04 Şubat 2009 11:55

Yalova'da haftanın görünümü


DERLEYEN: AKİF SELİMOĞLU
Yalova Süper Amatör Ligi’nde Altınova Belediyespor, Armutlu deplasmanında tek golle 3 puanı alarak liderliğini sürdürdü.

Termal’deki mücadelede ilk 25 dakikada 3-0’lık üstünlüğü yakalayan Termal ekibi karşısında Tavşanlı Belediyespor, inanılmaz bir geri dönüşle 4-3 kazanarak 3 puanın sahibi oldu. Zirvenin bir diğer iddialı takımı Çınarcık Belediyespor ise, Teşvikiye karşısında 4-1’lik skorla kolay bir galibiyet elde etti. Kaytazdere ile Esenköyspor, 1-1’lik beraberlikle puanları paylaşırken, Çiftlikköy Belediyespor kendi sahasında sonuncu Doğuşspor’a 2-2’lik sonuçla puan kaptırdı.
1. AMATÖR KÜME'DE GÖRÜNÜM

Yalova 1.Amatör Küme’de lider Yeşilova, oldukça zorlandığı Sağlıkspor karşısında maçın son bölümünde bulduğu golle 3 puana uzandı.

25 puana ulaşan Yeşilova, 1-0’lık bu galibiyetle zirvede adeta yalnız başına kaldı. Liderin yakın takipçisi İdmanocağı, çekişmeli mücadelede Esnafspor karşısında 88’de yediği gole uzatmalarda cevap verebildi. 1-1’lik sonuçla 20 puana çıkan İdmanocağı, ikinci sıradaki yerini korudu. Haftanın gol düellosunda Ortaburun’ la Subaşıspor arasındaki mücadelede karşılıklı atılan altı gol ve paylaşılan birer puan vardı. 3-3’lük skor, iki takıma da yaramadı. Demirspor, Kurtköy’ü 2-1’le, Doğanspor ise Acarspor’u 1-0’la geçerek haftanın karlı takımları oldular.

Kaynak: Yalova Hayat

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus