Perşembe, Mart 07, 2019

Ayaklarına top değmeden şampiyon oldular

Kastamonu U15 Ligi'nde Kastamonu İl Özel İdare Köy Hizmetlerispor Kulübü, hiç maç yapmadan şampiyon oldu.


Bu sezon 4 kulübün katılımıyla düzenlenmesi planlanan ligde, 2 takım çekildi, bir ekip ise maçlara çıkmadı. Hiç maç yapmadan, hükmen galibiyetler sonucu 18 puan toplayan İl Özel İdare Köy Hizmetleri şampiyonluğa ulaştı. Kulüp, şampiyon olması nedeniyle Kastamonu'yu Türkiye Şampiyonası gruplarında temsil edecek.


Kulüp başkanı Nida Sinsi, "Buruk bir şampiyonluk yaşadık. Bu bizim çok hoşumuza gitmedi. Gelecek vadettiğini düşündüğümüz bir yaş grubunun maç yapamamış olması bizi endişeye sevk ediyor. Gruplarda şu an için hangi takımlarla mücadele edeceğimiz belli değil. Daha önceki senelerde final oynamışlığımız var ama son maçlarda elendiğimiz de oldu. Kastamonu'yu temsil eden bir takım olarak gruplardan bir üst seviyeye çıkmak her zaman hedefimizdir" dedi. 
Takım antrenörü Seyfi Tekin ise geçen yıl 14 Yaş Altı Milli Takım kampına 3 futbolcularının katıldığını kaydederek, "Hiç maç yapamadan gruplara gideceğiz. Onun eksikliği içerisindeyiz" diye konuştu.

Hiç yorum yok:

2. Lig ve 3. Lig'de toplam 5 kulübün ismi değişti

Misli.Com 2. Lig ve 3. Lig'de sezon bugün başladı. Yeni sezona 2. Lig'de bir, 3. Lig'de dört kulüp isim değişikliğiyle girdi.