18 Ocak 2009 10:10

Zirvenin 'bey'i artık ÜmraniyesporÜMRANİYESPOR: 2 BEYLİKDÜZÜSPOR: 0

İstanbul Süper Amatör Küme 3. Grup’ta Hadımköyspor’la kıyasıya şampiyonluk mücadelesi veren Ümraniyespor, sahasında konuk ettiği Beylikdüzüspor’u 2-0 yenerken, Hadımköy’ün puan kaybetmesiyle zirvede tak başına kaldı. Kırmızı-Beyazlılar’ın Hekimbaşı’ndaki tesislerinde oynanan maçın gollerini 5. dakikada Ercan ve 67. dakikada Barış attı.

Maç sonrası güzel görüntüler
Son derece centilmence geçen maçta Ümraniyespor taraftarları, geçen sezon takımlarını çalıştıran Beylikdüzüspor Teknik Direktörü Şenol Demir’e sevgi gösterilerinde bulundu. Karşılaşma sonrası Ümraniyespor Yönetimi, konuk ekibi kendi tesislerinde ağırlayıp yemek verdi ve muhteiem bir misafirlik örneği sergiledi.

Ümraniyespor Futbol Şube Sorumlusu Ayhan Ergül, Ümraniyespor olarak öncelikle fair-play’i kendilerine düstur edindiklerini, sahalarına gelen tüm takımları en iyi şekilde ağırladıklarını ve ağırlamaya devam edeceklerini söyledi. Ergül üç puan aldıkları için memnun olduklarını, artık 3. Lig terfi maçlarını düşündüklerini dile getirdi.

Demir: İyi oynadık ama kaybettik
Beylikdüzüspor Teknik Direktörü Şenol Demir ise iyi oynadıkları bir maçta yenilmenin üzüntüsünü yaşadıklarını belirterek, “Karşılaşmanın genelinde daha iyi oynayan, pozisyonlara giren bizdik ancak yakaladığı fırsatları değerlendiren rakibimiz oldu. Kendilerini kutluyor, 3. Lig yolunda başarılar diliyoruz. Biz kalan maçlarımızı kazanıp ligi iyi bir yerde bitirmeye çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Ümraniyespor'a teşekkür
Beylikdüzüspor Genel Kaptanı Talat Çakır ise misafirperverliklerinden dolayı Ümraniyespor yönetimine teşekkür ederek, “Bizim amacımız önce dostluk. Ümraniyespor olsun, Hadımköyspor olsun, gruptaki diğer ekipler olsun hepsiyle iyi ilişkiler içindeyiz. Bizleri çok iyi ağırlayan Ümraniyespor yönetimine çok teşekkür eder, 3. Lig yolunda kendilerine başarılar dileriz” dedi.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus