16 Ocak 2017 05:43

'Yeni transferler oynayamaz'

Kırklareli ASKF, erteleme maçlarıyla ilgili çok önemi bir açıklama yaptı.


Kırklareli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, erteleme maçlarıyla ilgili internet sitesinden bir açıklama yayınladı. 

7-8 Ocak'ta tehir edilen müsabakalar ile ilgili İl Temsilcisi Cafer Yüce'nin imzasıyla yayınlanan açıklamada, "Erteleme müsabakalarında, yalnızca ertelenen müsabakanın ertelendiği gün kulüplerde tescilli olan futbolcular oynayabilirler (6 Ocak 2017 tarihinden sonra yapılan lisans işlemi yapılan futbolcular bu müsabakada oynatılamaz)" vurgusu yapıldı. 

TEHİR TARİHİNDE CEZALILAR OYNAYAMAYACAK
Cezalı ya da tedbirli oyunlarla ilgili bölümde ise, "Erteleme tarihinde cezalı veya idari tedbirli olup da, müsabakanın oynanacağı tarihte cezası infaz edilmiş olan sporcular müsabakaya katılabilirler. Erteleme tarihindeki müsabakaya katılma hakkı olan kişiler erteleme müsabakası tarihinde cezalı veya idari tedbirli ise erteleme müsabakasında oynayamazlar" ifadeleri yer aldı.

YENİ TRANSFERLER FİKSTÜR KAYDIRMADA OYNAYABİLECEK
Tehir müsabakaları dışında fikstür kaydırmanın yapıldığı diğer müsabakalarda yeni transferlerin oynayabileceğinin belirtildiği açıklamada, "Fikstüre göre 21-22 Ocak 2017 tarihlerinde oynanacak müsabakalar kaydırılarak oynatılacaktır. Kaydırma yapılan müsabakalarda yeni transfer ve diğer lisans işlemleri yaptırılan futbolcular oynayabilirler. Kulüplerimizin hata yapmamaları hususunda tüm kulüplerimize önemle duyurulur" denildi.

YerelFutbol.com

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus