Çarşamba, Nisan 26, 2017

Kankaş: Gereken mesajı verdik

İstanbul İl Hakem Kurulu Başkanı Aydın Kankaş, spor muhabiri Kemal Özgüner'e verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu.


Aydın Kankaş'ın açıklamalarından satır başları şöyle:


* Sahalarda olan olayların sadece hakemlere değil , saha komiseri , basın mensubu veya takımların birbirine yapmış olması bile bizleri üzüyor. Sahalarda görmek istemediğimiz olaylar malesef olmakta.


* Hafta sonu bir polis arkadaşımızın parmağı kırıldı, artık bunlara son verilmeli. Spora hizmet eden herkesin elinden geleni yapması lazım. İyi niyetli olunursa sahalarda polislere ihtiyaç olmayacakır. 


* Hakem triomuza saldırıda bulunan bir takımın maçlarına hakem atamadık ve gereken mesajımızı vermiş olduk. Ve bu kulübümüzün başkanı olan olaylardan rahatsız olduğundan istifa etti. Olaya karışan oyuncular da aldıkları cezalar sonrasında kadro dışı bırakıldı.


* Değişen kurallar hakkında bugün kulüplerimize CD dağıttık. Birçok kulübümüz değişen kurallardan bilgi sahibi değiller. Bu şekilde ulaşabildiğimiz her yere her kulübe bilgi aktarmaya çalışıyoruz.


 

Hiç yorum yok:

Koral: BAL ve amatör ligler başlamalı

Beşyüzevlerspor Kulüp Başkanı Mustafa Koral, profesyonel liglerin seyircisiz olarak başladığını, amatör liglerinde aynı şekilde başlaması ge...