Çarşamba, Mayıs 11, 2022

İstanbul&Trakya Karması'nın kesin kadrosu belli oldu



UEFA Regions Cup Türkiye Bölgelerarası Elemeleri'ne katılacak olan İstanbul Bölge Amatör Milli Karma çalışmaları 12.05.2022 Perşembe günü, saat 15:30'da Beylerbeyi 75.Yıl Stadı'nda yapılacak olan antrenman ile başlayacak. 

İsmail Taviş'in teknik direk direktörlüğünü yaptığı takım için 43 oyuncunun yer aldığı bir seçme yapılmıştı. Seçme sonunda kadro 26'ya indi. Kadroya statü gereği kariyerinde hiç profesyonel olmamış isimler yer aldı.

Oyuncu Kulübü Statü Doğum Tarihi
 
KALECİ
1 MUHAMMET TARIK YAĞCI CEVİZLİ ANADOLU BAL 4.06.2002
2 GÖKAY KURT OSMANLI SPOR SAL 25.09.2001
3 EMRE ŞANAL ÇORLU 1947 SAL 13.09.1995
DEFANS
4 YILDIRAY UYAR KURUÇEŞME BAL 17.03.1987
5 NURULAY ATALAY KAVACIK BAL 4.04.2001
6 EMRE YUCAK İST.SİNOP BAL 18.09.2000
7 SÜLEYMAN AKÇA CEVİZLİ ANADOLU BAL 18.08.1999
8 SÜLEYMAN SANCAK KARTALSPOR SAL 11.02.1992
9 HAKAN TÜRKADI BEYLİKDÜZÜ SAL 9.09.1996
10 TALHA BERKE BEYAZ TUNA SAL 21.09.2000
11 TİMURHAN ATLILAR EVRENSPOR SAL 21.09.1999
12 EMRE KABAK ANADOLU HİSARI İY 1.AMATÖR 27.02.2003
ORTA SAHA
13 MURAT GÜRSU KARTAL BULVAR BAL 11.12.1990
14 DURMUŞ GÖNÜL KUŞTEPE SAL 26.03.1991
15 TUNCAY OĞUZ KUŞTEPE SAL 6.01.1994
16 SADIK AHMET BIYIK AYAZAĞA SAL 12.01.1999
17 BURAK TEKİN KAYAŞEHİR 1.AMATÖR 6.01.1995
18 EMİR PALA KEŞANSPOR 1.AMATÖR 29.03.2001
19 MUSTAFA EREN MERT KARACAKILAVUZ 1.AMATÖR 21.12.2001
KENAR FORVET
20 FURKAN USTA BEYKOZ 1908 BAL 10.03.2002
21 EREN DANİŞ EDİRNE MEGA SAL 4.04.2001
22 EMRE ŞEKER OSMANİYE İSTİKLAL SAL 27.03.1997
23 NEZİH BAYRAMOĞLU CANKURTARAN SAL 15.10.1995
24 SERKAN DURSUN İST.BULANCAK SAL 16.11.1997
MERKEZ FORVET
25 YUNUS TOPAL      KAVACIK BAL 15.02.1994
26 SAMET KÜPELİ BAHÇELİEVLER SAL 29.03.1998



43 KİŞİLİK SEÇME KADROSU ŞU İSİMLERDEN OLUŞUYORDU:
1 MUHAMMET TARIK YAĞCI CEVİZLİ ANADOLU BAL 4.06.2002
2 EMRE SAMİ KARAOĞLU SULTANBEYLİ BLD BAL 22.01.1995
3 GÖKAY KURT OSMANLI SPOR SAL 25.09.2001
4 EMRE ŞANAL ÇORLU 1947 SAL 13.09.1995
5 YILDIRAY UYAR KURUÇEŞME BAL 17.03.1987
6 ERCE BERTUĞ DUMAN BABAESKİ BAL 10.05.1999
7 EMİRHAN ŞENGÜL YENİKÖY BAL 13.01.2001
8 MURAT CAN SİLİVRİ BAL 18.08.1995
9 NURULAY ATALAY KAVACIK BAL 4.04.2001
10 EMRE YUCAK İST.SİNOP BAL 18.09.2000
11 SÜLEYMAN AKÇA CEVİZLİ ANADOLU BAL 18.08.1999
12 YASİN BAKACAK YEŞİLKÖY BAL 22.11.1995
13 SÜLEYMAN SANCAK KARTALSPOR SAL 11.02.1992
14 HAKAN TÜRKADI BEYLİKDÜZÜ SAL 9.09.1996
15 BATUHAN DÖNMEZ YENİBOSNA SAL 21.08.1999
16 TİMURHAN ATLILAR EVRENSPOR SAL 21.09.1999
17 EMRE KABAK ANADOLU HİSARI İY 1.AMATÖR 27.02.2003
18 MURAT GÜRSU KARTAL BULVAR BAL 11.12.1990
19 BURAK ÇAKIR SULTANGAZİ BAL 16.03.2000
20 DOĞUKAN TOPKAYA KARTAL BULVAR BAL 13.05.1999
21 DURMUŞ GÖNÜL KUŞTEPE SAL 26.03.1991
22 TUNCAY OĞUZ KUŞTEPE SAL 6.01.1994
23 BATUHAN ERTEN HALİÇ SAL 30.06.1997
24 TÜRKER SAMET ERAYDIN GÜLSUYU SAL 18.10.1999
25 BERKAY VATANSEVER KÇ YEŞİLOVA ESNAF SAL 11.08.1998
26 SADIK AHMET BIYIK AYAZAĞA SAL 12.01.1999
27 BURAK TEKİN KAYAŞEHİR 1.AMATÖR 6.01.1995
28 EMİR PALA KEŞANSPOR 1.AMATÖR 29.03.2001
29 MUSTAFA EREN MERT KARACAKILAVUZ 1.AMATÖR 21.12.2001
30 FATİH GÖNEN BAĞCILAR BAL 13.03.1994
31 FURKAN USTA BEYKOZ 1908 BAL 10.03.2002
32 EREN DANİŞ EDİRNE MEGA SAL 4.04.2001
33 YUNUS EMRE DUMAN EDİRNE MEGA SAL 28.03.2003
34 EMRE ŞEKER OSMANİYE İSTİKLAL SAL 27.03.1997
35 NEZİH BAYRAMOĞLU CANKURTARAN SAL 15.10.1995
36 SERKAN DURSUN İST.BULANCAK SAL 16.11.1997
37 ÜMİT ÖZTÜRK FİKİRTEPE DUMLUPINAR 1.AMATÖR 10.08.1996

Hiç yorum yok:

Şişli Yaylaspor Maruf'un başına bela oldu!

İstanbul 1. Amatör Lig 11. Grup'ta kalma mücadelesi veren Şişli Yaylaspor sahasında Çankırı Marufspor'u 1-0 yenerek rakibini zirvede...