28 Aralık 2006 08:47

Yeşilova Esnafspor - Atışalanıspor maçından enstantaneler


Amatör sahalarımızda maalesef sıkça gördüğümüz bir durum... Birçok kulübümüzün tıbbi malzemesi yok. Futbolcu sakatlandığında, olay yerine seyirten kişinin elinde sadece 'su' oluyor. Atışalanıspor'un da durumu maalesef aynıydı. Hoş, Esnafspor'un onlardan tek farkı ellerinde fazladan bir sprey bulunmasıydı. Gerçi 3. Lig, hatta 2 b'de bile b sorunlar yaşanıyor...
Yeşiolova Esnafspor Teknik Direktörü Oğuz Karakaya.. Esnaf'ın 7 ve 9 numaraları Oğuz hocaya ilk yarı saç-baş yoldurdular. O da sık sık kulübeden fırlayıp oyuna müdahalelerde bulundu.
Maç öncesi başlangıç seramonisi. Esnafspor'un forması son yılların en afilli örneklerinden...
Sanırım fotoğrafları yanlış sırayla yüklediğimi anlamışsınızdır. Bunun en tepede olması gerekiyordu aslında ama bu saatten sonra inanın uğraşamam. Maç öncesi Esnafsporlular ısınırken. Maç 9.00'da başlayacaktı hesapta ama Atışalanı takımı ancak 9'da statta olabildi.

Copyrigh mevzuu: Bu resimleri Efkan Bucak, 3.0 digital zoom'lu Canon SD 400 makinesiyle çekti, 'ya fotoğrafların bazı yerleri flu muhabbeti yapmayın rica edeceğim' bu fotoğrafları sitenizde, gazetenizde kullanabilirsiniz, maksat memlekete bir yararımız olsun. Tabii kullanırken kaynak gösterseniz çok şık olur ama kaynak göstermezseniz bile dert değil, canınız sağolsun.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus