30 Nisan 2006 09:03

Vefa-Bozüyükspor maçı olaylı geçti


Her yıl olduğu gibi 3. Lig'e terfi maçlarında yine birçok olay yaşandı. Amatör Futbol Blog'unun yurdun dört bir köşesine dağılmış muhabirlerinden, statlardaki eş-dosttan, kulüp yetkililerinden ve internetten arakladığımız bilgiler şöyle:

- Balıkesir'deki Vefa-Bozüyük maçının 25. dakikasında durum 1-1 iken Bozüyüklü Şamil, Vefa'dan Ali Yavuz'a çok sert girerek bu oyuncunun kaval kemiğinin kırılmasına sebebiyte verdi. Ali Yavuz ambulansla hastaneye kaldırılırken iki takım oyuncuları ve teknik heyeti arasında kavga çıktı. Çıkan arbedede Bozüyükspor'un çalıştırıcılarından biri de yaralandı. Maçın hakemi Mücahit Tatar, çıkan olaylar nedeniyle Bozüyükspor’dan Fadıl ve Ali Şamil, Vefaspor’dan da Aytaç ile yedek oyuncular Ali Ekber ve Zafer’i kırmızı kartla oyun dışı bıraktı. Yaralanan Bozüyüklü çalıştırıcının Vefalı iki oyuncudan şikayetçi olduğu ve bu iki futbolcunun ifade verdiği belirtildi.
- Manavgat-Bodrum maçını son 10 dakikadaki iki golle kaybeden Bodrumsporlu oyuncular maç sonrası hakemlerin üzerine yürüdü.
- Kozan-İncirlik maçı sonrası da İncirlikli futbolcular hakemlerin üzerine yürüdü. Polis araya girerek olayların büyümesini önledi. İncirlik ekibi maçı 8 kişi tamamladı.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus