24 Aralık 2014 01:59

YENİBOSNASPOR’DA 9 FUTBOLCU İLE YOLLAR AYRILDIBölgesel Amatör Lig 9.Grup ekiplerinden Yenibosnaspor, kadrosundaki 9 futbolcu ile yollarını ayırdı. Sarı-siyahlılar yedilen yapılanma içerisine girdi.

Ligin ilk yarısını 20 puan ile 6.sırada bitiren Bahçelievler temsilcisinde, Teknik Sorumlu Adnan Toros’un raporu doğrultusunda 7 futbolcu ile yollar ayrıldı. Yönetim Kurulu tarafından bu futbolculardan kendilerine kulüp bulmaları istenirken, 2 futbolcu da kendi istediği takımdan ayrılma kararı verdi.

Özgür Solak ayrılmak istedi
Sezona şampiyonluk parolası ile giren ancak ilk yarıda beklentilere cevap veremeyen Yenibosnaspor’da kaleci Özgür Solak (1987) ile stoper İdris Yalçın takımdan ayrılmak için Yönetime başvurdu. Geçtiğimiz sezon Çine Madranspor’dan transfer edilen İdris’in BAL 7.Grup ekiplerinden Muğlaspor ile anlaştığı öğrenildi.

Engin Yıldız da ayrıldı
Yenibosnaspor ile karşılıklı olarak yollarını ayıran futbolcular şu isimlerden oluşuyor. Burak Mete (1993), Edip Muratoğlu (1989), Engin Yıldız (1985), Furkan Süzen (1996), Semih Erdem (1988),  Ümit Öztürk (1996) ve Ziya Dereli (1986).

Takviye yapacaklar
Öte yandan Ligin ikinci devresinde şampiyonluğu hedefleyen Sarı-siyahlı Yönetim Kurulu’nun kadrosuna en az 7 takviye yapmayı planladığı ve bu doğrultuda bugün SAL ekiplerinden Bağcılarspor ile bir özel maç yapacağı öğrenildi.


HABER: ALİ KEMAL DEMİR

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus