012

Kartal 'Yuvası'nda değil deplasmanda kazandı!

HASANPAŞASPOR: 2 KARTAL YUVASI SK: 4
İstanbul 2. Amatör Lig 14. Grup’ta üçüncü sırada bulunan Kartal Yuvası, ‘deplasmanda’ Hasanpaşaspor’u 4-2 yenerek şampiyonluk iddiasını sürdürdü.


Fikstüre göre Kadıköy ekibi Hasanpaşaspor ev sahibi, Kartal temsilcisi Kartal Yuvası konuktu. Ancak Kadıköy’de nizami saha olmaması, yakındaki diğer sahaların da ücret talep etmesi nedeniyle ancak Bulvar Stadı’na kendisine yer bulabilen Hasanpaşaspor, Kartal’da bir Kartal temsilcisini konuk etti.

Maça iyi başlayan Kartal Yuvası Emre ve Batuhan’ın golleriyle 2-0 öne geçti. Hasanpaşa’da Kerem Can farkı bire indirse de Siyah-Beyazlılar iki gol daha bulup skoru 4-1’e getirdiler. Son sözü penaltıdan Kerem Can söyledi ve maç 4-2 sona erdi.

STAT: Kartal Bulvar
HAKEMLER: Aytaç Geçgel, Serkan Alaçam, Murat Aydın
SAHA KOMİSERİ: Haydar Kara
HASANPAŞASPOR: Talha, Taşkın, Mehmet, Sedat, Oğuzhan, Necati, Semih, Şirvan, İrfan, Kerem Can, Giray (Veli, Engin, İlhan, Emre, Aziz)
TEKNİK DİREKTÖR: İbrahim Palabıyık
KARTAL YUVASI SK: Fatih, Ertan, Ulvi, Ufuk, Erdem, Ferhat, Emre, Emrullah, Uğur, Muhammet, Batuhan (Doğukan, Sedat, Aykut, Çağrı, Hüseyin, Abdülkadir)
TEKNİK DİREKTÖR: Salih Kaan TomaçSaha Komiserimiz Sayın Haydar Kara'ya ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz.

HABER-FOTOĞRAF: EFKAN BUCAK

Hiç yorum yok:

Koral: BAL ve amatör ligler başlamalı

Beşyüzevlerspor Kulüp Başkanı Mustafa Koral, profesyonel liglerin seyircisiz olarak başladığını, amatör liglerinde aynı şekilde başlaması ge...