28 Aralık 2007 11:23

Yerel Futbol Sitesi Rumeli TV'deydi!Rumeli TV’de her Perşembe saat 20.00’de yayınlanan Mehmet Çelik’le Spor Penceresi Programı’nın bu haftaki konuğu sitemizin kurucusu ve editörü Efkan Bucak’tı. Ayrıca Lüleburgazspor Başkanı Siyami Aslan, kırmızı-yeşillilerin yöneticilerinden Fatih Çolakoğlu, Radyospor’da Taraftarium programının yapımcısı Cevat Şenkardeşler diğer konuklardı.

Aynı zamanda sitemize değerli katkılarda bulunan Rumeli TV Spor Müdürü Erol Eftekin’in hazırladığı, Tecrübeli teknik direktör Mehmet Çelik’in sunduğu (Geçen yıl kendisi Hadımköyspor’un başındaydı) programda ağırlıklı olarak Trakya futbolu ve Lüleburgazspor konuşuldu.

Sitemizin kurucusu Efkan Bucak, sitenin kuruluş hikayesinden ve ekibinden bahsetti. Bucak ayrıca Trakya ve İstanbul amatör liglerini değerlendirdi. Yerel Futbol Sitesi’nin amatörce başladığını ve amatör futbol severlerin katkılarıyla bu noktalara geldiğinin altını çizen Efkan Bucak, siteye haber gönderen, maillerle destek olan, ziyaret eden herkese teşekkür etti. Şu anda amatör futbola hizmet eden 3 internet sitesinin yer aldığını belirten Efkan Bucak, arada tatlı bir rekabet olduğunu ancak bilginin paylaşılarak artacağının altını çizdi. Web masterimiz bununla birlikte zaman zaman etik olmayan davranışlarla karşılaştıklarını, hatta bir dönem siteyi kapatmayla karşı karşıya kaldığını belirtirken, bu sorunların en kısa zamanda çözülmesini umduğunu dile getirdi.

Bundan böyle Mehmet Çelik’le Spor Penceresi programında sitemizin değerli yazarları Recep Karagöz, Erdoğan Demir ve Benan Diker, zaman zaman telefonla bağlanıp Trakya’daki amatör ligleri yorumlayacak. Efkan Bucak da yine zaman zaman telefon bağlantılarıyla sizlerle beraber olacak.
Her Perşembe saat 20.00’de Rumeli TV’de Mehmet Çelik’le Spor Penceresi programını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus