13 Kasım 2010 01:27

Vefaspor Artemis'te kampa girdiBugün Gürpınar Stadında Büyükçekmecespor ile karşılaşacak olan Vefa, bu zorlu maç için dün Kumburgaz Artemis Otel’de kampa girdi. Futbolcuları bu zorlu maç öncesi kampa alan Vefa Yönetimi, güzel bir ortama imzasını koydu. Teknik Direktör Hüseyin Aydoğan ve yardımcıları ile güzel bir ortam yaratan Vefa Yönetimi, bugün oynanacak olan maç öncesi oyunculara moral verdiler. 

Akşam yemeğinde oyuncularla bir arada yekem yiyen yöneticiler, Büyükçekmece maçı öncesi oyuncuların morallerini üst seviyelerde tutmaya çalıştılar. Kulüp Başkanı Mesut Gülbaran, Büyükçekmecespor ile oynanacak olan zorlu maç için takım olarak kampa girdiklerini ve bu kampın takıma büyük fayda sağlayacağını söyledi. Zorlu bir sınav verecek oyuncuları böylesine güzel bir ortamda bir araya getirmekten yönetim olarak büyük mutluluk duyduklarını söyleyen başkan Gülbaran, Büyükçekmece deplasmanından puan ve ya puanlarla dönüp, avantajlı olan taraf olmak istediklerini söyledi. 

Teknik heyet ve futbolcuları bu güzel ortamda tutmak ve onlara moral verme açısından bu kampın çok iyi olduğunu söyleyen Gülbaran, oyuncularına ve teknik ekibine sonuna kadar güven duyduklarını söyledi. 

Maçın oynanacağı stada bugün saat 12.00 gibi geçecek olan Vefa’nın taraftarları da maç saatinde stattaki yerlerini alarak takımlarını desteklemeye gelecekleri söylendi.

HABER-FOTOĞRAF: İBRAHİM KESKİN

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus