13 Aralık 2014 07:39

YALÇIN ÖZCAN'DAN TATLI MORALİ


Avcılar Belediyespor ve Beylikdüzüspor eski yöneticilerinden Yalçın Özcan, çok yakın dostu olduğu Çorluspor 1947 Takımının Teknik Direktörü Savaş Demiral ve ekibini önceki gün ziyaret etti ve yapılan idman sonrası oyunculara tatlı ikramında bulundu. 
Uzun yıllardır birlikteliklerini bu ziyaretle pekiştiren Yalçın Özcan’ın, Çorluspor 1947 takımının hafta sonu deplasmanda oynayacağı önemli Çerkezköyspor 1911 maçı öncesi oyunculara tatlı ikramı yaparak moral vermesine Teknik Direktör Savaş Demiral çok sevindi. Çorluspor 1947 takımının yöneticilerinin de izlediği idman sonrası oyuncularla bir araya gelen Yalçın Özcan, sarı kırmızılı takımın oyuncularına galip gelebilmeleri için böyle bir ortam yaptığını söyledi. 
Oyuncuların hırslı ve istekli olduğunu gözlemlediğini söyleyen Yalçın Özcan, bu çalışmanın karşılığının galibiyet olacağını onun için hafta sonu oynanacak olan maça gidip takımı fahri taraftar olarak tribünden destekleyeceğini söyledi. Teknik direktör Savaş Demiral’da Yalçın Özcan’a bu jestinden dolayı teşekkür ettiğini, dostlarının bu tür ziyaretleriyle moral bulduklarını söylemeden geçemedi.

HABER-FOTOĞRAF: İBRAHİM KESKİN

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus