04 Kasım 2012 10:04

Yaman Ortaçeşme'yi geçti


 ORTAÇEŞMESPOR  : 0  YAMANSPOR  : 2

İstanbul 1.Amatör Lig 16.Grup'taki önemli mücadelede Yamanspor deplasmanda Ortaçeşme'yi mağlup ederek hem rakibine ilk yenilgiyi tattırdı, hem de sıralamada üzerine çıktı.


Ortaçeşme Stadı'nın zemini yıllardır olduğu gibi futbola elverişsizdi. Her iki takım oyuncuları da zaman zaman ayakta durmakta zorlandılar. Yamanspor'un her iki golünü de İbrahim Avcı kaydetti. Karşılaşmanın ikinci yarısında saha dışında sahaya müdahaleler ve sahada emniyetin eksikliği dolayısı ile hakem Mehmet Ali Özer yardımcıları ile birlikte soyunma odasına gitti. Yeterli emniyet önlemlerinin alınmasından sonra maç ancak tamamlanabildi.

Üç maç sonra kazanan Yamanspor 17 puan ile sıralamada üçüncülüğe yükseldi. İlk kez kaybeden Ortaçeşme ise 15 puan ile ikinci girdiği haftadan dördüncülükte çıktı. Haftaya Ortaçeşme evinde Yeldeğirmeni'ni konuk ederken, Yaman ise Üsküdar Anadolu deplasmanına gidecek.


STAD : Ortaçeşme
HAKEMLER : Mehmet Ali Özer, Doğan Suphi Turan, Sait Can Kutsal
ORTAÇEŞMESPOR : Murat, Onur, Miraç, Cemil, Sercan, Ömer Faruk, Refik, Onur, Sergen, Gökhan, Fırat (Salih, Okan, Mehmet, Melih, Tunca, Emre, Burak)
TEKNİK SORUMLU : Kamil Özay
YAMANSPOR : İsa, Gökhan, Müjdat, Serdar, Samet, Harun, İbrahim, Muhammet Samet, Ömer, İsmail, Emre (İbrahim Zeydan, Erdi, Atakan, Selim Can)
TEKNİK SORUMLU : İhsan Gören
SAHA KOMİSERİ : Zafer Gürgensuyu


HABER - FOTOĞRAF : Erdem G

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus