02 Kasım 2012 01:47

Yaşar Gecekuşu: Ramililer merak etmesinler, onları sevindireceğiz!


İstanbul Süper Amatör Ligde son haftalarda istediği sonuçları alamayan Ramispor’da Teknik Direktör Yaşar Gecekuşu, camiaya güven dolu mesajlar verdi. ‘Ben Ramispor’un hem Hocası hem de taraftarıyım, Ramililer merak etmesinler, galibiyetlerimiz yeniden başlayacak ve yeniden yükselişe geçeceğiz’ diyen deneyimli Teknik adam, bu hafta oynayacakları Şile Yıldız maçını da kazanmak zorunda olduklarını sözlerine ekledi.


Teknik adamlığa ilk olarak Esenler Yavuz Selim’de başladıktan sonra, 2001 yılında Ramispor genç takımı şampiyon yapan ve iş durumundan dolayı bir süre görev yapmayan ve daha sonra alt kategorilerde Antrenörlük yaptıktan sonra A takımın başına geçtiği 2009-2010 sezonunda Ramispor’u Süper Amatör Lige çıkartan 13 Ocak 1966 Rami doğumlu Teknik adam Yerel Futbola yaptığı açıklamada, “bizim de mücadele ettiğimiz 2.grupta her takım birbirini yenebilecek seviyede. Lige kötü başlayan takımlar toparlandılar, kadrolarına önemli takviyeler yaptılar. 2.grupta lig şimdi başlıyor” dedi.

Yaşar Gecekuşu açıklamasının devamında, “Ramispor gibi büyük bir camianın mensubu olmak gurur verici. Ben Ramiliyim, Ramispor’un taraftarıyım. Bu takımın alt yapıda oynadım, A takımında Hocalık yaptım. Ben çocukluğumdan bu yana Rami’nin maçlarını kaçırmadım. Ramispor kazanınca benden mutlusu yok, kaybedince de benim kadar üzülen yoktur. Tek bir düşüncemiz var o da semtimizin gözbebeği olan takımımızı başarıya ulaştırmak.” şeklinde konuştu.

Önceliğimiz Ramisporun başarısıdır
Gecekuşu, genç ve karakterli bir futbolcu grubum var. Uyumlu bir ekibiz, hiçbir sorunumuz yok, Başkanımız Ercan Çalışkan ve Yöneticilerimizin gelmediği antrenman yok. Herkes Ramispor için fedakarlık yapıyor. Ayrıca futbolcularımı çalışmalarda son derece istekli görüyorum. Bu bizim geleceğe güvenle bakmamıza vesile oluyor. Ligde son maçlarda aldığımız sonuçlar moralimizi bozuyor. Talihsiz goller yiyoruz ve kötü mağlubiyetler alıyoruz ancak bu kötü seri bu hafta son bulmalı ve bir anca önce toparlanmamız ve yeniden çıkış yapmamız gerekiyor. Şile Yıldız maçı bu açıdan bizim için çok önemli.” dedi.

HABER: BURAK KURTULUŞ

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus