15 Temmuz 2016 10:45

Yeşilova Esnafspor topbaşı yaptıİstanbul Süper Amatör Lig'de mücadele eden Küçükçekmece Yeşilova Esnaf spor Kulubü Futbol Takımı kendi tesislerinde yeni sezon hazırlıkları yapmak için topbaşı yaptı.
Teknik direktör Eren Ak ve antrenör Yılmaz Ak önderliğinde yeni sezona merhaba diyen Küçükçekmece Yeşilova Esnafspor 2016-2017 sezonuna şampiyonluk parolasıyla girdi. 34 kişiyle ilk idmana başlayan yeşil beyazlı takımın Teknik direktörü Eren Ak futbolculara kısa bir konuşma yaptı, Öncelikle yeni futbol sezonun hepimize hayırılı olmasın, Allah kazasız belasız bir sezonu geçirmesini nasip etsin.
 Yeni futbol sezonu çalışmamıza bugün itibari ile çalışmamıza başlayacağız kendi tesislerimizde yapacağımız çalışmamızda aramıza katılan yeni arkadaşlarımızı görmek için 3,4 hazırlık maçı yapacağız ve bu yapılan hazırlık maçlarında Nevşehir Kabadokya da yapacağımız 24 kişilik kamp kadromuzu belirlenecektir.
19 -26 Ağustos tarihilerinde Nevşehir Kabadokya da yapacağımız bir haftalık kamp çalışmamızda 2,3 hazırlık maçları yapmayı arzuluyoruz orda çok iyi çalışma yaparak lig maçları başlayana kadar geri kalan zamanda kendi tesislerimizde hazırlanacağız. 28 Ağustos da 2016-2017 Futbol sezonu açılışı gerçekleştirmeyi arzuluyoruz.
Yapılan konuşmanın ardından yeşil beyazlı futbolcular antrenör Yılmaz Ak yönetiminde düz koşu ile başladı. Ardından açma-germe hareketleri yapan yeşil beyazlı futbolcular 2 saat çalışmanın sonundan ilk idman sona erdi. Cumartesi ikinci çalışmasını yapacak olan Yeşilova Esnafspor Pazar günü dinlendikten sonra Pazartesi günü çalışmalarını sürdürecek
Yeşilova Esnafspor Başkan Vekili Salih yetik sezonun ilk çalışmasın izlerken yaptığı açıklamasında "Çok kaliteli bir teknik ekibimiz var. İşlerini çok seviyorlar. Geçen yıl yaşadığımız bazı şanssızlıklar oldu, bu yıl daha dikkatli olacağız. Çok çalışmamız gerekiyor, onun için yeni sezonun startını verdik. Teknik ekibimize de oyuncularımıza da güveniyoruz. Tek hedefimiz var Süper Amatör Lig'de şampiyon olarak Bölgesel Amatör Lig'e (BAL) çıkmak. Bunun için teknik ekip ve futbolcularımıza güveniyor, onlara başarılar diliyorum." dedi.

HABER: Yılmaz AKTEPE


PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus