07 Aralık 2010 01:31

Yoncaspor'dan Gazi Mahallesi'ne teşekkür
İstanbul Süper Amatör Lig, 5. Grup temsilcilerinden Ataşehir Yoncaspor, Gazi Mahallesi ile oynadığı ve 4-1 mağlup olduğu maç sonrasında Gazi Mahallesi Spor Kulübü Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve taraftarlarına teşekkür etti.


Yoncaspor Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Adnan Günar tarafından yapılan açıklamada; "Rakibimiz olan Gazi Mahallesi takımına karşı bir hak ettiğimiz mağlubiyet aldık. Futbolda her sonucu kabulleniyoruz. Galip geldiğimiz maçtan sonra rakibimizi tebrik ediyorsak, mağlup olduğumuzda da bizden üstün oynayan ve maçı kazanmayı sonuna kadar hak eden rakibimizi tebrik edik, elini sıkacağız.
Ancak ben, oynanan oyundan ziyade, Gazi Mahallesi Spor Kulübü Camiasının bize karşı yapmış olduğu ev sahipliğine, 90 dakika boyunca bir tek kötü söz etmeyen taraftarlarına ve teknik direktöründen, futbolcularına kadar tüm Gazi Mahallesi Spor Kulübü üyelerine içtenlikle teşekkür ediyor ve ligin kalan maçlarında başarılar diliyoruz” dedi.


Adnan Günar, maçı yöneten Hakem Habib Tiryaki için de, “Hakem kardeşimiz, bizden bir oyuncuyu attı, sonuna kadar haklıydı. Hakem kardeşimizin yönetiminden, gerek Hocalarımıza ve bizlere gerekse sahadaki 22 futbolcu ile olan diyalog ve davranışlarından çok memnun kaldık. Kendisine de Hakemlik hayatı boyunca başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.


HABER: BURAK KURTULUŞ

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus