Pazar, Nisan 30, 2017

2. Amatör 30 Nisan Pazar Sonuçları

Maç skorlarına destek vermek isterseniz 0537 336 59 82 numaralı telefona SMS ya da WhatsApp ile bildirebilirsiniz.


 


PUAN DURUMLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ


2.GRUP
16:00 Avcılar 1903 SK - Çakılköyspor (Avcılar Atatürk) 0-0
16:00 Silivri Mimarsinanspor - Ambarlıspor (Silivri) 1-0
16:00 Esenyurt Acarspor - Yalıköyspor (Esenyurt Bld.) 4-0
00:00 Akörenspor - Esenkent Gençlikspor 0-3 H
00:00 Sayalarspor - Esenyurt Örnek İdman Yurdu 0-3 H


4.GRUP
11:00 Hürriyet Eğitimspor - Gedikpaşaspor (Hasbahçe) 1-3
16:00 S.Çeşme Birlik - İst. Gençlerbirliği (İFA) 2-1
16:00 Yeşil Ilgazspor - Sarıgöl Birlikspor (Merkezefendi) 2-5
16:00 Ayazağa Esen - Çayırbaşı Özkan (Ayazağa Atatürk) 2-3
00:00 Halkalı Taştepespor - Gelişimspor  0-3 H


6.GRUP
16:00 GOP Barbarosspor - İncirlispor (Küçükköy) 4-3
16:00 Emirgan Çınaraltıspor - THY (Çayırbaşı) 2-4
16:00 Yeni Ufukspor - Esenler Kentyıldız (Sefaköy Kartal) 4-0
16:00 Samatyaspor - Rumeli Hisarı (Namık Sevik) 0-2
00:00 Gençosmanspor - Yeni Gayret 0-3 H


8.GRUP
12:00 Beyoğluspor - Cankurtaranspor (Beyoğlu) 1-5
15:00 Molla Aşkıspor - Halkalıspor (Mimarsinan) 4-3
16:00 Gürzaferspor - 1453 Fatih Gençlik (Bayrampaşa Bld.) 0-7
16:00 Altınokspor - Karaağaçspor (Hadımköy) 1-4
18:00 Telsizspor - Çatalzeytin Zümrüt (Merkezefendi) 8-2


10.GRUP
13:00 Y.S.Selimspor - Haznedar İdman Ocağı (Mimarsinan) 2-2
13:00 Çağlayan Gençlerbirliği - Rumeli İ.Y (Hasbahçe) 2-3
14:00 Çelikspor - Etiler Kartalspor (Namık Sevik) 0-2
14:00 Şenlikköy G.Birliği - B.Paşa Doğan (Sefaköy Kartal) 2-1
00:00 Göktürkspor (BAY)


12.GRUP
15:00 Yeni Ortabayırspor - Güzelhisarspor (Yahya Kemal) 1-4
16:00 Emniyettepespor - Esenyurt Kartalspor (Yıldıztabya) 2-4
00:00 Bağcılar Asil Kartal SK - Kireçburnuspor 0-3 H 
00:00 Bahçelievler İdman Yurdu - Ulusspor  0-3 H
00:00 İzzetpaşa (BAY)


14.GRUP
12:00 İstanbul Ağrı - Beykoz Yenimahalle (Kaynarca) 10-1
16:00 Kavakpınarspor - Pendik Doğanspor (Kaynarca) 3-10
16:00 Erenköy Gençlikspor - Öz Ataşehirspor (Yenisahra) 3-5
00:00 Kartal Yunusspor - Harb İşspor 3-0 H
00:00 Haydarpaşa Demir (BAY)


16.GRUP
14:00 Erenköy Acarspor - Doğan Güneşspor (Yenisahra) 1-2
14:00 Feneryoluspor - Şilespor (Başıbüyük) 0-8
15:00 İcadiyespor - Ferahspor (Alemdağ) 7-3
16:00 Rivaspor - Örnekspor (Riva) 0-1
16:00 Tokatköyspor - Çekmeköy Çarşıspor (Ortaçeşme) 5-0


18.GRUP
14:30 Küçükbakkalköyspor - Kınalıadaspor (Dudullu) 3-7
16:00 1453 Maltepe Gençlik  - Maltepe Bld. (Başıbüyük) 2-3
16:00 Fetih Kelkitspor - Denizcilik İşletmeleri (Çakmak) 0-5
16:30 Hasanpaşaspor - Tunusbağıspor (Gülsuyu Asım Kara) 2-1
00:00 Göllü Köyü SK - Ortadağspor 0-3 H


 


PUAN DURUMLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Hiç yorum yok:

Koral: BAL ve amatör ligler başlamalı

Beşyüzevlerspor Kulüp Başkanı Mustafa Koral, profesyonel liglerin seyircisiz olarak başladığını, amatör liglerinde aynı şekilde başlaması ge...