11 Aralık 2011 12:09

Yoncaspor nefes aldı


 YONCASPOR  : 1  KİRAZLITEPESPOR  : 0
İstanbul 1.Amatör Lig 14. Grup'ta, Yoncaspor, konuk ettiği Kirazlıtepe’yi tek golle geçerek kendisini düşme hattının dışına attı : 1-0

Yenisahra Stadı'nda oynanan karşılaşmada daha fazla topa sahip olan Yoncaspor’un golü 61.dakikada Şahin’den geldi. Daha çok kontrollü oynayarak hızlı çıkışlar ile gol bulmak isteyen Kirazlıtepe’nin çabası sonuç vermeyince, Üsküdar ekibi kendisini düşme hattına iten sonucu engelleyemedi.

Bu sonuç ile 12 puana yükselen Yoncaspor sekizinci sıraya ulaşıp nefes alırken, aynı puanlı Kirazlıtepe ise 9.sıraya geriledi. Ligin ilk yarısındaki karşılaşmayı da Kirazlıtepe 2-1 kazandığı için, lig sonunda olası bir puan eşitliğinde genel averaja bakılacak. Genel averajda ise şu anda Yoncaspor’un 13 gollük bir avantajı bulunuyor. 14.haftada Yonca, Hilalspor deplasmanına giderken, Kirazlıtepe evinde Kaynarca’yı konuk edecek.
STAT: Yenisahra
HAKEMLER: Ceyhun Sesigüzel, Dinçer Sezgin, Aytaç Geçgel
YONCASPOR: Yıldıray, Abdulkadir, Şahin, Mehmet, Soner, Mesut, Onur, Remzi, Alper Canbazlar, Aytuğ, Samet (Fatih, Güney, Gökhan, Oral, Hüseyin, Alper Yeşileker)
TEKNİK SORUMLU: Ahmet Fuat Demircioğlu
KİRAZLITEPESPOR: Çetin, Zeyid, Mustafa, Şafak, Muammer, Ali Yamaç, Kamil, Hami, Emre, Ali Erdin, Hikmet (Nizam, Furkan, Soner, Mustafa, Murat).
TEKNİK SORUMLU: Enver İskender
GOL: Şahin


HABER-FOTOĞRAF: ERDEM G.
Bu maç ile ilgili diğer fotoğrafları "Erdem'in Amatör Futbol Fotoğrafları" Facebook Sayfası'nda bir süre sonra görebilirsiniz.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus