03 Aralık 2014 02:18

YENİ ÖZKARTALSPOR ŞAMPİYONLUK PEŞİNDEGeçtiğimiz sezon 2.Amatör lige gerileyen Gaziosmanpaşa temsilcisi Yeni Özkartalspor tekrar bir üst lige çıkmak için kolları sıvadı.

Teknik heyete Hüseyin Demir ve İbrahim Akyıldız'ı getiren siyah-beyazlıların Başkanı Enver Anık teknik heyetin raporu doğrultusunda üst liglerden birçok oyuncuyla da anlaştı.

Sezonu erken açtılar
Yeni Özkartalspor’un transferlerinden bazıları şöyle: Son olarak Arnavutköy Yeniköy'de oynayan tecrübeli oyuncu Erkan Görgün ve yine aynı takımdan Tuncay Tik kadroya katıldı. Zeytinburnuspor'dan Murat Sezgin'le anlaşıldı. Bayrampaşa Teknik'ten Oktay Yüce'de kadroya dahil edildi. GOP Taşköprü'den Özgür Öztürk'te anlaşılan oyuncular arasında. Beşyüzevler'den kaleci Gökhun'la da anlaşıldı. Geçen sezondan kaleci Ali Bozkurt, Mehmet Köse, Metin Danışmaz ve Kaan'la tekrar anlaşma sağlandı. Son olarak ta Sinan Akman ve Murat Özünlü ile anlaşma sağlayan Yeni Özkartalspor iddialı olduğunu göstermek için yeni sezon için hazırlıklarına şimdiden başladı.

Başkan Anık iddialı
Başkan Enver Anık "üst lige çıkmak için ne gerekiyorsa yapmaya çalışıyoruz. Bu ligde misafir olduğumuzu göstermemiz gerekiyor, tüm takımlara 2014- 2015 sezonunun hayırlı olmasını diliyorum" diyerek sözlerine son verdi.


HABER: ALİ RIZA SUBAŞIPAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus