18 Aralık 2014 04:37

U19/1. LİGDE KURALAR ÇEKİLDİ


İstanbul U19/1.Ligi kuraları bugün Orhan Saka Amatörler Evi'nde çekildi. Karşılaşmalarda ilk düdük 10 Ocak 2015 tarihine çalacak.





1.GRUP
1 - ÖMERLİ KÖYÜ
2 - ESENYURT
3 - YEŞİL ESENYURT
4 - ARNAVUTKÖY BLD.
5 - ESENYURT İNCİRTEPE
6 - BÜYÜKÇEKMECE BLD.
7 - ORTAKÖY SİLİVRİ
8 - AKALAN
 

 
2.GRUP
1 - GÜRPINAR
2 - BEYLİKDÜZÜ
3 - MUSTAFAKEMALPAŞA
4 - HADIMKÖY
5 - ESEN BAYBURT
6 - BAŞAKŞEHİR
7 - SİLİVRİ ALİBEY
8 - GÜZELCE

3.GRUP
1 - KAĞITHANE
2 - YENİBOSNA
3 - OKSPOR
4 - TOPHANE TAYFUN
5 - BATI TRAKYA
6 - İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ
7 - FERİKÖY
8 - YAHYA KEMAL
   
4.GRUP
1 - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN
2 - PİYALEPAŞA
3 - GÜNGÖRENSPOR
4 - KAZIM KARABEKİR MEVLANA
5 - ÇELİKTEPE
6 - EROĞLU
7 - YEDİKULE
8 - BAĞCILAR

5.GRUP
1 - KARADENİZ
2 - ÖRNEKTEPE
3 - HASİP DİNÇSOY İÖO
4 - KOCAMUSTAFAPAŞA
5 - TALATPAŞA
6 - TERAZİDERE
7 - ALTINOVA
8 - ETİLERSPOR 

  
6.GRUP
1 - BAĞCILAR GENÇLERGÜCÜ
2 - KOSOVA GÜÇSPOR
3 - BAĞCILAR EĞİTİM
4 - YEŞİLPINAR
5 - NURTEPE GÜNEY YILDIZI
6 - KUŞTEPE
7 - TELSİZ
8 - KAĞITHANE SADABAD
    
7.GRUP
1 - ALBAYRAK
2 - MERTER
3 - VEFASPOR
4 - MURADİYE
5 - TUNASPOR
6 - AYAZAĞA
7 - BOĞAZİÇİ
8 - İSTANBUL TRABZON
    
8.GRUP 

1 - AVCILAR BLD.
2 - HÜRRİYET EĞİTİM
3 - GAZİ MAHALLESİ
4 - MECİDİYEKÖY TAYFUN
5 - ALİBEYKÖYSPOR
6 - İSTANBUL GÜMÜŞHANE
7 - VARDAR
8 - TEPEBAĞ KÜLTÜR

9.GRUP
1 - SULTANGAZİ
2 - İSTANBUL DEMİR
3 - KEMERBURGAZ
4 - ABİDE-İ HÜRRİYET
5 - ŞİRİNEVLER
6 - TAKSİM
7 - IRMAKSPOR
8 - KOCASİNAN SİTE

10.GRUP
1 - İSTANBULSPOR KULÜBÜ
2 - RAMİ
3 - ATEŞTUĞLASPOR
4 - YEŞİLOVA ESNAF
5 - GÜNEŞTEPE
6 - ALİBEYKÖY PARSELLER
7 - ASLANTEPE GENÇLİK
8 - HALİÇ

11.GRUP
1 - ZEYTİNBURNU
2 - SEYRANTEPE YEŞİLCE
3 - ZARA EKİNLİ
4 - GÜRSELSPOR
5 - İSTANBUL ARTVİN
6 - ŞEHZADEBAŞI
7 - HAMİDİYESPOR
8 - ÖZ ALİBEYKÖY


12.GRUP
1 - YILDIRIM BOSNA
2 - YILDIZ
3 - BEYOĞLU YENİÇARŞI
4 - ÇIKSALIN
5 - BAKIRKÖY
6 - 1907 ATAKÖY ÇOBANÇEŞME
7 - DENİZKÖŞKLER
8 - İSTANBUL BAYBURT


13.GRUP
1 - SEYRANTEPE OF
2 - DAMLASPOR
3 - ŞEHREMİNİ
4 - KÜÇÜKÇEKMECE
5 - TOZKOPARAN
6 - İKİTELLİ
7 - YENİ ÖZKARTAL
8 - YENİKÖY

14.GRUP 

1 - HALKALI TAŞTEPE
2 - GALATA
3 - MAHMUTBEY
4 - ÇELİKTEPE ÜMİT
5 - TOPKAPI
6 - YENİDOĞAN GÜNEŞ
7 - ÇAYIRBAŞI
8 - AYAZAĞA ESEN


15.GRUP
1 - ATIŞALANI
2 - FENERGÜCÜ
3 - MERKEZEFENDİ
4 - OKMEYDANI FETİH
5 - İSTANBUL BULANCAK
6 - ZEKERİYAKÖY
7 - KÜÇÜKKÖY
8 - ÖZ YAVUZSELİM


16.GRUP
1 - EROKSPOR
2 - ALTINTEPSİ MAKEL
3 - ESENLER
4 - KARTALTEPE
5 - YÜCESPOR
6 - CFS BAĞCILAR
7 - BAŞAKŞEHİR KARTAL
8 - İFA

17.GRUP

1 - HASKÖY
2 - REŞİTPAŞA
3 - KANARYA
4 - BEŞYÜZEVLER
5 - ÇAPA
6 - KOCASİNAN
7 - YEŞİL ILGAZ
8 - SULTANMURAT
   
18.GRUP
1 - VALİDE TAYFUN
2 - DUDULLU
3 - ORTAÇEŞME
4 - FENERYOLU
5 - ÇEKMEKÖYSPOR
6 - LİBADE
7 - İDEALTEPESPOR
8 - ÇUBUKLU
 

19.GRUP
1 - BALKAN YEŞİLBAĞLAR
2 - ALEMDAĞ
3 - KARTAL ÇAVUŞOĞLU
4 - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI
5 - BEYKOZ 1908
6 - GÜMÜŞSUYU
7 - BOSTANCI
8 - KARTAL BELEDİYESPOR

20.GRUP
1 - MODAFEN
2 - YONCASPOR
3 - ÇENGELKÖY
4 - ARTUKBEY İ.Ö
5 - 1877 ALEMDAĞ
6 - K.BULVARSPOR
7 - SİTESPOR
8 - KURTKÖYSPOR

21.GRUP
1 - DOLAYOBA
2 - MARMARA KARAYOLLARI
3 - ÇAMLICASPOR
4 - YAMANSPOR
5 - ÇAKMAKSPOR
6 - FİKİRTEPE DUMLUPINAR
7 - KİRAZLITEPE
8 - ORHANLISPOR 


22.GRUP
1 - KARTAL YUVASI
2 - İSTANBUL ALTINORDU
3 - PENDİK DOĞAN
4 - PAŞABAHÇE
5 - İÇERENKÖY İ.Y.
6 - KAYNARCA
7 - SULTANBEYLİ
8 - SULTANBEYLİ BLD. 


23.GRUP
1 - KÜÇÜKYALI YELKEN
2 - KARABEKİRSPOR
3 - CEVİZLİ GENÇLERGÜCÜ
4 - ÜSKÜDAR İCADİYE
5 - BAŞIBÜYÜKSPOR
6 - YAKACIK
7 - SELİMİYE
8 - BAĞLARBAŞI


24.GRUP
1 - A.ÜSKÜDAR 1908
2 - CENTONE KARAGÜMRÜK
3 - ÇATALCA
4 - GAZİOSMANPAŞA
5 - HALİDE EDİP ADIVAR
6 - İSTANBUL GÜNGÖREN
7 - MALTEPE
8 - SİLİVRİSPOR
9 - TEPECİKSPOR A.Ş.
10 - TUZLASPOR
11 - ÜMRANİYE

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus