Yeldeğirmenispor göz kamaştırıyorİstanbul 2. Amatör Küme takımlarından Yeldeğirmenispor yeni sezona fırtına gibi girmeye hazırlanıyor. Geçen sezon 2. amatör küme play-off'unun finalinde Özkaracaahmet'e yenilerek 1. amatör biletini kaçıran Kadıköy ekibi bu sezon şampiyonlukta kararlı. Başkan Ali Ölmen ve ekibi gecesine gündüzlerine katarak çalışırken, tüm camia şampiyonluk için kenetlendi.
Takımın başına bu sezon, Türk futbolunun duayen teknik adamlarından biri getirildi: Bir dönem Galatasaray'da Fatih Terim'le aynı takımda forma giyen, geçen sezon Süper Amatör Küme'de Yenibosnaspor'u çalıştıran ve bu takımı 3. Lig'e terfi maçlarına götüren (İlk maçı kazandıktan sonra çok şanssız bir şekilde Bursa Burgazspor'a penaltılarla elenmişlerdi) Tamer Gürsan artık Yeldeğirmenispor'u çalıştıracak.
Hem takım kaptanı hem de kalecisi olan Erhan Eliş de Yeldeğirmeni'nin diğer bir kozu. Fenerbahçe'de Harald Schumacher'in yedekliğini yapan, 14 yıl profesyonel olarak top oynayan Erhan, bu yıl Kırmızı-Beyazlıların başarısı için ter dökecek.
Takımın yeni transferleri ise şöyle:
Selahattin Serçe (Sivassspor PAF)
Samet Kuru (Sultanbeyli Belediyespor)
Cem Ur (Fikirtepe Dumlupınarspor)
Ertuğrul Sertbaş (Beylerbeyi Süper Genç)
Arif Ertekin (Maltepespor Süper Genç)
Ersin Kılıç (Samsun Gazi Belediyespor)
Burak Bülbül (Samsun Yolspor)
Ayrıca 2 futbolcuyla daha anlaşılmak üzere

Yeldeğirmenispor bu sezon Feneryolu, İcadite, Ümraniye Doğuşspor, Selamsız, Tekel ve Ömerli'yle aynı grupta yer alacak.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus