20 Ekim 2017 03:18

Yıldıztabya asıldı Mesudiye kopardı

Mesudiye tek golle güldü


Süper Amatör 6.grupta yer alan Yıldıztabyaspor ile İst.Mesudiyespor Yıldıztabya stadında karşı karşıya geldiler.

Maça her iki takımda kontrollü başladı. Görünümde en az hata yapanın kazanacağı oynanan oyundan belli olmaya başladı. İlk yarı sonuna doğru konuk takımdan Muhammet 18 alanına girerken ani bir vuruş ile kaleye gönderdiği top ağlara gitti ve ilk yarı 1-0 konuk ekibin galibiyeti ile bitti.

İkinci yarıda daha diri başlayan kırmızı beyazlı ekip oldu. Ancak konuk takımda tecrübeli oyuncular atakları kesmenin ve rakibi oynatmamanın yolunu iyi bildiklerinden oyunun kontrolünü rakibe bırakmadan skoru korumayı başardılar. Bir ikili tartışmada hakem iki takımın oyuncularına sarı kart ile uyarı verdi. Kırmızı beyazlı ekibin sarı kart gören oyuncusu 6 dakika sonra rakibi ile aynı topa müdahele etti. Rakip oyuncu büyük bir ustalıkla kendini yere bıraktı ve hakem bu pozisyonda ev sahibi ekipten sarısı olan oyuncuyu ikinci sarıdan kırmızı kart ile ihraç etti. Darbe ile yerde kalan oyuncu ise sonrasında olanları ayakta izledi.

Kalan dakikalarda 10 kişi kalan Yıldıztabyaspor beraberlik golüne yaklaşsada topu ağlar ile buluşturamadı ve konuk ekip sahadan 1-0 galip ayrılıp zorlu geçen maç sonrasında 3 puanın sahibi oldu.

Maçı yöneten hakem triosu kırmızı kart kararı haricinde mükemmele yakın maç yönetti.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus