06 Aralık 2011 11:39

Yeşilova Ufukspor'dan tatsız provaYeni sezonda İstanbul 2. Amatör Lig’de mücadele edecek olan iki Küçükçekmece temsilcisi, Yeşilova Ufukspor ve Özmuratspor hazırlık maçında karşı karşıya geldi. Maçı Özmuratspor 9-1 kazandı.
Yeşilova Esnaf Stadı’nda oynanan maçta Özmuratspor, kaleci-savunma anlaşmazlığından faydalanarak 1-0 öne geçti. Ufukspor bu gole yanıt verdi ve durum 1-1 oldu ancak daha sonra iki gol bulan Özmuratspor devreyi 3-1 öne tamamladı.

Ufukspor Teknik Direktörü Mustafa Altay ikinci yarıya aynı kadroyla başladı ancak skor 4-1 olduktan sonra U16 takımını denedi. Özmuratspor genç rakibi karşısında çok rahat farka gitti ve maçtan 9-1 galip ayrıldı.

Dostça biten karşılaşmada Ufukspor'da  idman eksikliği göze çarparken Kırmızı-Yeşilliler’in özellikle sağ kanadını kullanamadıkları açıkça görüldü. Maçtan önce Yeşilova Ufukspor Antrenörü Mustafa Altay'ın futbolcularına ; “Skor benim için önemli değil idmanlarda çalıştıklarımızı uygulayın ve duran toplarda doğaçlama oynayın” dediği öğrenildi.

Ufukspor taraftarları maça ilgi gösterirken taraftarların birçoğunun ilk yarının sonunda soğuk hava ve farklı skor nedeniyle stattan ayrıldıkları görüldü.

HABER: MELİH ARABACI

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus