Cumartesi, Haziran 23, 2018

TÜFAD İstanbul Genel Kurulu gergin başladı

TÜFAD İstanbul Şubesi Seçimli Genel Kurulu Kartal Titanic Otel’de başladı. Divan başkanlığı seçimi öncesi gerginlik yaşanınca divan başkanı yaklaşık 1.5 saatte ancak seçildi.


Başkan adaylarından Davut Şahin ve ekibi, divan başkanlığı seçimi öncesi Mehmet Yorulmazlar'ın delegelerinin sayısının fazla gösterildiği itirazında bulundu. Bunun üzerine salorda tüm kartlar toplatıldı ve sayıldı. Sayıma rağmen itirazlar devam etti ancak TFF İstanbul İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür divan başkanı seçildi. Tanrıyaşükür, itirazlarını sürdüren tarafa “Yazılı olarak başvurun” dedi.


Genel kurulda Halit Önsen, Halil İbrahim Toy ve Davut Şahin başkanlık için yarışacak. Eski başkan Rıza Çavuşoğlu ve üyelikten çıkarılan 14 antrenör ise genel kurula girme hakları bulunmadığı için salona alınmadı. Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı genel kurulda asayişi sağlamak için özel güvenlik görevlileri yer aldı.


Haber: Erdem Sağolan


Aday yönetim kurulu aday listeleri ve delege listeleri: 


Hiç yorum yok:

'BAL'da futbolcu-kulüp arasındaki sistem arızalı'

TFF Konya İl Temsilci Yardımcısı İbrahim Karabacak “Ülkemizde amatör futbol liglerinin başlayamaması noktasında salgınla mücadele analizi” b...