Çarşamba, Haziran 27, 2018

Çantaköy transferde düğmeye basıyor

Silivri’nin İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından Çantaköyspor yeni sezonda kendisini şampiyon yapan teknik direktör Gürkan Uzun ile devam kararı almasının ardından transfer görüşmelerine de başlıyor.


Çantaköyspor İstanbul 1. Amatör Küme 1. Grup'ta 16 maçta 11 galibiyet, 3 beraberlik ve 2 yenilgi ile 36 puan toplayarak grubunda şampiyon olarak ismini Süper Amatör Kümeye yazdırmıştı. Şampiyon takımın şampiyon hocası Gürkan Uzun ile yeni sezonda da çalışma kararı alan sarı siyahlılarda transfer görüşmeleri başlıyor.


Konu hakkında bir bilgilendirmede bulunan teknik patron Gürkan Uzun; “Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Başkanımız Devrim Uzun ile yaptığımız görüşmeler neticesinde önce iç transferi ardından da dış transferimizi tamamlayacağız. İç transferde bizimle birlikte yola devam etmek isteyen tecrübeli oyuncularımızla yapacağımız görüşmelerin ardından nokta transferlere bakacağız” dedi.


Haber: Engin Akın

Hiç yorum yok:

Zirveden birden dibe: BAL'dan trajik şekilde düşen 15 kulüp

Bölgesel Amatör Lig 2010-11 sezonundan bu yana hayatımızda. Bu ligin özellikle düşme statüsü tartışılırken, dünyada eşi benzeri bulunmayan s...