Cuma, Ocak 07, 2022

2021-22 İstanbul 2. Amatör Lig'e katılacak takımların listesi



TFF İstanbul İl Temsilciliği, yeni sezonda 2. Amatör Lig'e katılmak için dilekçe veren kulüplerin listesini yayımladı.

12 Şubat 2022 tarihinde başlayacak olan 2.Amatör Lig kura çekimi 27 Ocak 2022 tarihinde Orhan Saka Amatörler Evi’nde saat 14.00’da gerçekleştirilecek olup lig için son başvuru tarihi 25 Ocak 2022 Salı olarak belirlendi.

Aşağıdaki liste şimdiye dek dilekçe verenlerin listesi olup 25 Ocak'a kadar liste artabileceği gibi azalma ihtimali de mevcut. Çoğu takımın daha dilekçe vermesi bekleniyor. Kesin liste kura günü yayınlanacak.


1. 1453 İstanbul Asspor
2. 1453 Maltepe Gençlik
3. 1907 Ataköy Çobançeşmespor
4. 5 Mevsim Gençlikspor
5. Acıbadem Üsküdar SK
6. Akşemsettinspor
7. Alipaşaspor
8. Altınayspor
9. Altınokspor
10. Anadolu Kavağıspor
11. Aslantepe Gençlikspor
12. Atakent 2015 SK
13. Atalarspor
14. Ataşehir Arenaspor
15. Ataşehir Doğuşspor
16. Atışalanıspor
17. Avcılar 1903 SK
18. Avcılar Cihangirspor
19. Avcılar Gümüşpalaspor
20. Bağcılar Gençlergücü
21. Bağcılar İY Cemspor
22. Bağcılar Orduspor
23. Bayrampaşa Atletikspor
24. Bayrampaşa Yenidoğanspor
25. Beştelsizspor
26. Beycilerspor
27. Beyoğluspor
28. Büyükçekmece Gençordu SK
29. Cevatpaşaspor
30. Cevizli Kültürspor
31. Ceylanspor
32. Çatalzeytin Zümrütspor
33. Çekmeköy Çarşıspor
34. Çelikspor www.yerelfutbol.com
35. Denizcilik İşletmeleri SK
36. Emirefendispor
37. Esen Bayburtspor
38. Esenevlerspor
39. Esenyurt 19 Mayıs SK
40. Esenyurt Gümüşhanespor
41. Esenyurt Kartalspor
42. Eyüp Çırçır İmarspor
43. Fatihspor
44. Fatihanspor
45. Feneryoluspor
46. Ferahspor
47. Fişekspor
48. Gaziosmanpaşa Barbarosspor
49. Gençosmanspor
50. Giresun Emeksanspor
51. GOP Venüsspor
52. Göktürkspor
53. Güngören Doğuşspor
54. Halkalıspor
55. Halkalı Taştepespor
56. Haznedar Çetinkayaspor
57. Haznedarspor
58. Ihlamurderespor
59. İncirlispor
60. İstanbul Arenaspor
61. İstanbul Artvinspor
62. İstanbul Ataşehirspor
63. İstanbul Balkanspor
64. İstanbul Çorumspor
65. İstanbul Gençlergücü
66. Kabakçaspor
67. Kadimspor
68. Kağıthane Çağlayanspor
69. Kağıthane Sadabadspor
70. Kanarya Azimspor
71. Kartal Atlasspor
72. Kemerburgazspor
73. Kireçburnuspor
74. Kosova Güçspor
75. Küçükçekmece Atakentspor
76. Küçükçekmece İnönüspor
77. Maltepe Zümrütevlerspor
78. Medicell İstanbul Mimarobaspor
79. Mehmet Rauf Lisesi SK
80. Mollaaşkıspor
81. Muratpaşaspor
82. Nurtepe Güney Yıldızı SK
83. Nurtepespor
84. Öz Yavuzselimspor
85. Öz Yarımburgazspor
86. Öz Ataşehirspor
87. Pendik Doğanspor
88. Pendik Emekspor
89. Pendik Esenyalıspor
90. Pendik Velibabaspor
91. Pendik Yenişehir Gençlikspor
92. Pendikgücü
93. Poligon Fethiyespor
94. Rumeli Hisarıspor
95. Rüzgarlıbahçespor
96. Sancaktepe Emekspor
97. Sancaktepe Ziganaspor
98. Sarıgöl Birlikspor
99. Sayalarspor
100. Selami Ali Yeşil Saha SK
101. Seyrantepe Ofspor
102. Siyavuşpaşaspor
103. Soğanlıkspor
104. Şile Denizspor
105. Telsizspor www.yerelfutbol.com
106. Türk Hava Yolları SK
107. Topçularspor
108. Tuzla Anadoluspor
109. Tuzla Plevnespor
110. Ulusspor
111. Uskumru Köyü SK
112. Üçyüzlü Esengücü
113. Ünalanspor
114. Üsküdar Salacakspor
115. Yenidoğan Güneşspor
116. Yavuztürkspor
117. Yeni Özkartalspor
118. Yeşilpınarspor

Hiç yorum yok:

İkitelli Köyiçi galibiyeti hatırladı

İstanbul Süper Amatör Lig 8. Grup'ta ateş hattında yer alan iki ekibin maçında İkitelli Köyiçi SK evinde Kartal Yunusspor'u 4-1 yendi.