22 Ekim 2012 01:00

Yenibosna muradına erdi


 ÇUBUKLUSPOR  : 1   YENİBOSNASPOR  : 4

Süper Amatör Lig 6.Grup'ta play-off hedefleyen Yenibosna, Paşabahçe'den üç puanı Murat Çakal ve Tayfun ile çıkardı.

Karşılaşmanın ilk yarısında, önce bir duran top sonrası Çubuklu savunmasında Metin'in kafasından seken topun ağlara gitmesi ile öne geçen sarı siyahlılar, ardından Tayfun ile farkı ikiye çıkarttılar.

İkinci yarının ortalarında, sağdan kullanılan bir köşe atışı sonrası Mehmet Aksu Çubuklu adına farkı bire indirdi. Çubuklu, gol sonrası tüm hatları ile beraberlik için yükleinrken alanını iyi tutan Yanibosna rakibine pozisyon fırsatı yanımadı. Bahçelievler ekibi, Çubuklu'nun arkada bıraktığı boşlukları iyi değerlendirerek çok sayıda gol fırsatı yakaladı. Bu hızlı akınlardan birinde Çubuklu savunmasından Volkan, rakibine müdahalesi sonrası ikinci sarı karttan kırmızı kart görerek oyun dışı kaldı. Ardından gelen iki Murat Çakal golü ise konuk adına galibiyeti perçinledi.

16.puan ile ikinci sıradaki Yenibosna haftaya Çekmeköy'ü konuk edecek. 11 puan ile altıncı sırada kalan Çubuklu ise iki maçtır kazanmaya başlayan Pendikgücü için Pendik yolunu tutacak.


STAD : Paşabahçe
HAKEMLER : Tolga Ahmet Kalaycı, Mustafa Dalman, Murat Altın
ÇUBUKLUSPOR : Tayfun, Vedat, Tolgahan, Metin, Volkan, Yunus Emre, Şenol, Alican, Sacit, Mahmut, Güven (Can, Erdi, Berkay, Haydar, Hakan, Alihan, Göktuğ)
TEKNİK SORUMLU : Zafer Keleş
YENİBOSNASPOR : Uğur Yiğit Fevzi, Ömer, Serkan, Hasan Ozan, Cem, Veysel, Murat Çakal, Tugay, Uğur, Tayfun, Özgür (Hakan, Kubiley, Doğan, Mehmet Kürşat, Yasin, Tolgahan, Gökhan)
TEKNİK SORUMLU : Adnan Toros

HABER - FOTOĞRAF : Erdem G 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus