11 Eylül 2017 10:42

Yamanspor, Anadoluhisarı'nı ikinci yarıda geçti

İstanbul 1.Amatör Ligi öncesi sezon hazırlıklarını sürdüren 16.grup ekiplerinden Ümraniye Yamanspor ile 17.grup ekiplerinden Anadoluhisarı İdman Yurdu hazırlık karşılaşması için Ümraniye Belediyesi Hekimbaşı Stadı'nda karşı karşıya geldi.


İstanbul 1.Amatör Ligi öncesi sezon hazırlıklarını sürdüren 16.grup ekiplerinden Ümraniye Yamanspor ile 17.grup ekiplerinden Anadoluhisarı İdman Yurdu hazırlık karşılaşması için Ümraniye Belediyesi Hekimbaşı Stadı'nda karşı karşıya geldi.Karşılaşmadan Ümraniye Yamanspor 3-1 galip ayrıldı.

Mücadelede ilk gol Anadoluhisarı İdman Yurdu takımı adına Fırat Yılmaz'dan gelirken Beykoz ekibi ilk devreyi 1-0 önde kapadı. Ümraniye ekibi bu gollere ikinci devrede Tugay Özgen,Bariş Şur ve Serhat Kara'nın golleriyle karşılık verdi.

Anadoluhisarı İdman Yurdu Teknik Direktörü Bülent Akatay ve Ümraniye Yamanspor Teknik Direktörü İlhan Karakaya'nın tüm oyuncularına forma verdiği karşılaşma esnasında Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Güven Sanin ile Ümraniye Yamanspor Kulübü Başkanı Mahmut Celal Kalyoncu ve iki takım yöneticilerinin maç boyunca samimiyeti ve sohbeti gözlerden kaçmadı.

2017-2018 İstanbul 1. Amatör Ligi 16. Grup ve 17. Grup ekipleri.

16.Grup 

1 - GÜLSUYU

2 - KARTAL ÇAVUŞOĞLU

3 - İSTANBUL AĞRI SPOR

4 - YAMANSPOR

5 - ORHANLISPOR

6 - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI

7 - ATAŞEHİR DOĞUŞ

8 - SELİMİYE

9 - TOKATKÖY

 

17.Grup

1 - AYDINLISPOR

2 - İDEALTEPESPOR

3 - SİTESPOR

4 - KARTAL YUNUSSPOR

5 - SANCAKTEPE

6 - VALİDE TAYFUN

7 - ANADOLU HİSARI

8 - İSTANBUL SAHİL SPOR

9 - PENDİK ESENYALI

 

Editör : Atilla Demir

 

 

 

 

 

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus