01 Aralık 2011 07:13

Zabıtalar taraftar olunca...İstanbul Süper Amatör Lig 4. Grup’ta oynanan Kavacıkspor-Ataşehir Doğuşspor maçına ilginç bir olay yaşandı. Beykoz Belediyesi’ne bağlı zabıta ekipleri Doğuşsporlu bazı futbolculara maç sırasında sözlü sataşmalarda bulundu. Karşılaşma sonrası zabıtalarla Doğuşsporlular arasında gerginlik yaşandı. 
Ataşehir Doğuşspor Yöneticisi Cevdet Kuruçay yaptığı açıklamada, “Maçı izlemek için orada bulunan zabıtalar vardı. İkinci yarıda kalecimiz Muhammed bana ‘kale arkasından sözlü sataşmalar var’ dedi. Ben de fotoğraf makinemi alarak o tarafa doğru koşarak gittim. Bir de ne göreyim, üzerinde Beykoz Belediyesi’nin resmi kıyafeti olan bu zabıtalar… Ben bunların fotoğrafını çekince arabaya binerek kaçmaya başladılar” dedi.

Kuruçay şöyle devam etti: “Tribündeki genç taraftarlarımız ve yöneticilerimiz zabıtaların olduğu o tarafa doğru giderek aracı durdurmaya çalıştılar bu arada taraftar arkadaşlardan birisi arabaya vurunca zabıtalar durdu ve tartışma başladı. İtişmeler devam ederken Kavacıkspor Yöneticileri, Kavacıklı sporcu arkadaşımız ve sağ duyulu Kavacık taraftarları olay çıkmasına engel olup, olayın büyümemesi için elinden geleni yaptılar. Kendilerine Teşekkür ediyoruz. Zabıtalar için aynı şeyleri söyleyemeyiz tabii ki.”

Ataşehir Doğuşspor Kulubü, “Hiç gerek yokken kamu görevi yapan bu arkadaşlar gereksiz işler yaptılar, kendilerini kınıyoruz” ifadelerini kullanırken bu konuyla ilgili olarak Beykoz Belediyesi de bilgilendirildi.

Yerel Futbol Sitesi

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus