03 Mart 2009 09:00

Üniversitelerde Bahçeşehir fırtınasıSportif alanda da başarılarıyla öne çıkan Bahçeşehir Üniversitesi başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Üniversitenin futbol takımı başarıdan başarıya koşuyor.

Bahçeşehir Üniversitesi Futbol Takımı, İstanbul Üniversitelerarası Futbol Şampiyonası'ndaki ilk maçında Deniz Harp Okulu’nu 6-1 mağlup ederek sezona iyi bir başlangıç yaptı. İstanbul Şampiyonası kapsamında yapılan maçta farklı bir galibiyet elde eden Bahçeşehir Üniversitesi daha sonra Boğaziçi Üniversitesi ile karşılaştı ve bu maçta da 6-0’lık skor elde ederek galip geldi.

Son olarak Maltepe Üniversitesi ile karşılaşan Bahçeşehirliler farklı galibiyet serisini 9-1’lik skorla sürdürmeyi başardı. Bu maçta birlikte Bahçeşehir Üniversitesi, bu sezon yapılan üç maçta 21 gol gibi rekor bir rakama ulaştı.
Gruptan çıkan Bahçeşehir, yarı finalde Okan Üniversitesi'ni 2-1 yendi. Diğer yarı final maçında Kültür Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi'ni 4-2'lik skorla geçirdi. Bahçeşehir-Kültür finali 9 Mart Pazartesi oynanacak.

Bahçeşehir Üniversitesi Futbol Takımı’nın Türkiye Şampiyonası’nda daha önceki senelerde iki üçüncülüğü, bir de ikinciliği bulunuyor.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus