17 Aralık 2014 08:03

UYUŞTURUCUYA KARŞI MÜCADELE BAŞLATTILARTuruncu-siyahlı Kulübe Başkan olduğu günden bu yana, "sadece sporda değil, diğer sosyal konularda da öncü olacağız" diye konuşan Gazi Mahallesi Spor Kulübü Başkanı Süleyman Keklik, uyuşturucuca karşı mücadele başlattıklarını duyurdu.

"Çocuklarımız da başkalarına hayır diyebilsin"
Bu hafta tüm kategorilerde sahaya pankartla çıkan ve önümüzdeki günlerde konferans düzenleme hazırlığında olan turuncu-siyahlıların Başkanı Süleyman Keklik, Yerel Futbol Sitesine yaptığı açıklamada, "Çocuklarımıza sevgi ve yakınlık göstermeliyiz. Ancak onlara yeri geldiğinde 'hayır' da diyebilmeliyiz. Biz çocuklarımıza hayır diyebilmeliyiz ki; çocuklarımız da başkalarına hayır diyebilsin” diye konuştu.

"Gazi Mahallesi halkı destekliyor"
'Merak, özenti ve moda ile beslenen kötü alışkanlıklara karşı nesillerimizi korumak adına bu mücadeleye başladık' diyen Başkan Süleyman Keklik ve Yönetim Kurulu; Gazi Mahallesi halkından da aldıkları büyük destek ile Sultangazi ekibinin uyuşturucu maddelere karşı savaş açtığını ve tüm Kulüplerden destek beklediğini söyledi.

"Uzmanlarla birlikte çalışacağız"
'Spor Kulüplerinin kuruluş amaçlarından en önemlisi toplumsal sorunlara çözüm bulmak ve toplumun gelişmesine ve kalkınmasına katkıda bulunmaktır' diye konuşan Başkan Keklik, uyuşturucu kullanımının 10-12 yaşlara düşmüş olmasının kaygı verici olduğuna vurgu yaparak  "Göreve geldiğimden beri üzerinde titizlikle durduğum konulardan birisi de bu konudur. Biz bu konuda uzmanlarla birlikte çalışarak proje geliştireceğiz. Bu alışkanlığı edinen gençlerin bu durumdan kurtarmalıyız. Onların topluma kazandırılması için elimizden geleni yapacağız. Ayrıca bu alışkanlıkla tanışmamış gençlerimizi de spor faaliyetlerine yönlendireceğiz" dedi.

HABER: ALİ KEMAL DEMİR

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus