22 Aralık 2011 11:13

Vefa zoru başardı


ZARA EKİNLİSPOR :0 VEFASPOR :2
Zara Ekinli kendi sahasında oynadığı zorlu maçta Vefaspor'a 2-0 mağlup oldu. Vefa’ya galibiyeti getiren golleri Ahmet ve Volkan kaydettiler. Zara Ekinli bu sonuçla 2 yıl sonra ilk defa kendi sahasında mağlup oldu.

Maçın genelinde üstün oynayan taraf Vefaspor oldu ve galibiyeti hak etti. Ev sahibi takım hafta sonu oynanan zorlu Kartaltepe maçının yorgunluğunu daha atamamış görüntüsündeydi. Rakip takımın galibiyeti ile sıralamada oynamalar oldu, ancak Zara Ekinli için herşey daha bitmemiştir.  Konuk yeşil beyazlılar maça bir başka hazırlanmışlar sanki, her topa baskı kurmalar, gollerden sonra kulübeye koşarak sevinmeler görülmeye değerdi. Guruptaki en zorlu rakiplerinden birini yenmek tabiki bu sevinçleri getiriyor.


4 değil, 44 Teknik Direktör…
Maç öncesi sitemize bir açıklama yapan Vefaspor Başkanı Mesut Gülbaran’ın “maçımızı 4 Teknik Direktör seyredecek” sözlerinden sonra dikkatimizi çeken konu, maçı izlemeye gelen izleyicilerin arasında 4 değil 44 tane Teknik Direktörün olmasıydı. Bizde kimin adını yazacağımızı şaşırmış durumdayız. Maç başında Vefaspor Başkanı takımı ısınırken, kendisi de kurmayları ile sahada minik bir zirve oluşturdu. Vefaspor adına Ahmet ve Volkan golleri atan oyuncular oldu. Her iki takımın oyuncuları arasında dikkati çeken isimleri sizlere iletelim. Ev sahibi takımdan Meşgul, Erkan, Doğan ve Ramazan, konuk takımdan Erdem, Ahmet ve kaleci Serhan… Bu oyuncular diğerlerine nazaran 90 dakika boyunca inanılmaz efor sarf ettiler.  Vefaspor'dan Sezer maçta 2 sarı kart görerek kırmızı kart ile oyun dışına gönderildi.


Onur Karabaş için rahat maç oldu
Maçın Hakemi Onur Karabaş ve yardımcıları maçın sonucuna etki edecek bir hata yapmadan oldukça rahat bir maç yönettiler, kendilerini ayrıca tebrik ederim. Bu maçın önemini bilen amatör camianın ileri gelenleri tribünlerde yerlerini aldılar.


STAT: Zara Ekinli
HAKEMLER: Onur Karabaş, Güray Çobanoğlu, Erhan Sargın
ZARA EKİNLİSPOR: Avdil, Osman, Doğan, Kamil, Ramazan, Uğur, Olcay, Erkan, Cüneyt, Meşgul, Mehmet
VEFASPOR: Serhan, Tarık, Zihni, Volkansel, Friday, Başar, Hakan, Sezer, Volkan, Erdem, Ahmet
GOLLER: Ahmet, Volkan (Vefa)


HABER-FOTOĞRAF: OGÜN KOCA
 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus