04 Aralık 2011 08:23

Yaman her yerde YamanALEMDAĞSPOR: 2  YAMANSPOR : 2 
İstanbul 1. Amatör Lig 15.Grup'ta Yamanspor, Süper Amatör Lig adaylarından Dolayoba'dan sonra Alemdağ'a da çelme taktı: 2-2.


Maç 45 dakika geç başladı
Alemdağ Stadı'nda oynanan karşılaşma hakemlerle ilgili gecikme nedeni ile 45 dakika geç başladı. Oyuncularını erken ısıtmaya başlayan iki takım da kendilerine net bir bilgi verilmeyen gecikme nedeni ile tepki gösterdiler. Alemdağspor cephesinden maç sonrası dile getirilen iddiaya göre, gecikmenin nedeni hakem Burçin Sakallar'ın Alemdağ'a gelirken karıştığı bir tartışma yüzünden karakola gitmek zorunda kalmasıydı. Verilen ve verilmeyen penaltı itirazlarının olduğu maç geç başladığı için hava kararmaya başladığı saatlerde sona erdi.


Her iki yarıda da birer gol
Karşılaşmaya Alemdağ Serhat'ın ayağından kazandığı gol ile başladı. Ancak Yamanspor Nuri'nin düşürüldüğü pozisyonda kazandığı penaltıyı Harun ile gole çevirerek eşitliği sağladı. Yeşil-beyazlı Alemdağ ekibi penaltı pozisyonu için hakem Sakallar'a itirazlarda bulundu.  İkinci yarıda Yamanspor Ömer ile öne geçtiyse de hemen ardından Alemdağ Serkan ile dengeyi sağladı. Karşılaşma da bu şekilde sona erdi.
Bu sonuç ile 25 puana yükselen Alemdağ, bir maç eksiği ile lider Dolayoba'yı takibini sürdürdü. Yamanspor ise 23 puana yükselerek üçüncü sıradaki yerini korudu. 13.haftada Alemdağ Kartal Yenimahalle deplasmanına çıkarken Yamanspor haftayı bay geçecek.


STAT: Alemdağ
HAKEMLER: Burçin Sakallar, Ayhan Demir, Erol Ören
ALEMDAĞSPOR: Orhan, Aykut, Ercan, Aytekin, Gökay, Mahmut, İbrahim, Serkan, Serhat, Gürkan, Murat (Abdullah, Mustafa, Emre, Ali, Davut, Mehmet Ali, Onur).
TEKNİK SORUMLU: Kadem Erenoğlu
YAMANSPOR: Onur, Serdar, Müjdat, Uğur, Kubilay, Harun, İbrahim Avcı, Halil İbrahim, Nuri, Samet, Deniz (İsa, Ayhan, Muhammet, Fatih, Ömer, Abdülkadir, İbrahim Zeydan).
TEKNİK SORUMLU: Mahmut Kalyoncu
GOLLER: Serhat, Serkan // Harun, Ömer
SAHA KOMİSERİ:  Mehmet Gündüz


HABER-FOTOĞRAF: ERDEM G.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus