21 Aralık 2008 03:37

Özgençlik Kartal'ı avladı


GÜLTEPE ÖZGENÇLİK: 4 SEFAKÖY KARTAL: 1 (U15)

HABER-FOTO: YILMAZ AKTEPE
İstanbul U-15 Ligi’nde İki Küçükçekmece takımının mücadelesinde Gültepe Özgençlikspor, Sefaköy Kartalspor’u 4-1 mağlup etti.
Müsabakanın daha ilk dakikalarından itibaren oyunun kontrolünü eline geçiren Gültepe Özgençlikspor, Kartalspor kalesine yüklendi. Rakip kalede tehlikeler yaratan Özgençlikspor 10. dakikada Kerem’in attığı golle 1-0 öne geçti. Sahada mağlup duruma düşen siyah-beyazlı Kartalspor defans ve orta alanda zaman zaman boşluklar verdi. Bu fırsatları çok iyi değerlendiren Özgençlik’te Serkan 31’de takımı adına ikinci golü attı. İlk yarı bu sonuçla bitecek sanılırken Kerem sahne aldı: 3-0.
İkinci yarıya, ilk yarıya göre daha derli toplu başlayan Sefaköy Kartalspor, Özgençlikspor kalesinde etkili olmaya başladı. Sağlı-sollu atakları 42’de Kartalspor’un golünü getirdi. Golün ismi Hüseyin’di. Ancak Gültepe Özgençlikspor 66’de Kerem’le bir gol daha buldu. Bu futbolcu maçı hat-trick’le tamamlarken Özgençlik de farklı galibiyetin sevincini yaşadı.

Baba-oğulun Gururu
İstanbul’daki Amatör takımların yıllardan beri yağmur çamur demeden kahrını çeken ve futbolcuların ‘baba’ diye hitap ettikleri saha komiseri Mehmet Erol, ayriyeten İstanbul Bölgesi Hakemlerinden Mustafa Erol ve Önder Erol’un da babası.
Baba Mehmet Erol’la oğul Önder Erol, Gültepe Özgençlikspor –Sefaköy Kartalspor müsabakasında birlikte görev aldılar. Saha komiseri Mehmet Erol, “Yıllardır futbolla iç içeyim. Kimler geldi geçti ama en güzel çocuklarımın futbol aşkı ve kutsal olan bu güzel meslek” dedi.

STAT: Sefaköy Kartal
HAKEM: Önder Erol ***
GÜLTEPE ÖZGENÇLİK: Ahmet*** Burak** Burak Er** Atilla*** Berat*** Nurettin*** Kerem**** Cengizhan*** Serkan*** Emre ***
SEFAKÖY KARTAL: Mehmet** Kubilay* Özcan** Ertuğrul* A.selam* Onur* Mutlu** Hidayet** Tolga* Hüseyin**

Sefaköy Kartalspor

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus