18 Eylül 2017 06:48

Veteranlar Ligi'nde Batı Karadeniz Grubu oluşturuldu

Türkiye Veteranlar Futbol Ligi, 2017-2018 sezonunda müsabakaların oynanacağı Batı Karadeniz Grubu'nu oluşturdu.


Türkiye'de veteran futbol takımlarını tek bir çatı altında toplamayı hedefleyen ve profesyonel bir yönetim anlayışıyla 2017-2018 sezonu hazırlıklarına devam eden Türkiye Veteranlar Futbol Ligi, yurt genelinde gruplarını oluşturmaya devam ediyor. 

İstanbul'da Anadolu ve Avrupa yakası gruplarının ardından hafta içi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti grubu için resmi protokolleri yapan Lig Yönetimi, hafta sonu da Batı Karadeniz Grubu'na resmiyet kazandırdı. 

'Batı Karadeniz grubu resmiyet kazandı'
Organizasyonun internet sitesinden yapılan açıklamada, "Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'nde yeni sezonda mücadele edecek gruplar arasında Batı Karadeniz Bölgesi de eklendi. Hafta sonunda Zonguldak'ta yapılan toplantının ardından Zonguldak Veteranlar, Bartın Spor Adamları Derneği Veteranlar, Kozlu Veteranlar, Çaycuma Veteranlar ve Çatalağzı Veteranlar takımlarıyla resmi protokoller yapıldı ve Batı Karadeniz Grubu oluşturuldu. Başvuların sürdüğü Batı Karadeniz Grubu'na ilerleyen süreçte başvuru yapması halinde yeni takımlar da eklebilir" ifadeleri kullandı. 

Açıklamada, takımlarla yapılan görüşmenin ardından ligin Ekim ayının ortasında başlatılmasına karar verildiği bilgisi de paylaşıldı. 

Başvurular sürüyor
Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'ne başvuların devam ettiği belirtilirken, veteran takımların www.veteranlarligi.com adresinden Ön Başvuru yapabileceği de aktarıldı.

Muhabir: Erdem Sağolan

 

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus