22 Aralık 2014 05:21

U16 LİGİ KURALARI ÇEKİLDİ


İstanbul U16 Ligi kuraları bugün Orhan Saka Amatörler Evinde gerçekleştirildi. 27 Aralık 2014 tarihinde ilk düdüğün çalacağı ligde gruplar haberimizin devamındadır.


 1.GRUP
1 - ARNAVUTKÖY BLD.
2 - SİLİVRİ MİMARSİNAN
3 - BÜYÜKÇEKMECE BLD.
4 - ESENYURT ÖRNEK İ.Y.
5 - YEŞİLESENYURT
6 - ESENYURT
7 - İSTANBUL ARENA
8 - B.Ç.M.SİNAN

2.GRUP
1 - ESENYURT ACAR
2 - BAŞAKŞEHİR
3 - FENER BEYLİKDÜZÜ
4 - BEYLİKDÜZÜ 2011
5 - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
6 - GÜRPINAR
7 - M.KEMALPAŞA
8 - KARAAĞAÇ


3.GRUP
1 - REŞİTPAŞA
2 - BEŞTELSİZ
3 - ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT
4 - BAYRAMPAŞA TEKNİK
5 - ARNAVUTKÖY YAYLA
6 - YENİKÖY
7 - SEYRANTEPE YEŞİLCE
8 - YEŞİLILGAZ


4.GRUP
1 - ESENLER
2 - A.PARSELLER
3 - ESENLER TURGUTREİS
4 - CENNET BARBAROS
5 - İSTANBUL GÜMÜŞHANE
6 - İST.BAYBURT
7 - GÜNEŞTEPE
8 - AYAZAĞA ESEN

5.GRUP
1 - ŞİRİNEVLER
2 - BAHÇEŞEHİR SPOR
3 - MERKEZ KAYAŞEHİR
4 - SANAYİ MAHALLESİ
5 - AMBARLI IŞIK
6 - SEYRANTEPE OF
7 - FATİH SULTAN MEHMET
8 - İSTANBUL KAYAŞEHİR


6.GRUP
1 - ÖZ YARIMBURGAZ
2 - ASLANTEPE GENÇLİK
3 - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK
4 - HAZNEDAR
5 - CEVATPAŞA
6 - AKŞEMSETTİN
7 - KARTALTEPE
8 - İFA


7.GRUP 
1 - İSTANBUL TRABZON
2 - ESENYURT GÜMÜŞHANE
3 - MURATPAŞA
4 - GEDİKPAŞA
5 - BALAT YEŞİLOVA
6 - OKMEYDANI FETİH
7 - ÖRNEKTEPE
8 - DİKİLİTAŞ


8.GRUP 
1 - ALİBEYKÖYSPOR
2 - BEYLİKDÜZÜ DEMİR
3 - BEYOĞLU YENİÇARŞI
4 - AVCILAR GÜMÜŞPALA
5 - Y.GÜNEŞ
6 - FİLİZSPOR
7 - YENİUFUK
8 - KİREÇBURNU

9.GRUP 
1 - MERTER
2 - YENİ ORTABAYIR
3 - KOCAMUSTAFAPAŞA
4 - TUNASPOR
5 - TERAZİDERE
6 - SULTANMURAT
7 - YENİ ÖZKARTAL
8 - ZARA EKİNLİ


10.GRUP
1 - SELVİSPOR
2 - MECİDİYEKÖY TAYFUN
3 - SÜMERSPOR
4 - CEVİZLİSPOR
5 - YEŞİLPINAR
6 - KUŞTEPE
7 - ÇELİKTEPE ÜMİT
8 - BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM


11.GRUP
1 - EYÜP ÇIRÇIR İMAR
2 - HÜR.GÜCÜ
3 - KANARYA
4 - İKİTELLİ
5 - LEVENT
6 - HAZNEDAR İD.OCAĞI
7 - AYAZAĞA
8 - ÇAĞRIM MARMARA 1907


12.GRUP
1 - HÜR.EĞİTİM
2 - ÇIKSALIN
3 - ÇELİKTEPE
4 - ÇAYIRGÜCÜ
5 - BAYRAMPAŞA DEMİR
6 - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN
7 - KARADOLAPSPOR
8 - ŞAFAKSPOR

13.GRUP
1 - NURTEPE
2 - KÜÇÜKÇEKMECE
3 - HASİP DİNÇSOY İÖO
4 - KÜÇÜKKÖY
5 - ABİDEİ HÜRRİYET
6 - İSTANBUL BULANCAK
7 - SULTANGAZİ
8 - BATI TRAKYA


14.GRUP
1 - MAHMUTŞEVKETPAŞA
2 - GÖKTÜRK SARAYSPOR
3 - ÇAYIRBAŞI
4 - ÖZGENSPOR
5 - ZABITA SPOR
6 - BOLLUCA
7 - AVCILAR BLD.
8 - GÖKTÜRKSPOR


15.GRUP
1 - YENİBOSNA
2 - BAĞCILAR ORDU
3 - KADIRGA
4 - BAHÇELİEVLER ÇINAR
5 - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR
6 - FERİKÖY
7 - ETİLERSPOR
8 - İSTANBUL SİVAS


16.GRUP
1 - ALEMDAR
2 - GÜNYAMAÇ
3 - GÜNGÖRENSPOR
4 - İSTANBUL BAFRA
5 - YILDIZTABYA
6 - GAZİ MAHALLESİ
7 - KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR
8 - ALTINTEPSİ MAKEL

17.GRUP
1 - BAKIRKÖY ASLAN
2 - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK
3 - MERKEZEFENDİ
4 - R.KAVAĞI
5 - ZEYTİNBURNU
6 - BEZİRGANBAHÇE
7 - İSTANBUL KASTAMONU
8 - TALATPAŞA


18.GRUP
1 - ALTINYILDIZ
2 - HALKALI ÇAMLIKALTI
3 - YILDIRIMBOSNA
4 - SİMURG SPOR
5 - Y.S.SELİM
6 - AVCILAR YEŞİLKENT
7 - TEPEBAĞ KÜLTÜR
8 - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE


19.GRUP
1 - İKİNCİ NESİL
2 - ATIŞALANI
3 - ŞEHZADEBAŞI
4 - HAZNEDAR ÇETİNKAYA
5 - DAVUTPAŞA
6 - KARADENİZ
7 - IRMAKSPOR
8 - BAHÇELİEVLER OLİMPİK


20.GRUP
1 - İSTANBUL GİRESUN
2 - SARIYER F.S.M.
3 - GERÇEK KUZEY
4 - İNCİRLİSPOR
5 - RAMİ
6 - YILDIZ
7 - BAĞCILAR EĞİTİM
8 - PİYALEPAŞA

21.GRUP
1 - GAZİOSMANPAŞA BARBAROS
2 - DAMLASPOR
3 - SULTANÇİFTLİĞİ
4 - İSTANBUL DEMİR
5 - ALTINOVA
6 - ÖZALİBEYKÖY
7 - BAĞCILAR ASİL KARTAL
8 - İSTANBUL ESENLER TOKAT


22.GRUP
1 - ŞİRİNTEPE
2 - K.K.BEKİR MEVLANA
3 - GENÇOSMAN
4 - Z.YILDIZ
5 - EROĞLU
6 - OSMANİYE İSTİKLAL
7 - BAĞCILAR G.GÜCÜ
8 - THY


23.GRUP
1 - HAVATAŞ SPOR
2 - BAYRAMPAŞA DOĞAN
3 - İSTANBUL BARIŞSPOR
4 - İSTANBUL ARTVİN
5 - KOCASİNAN SİTE
6 - GÜNGÖREN DOĞUŞ
7 - ASLANORDU GENÇLİK
8 - BAKIRKÖY KARTALTEPE


24.GRUP
1 - NURTEPE GÜNEYYILDIZI
2 - TELSİZ
3 - VARDAR
4 - BEYLİKGÜCÜSPOR
5 - TOPKAPI
6 - PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ
7 - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF
8 - AKATLAR

25.GRUP 
1 - BEŞYÜZEVLER
2 - KEMERBURGAZ
3 - S.KARTAL
4 - KOCASİNAN
5 - POLİGON FETHİYE
6 - HAMİDİYESPOR
7 - İST.GENÇLERBİRLİĞİ
8 - ALBAYRAK


26.GRUP 
1 - SÖĞÜTLÜÇEŞME
2 - MAHMUTBEY
3 - BAKIRKÖY
4 - İSTANBUL SİNOP
5 - HALİÇ
6 - CFS BAĞCILAR
7 - HALKALI TAŞTEPE
8 - ATEŞTUĞLA SPOR


27.GRUP 
1 - VEFASPOR
2 - ÜÇYÜZLÜ
3 - GÜZELTEPE
4 - SEFAKÖY
5 - FENERGÜCÜ
6 - ÖZ Y.SELİM
7 - GÜNEŞLİ


28.GRUP 
1 - ÇENGELKÖY
2 - KURTKÖYSPOR
3 - SAPANBAĞLARI
4 - AYDINLISPOR
5 - ÖMERLİSPOR
6 - SİTESPOR
7 - 1905 MALTEPE GENÇLİK
8 - RÜZGARLIBAHÇE

29.GRUP
1 - BOSTANCI
2 - GÜLENSU SPOR
3 - TED İSTANBUL KOLEJİ
4 - KARTAL ÇAVUŞOĞLU
5 - YAMANSPOR
6 - YENİSAHRA
7 - ORHANLISPOR
8 - ATAŞEHİR DOĞUŞ


30.GRUP
1 - SOĞUKSUSPOR
2 - ÇEKMEKÖYSPOR
3 - SOĞANLIK
4 - ESENKENT
5 - KOŞUYOLU
6 - K.BULVARSPOR
7 - TAÇSPOR
8 - FERAHSPOR


31.GRUP
1 - GÜMÜŞSUYU
2 - BALKAN YEŞİLBAĞLAR
3 - K.CEVİZLİ G.GÜCÜ
4 - ÜSKÜDAR SALACAK
5 - ÇAKMAKSPOR
6 - BEYKOZ 1908
7 - KAVACIK
8 - TOKATKÖY


32.GRUP
1 - ÇUBUKLU
2 - KAYNARCA
3 - GÜLSUYU
4 - LİBADE
5 - MODAFEN
6 - YENİDÜNYA SPOR
7 - PENDİK DOĞAN
8 - SANCAKTEPE

33.GRUP 
1 - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI
2 - PENDİK ESENYALI
3 - ÇAMLICASPOR
4 - KARTALGÜCÜ
5 - ÜSKÜDAR İCADİYE
6 - ÖRNEK GENÇLİK
7 - CEVİZLİ ANADOLU
8 - ATAŞEHİR ÇAMOLUK


34.GRUP
1 - SANCAKTEPE ZİGANA
2 - KÜÇÜKSU YENİ MAH.
3 - İDEALTEPESPOR
4 - KARTAL YUVASI
5 - DUDULLU
6 - İÇERENKÖY İ.Y.
7 - SULTANBEYLİ BLD.
8 - TAŞDELEN


35.GRUP
1 - ATALAR
2 - FİKİRTEPE DUMLUPINAR
3 - KARABEKİRSPOR
4 - SELİMİYE
5 - ŞİLE YILDIZ
6 - BAĞLARBAŞI
7 - KEMAHSPOR
8 - İSTANBUL KARTAL BLD


36.GRUP
1 - FK 1864
2 - VALİDE TAYFUN
3 - ORTAÇEŞME
4 - İSTANBUL ALTINORDU
5 - FETİH KELKİT
6 - YONCASPOR
7 - SULTANBEYLİ
8 - KOZYATAĞI

37.GRUP 
1 - BAŞIBÜYÜKSPOR
2 - DOLAYOBA
3 - PENDİK VELİBABA
4 - YAKACIK
5 - KÜÇÜKYALI YELKEN
6 - ANADOLU KARTALLARI
7 - GİRNE GENÇLİK


38.GRUP 
1 - PAŞABAHÇE
2 - İSTANBUL ATAŞEHİR
3 - ARTUKBEY İ.Ö
4 - ÖZATAŞEHİR
5 - ADALAR
6 - ACIBADEM ÜSKÜDAR
7 - MALTEPE BELEDİYE


39.GRUP
1 - A.ÜSKÜDAR 1908
2 - CENTONE KARAGÜMRÜK
3 - ÇATALCA
4 - GAZİOSMANPAŞA
5 - HALİDE EDİP ADIVAR
6 - İSTANBUL GÜNGÖREN
7 - SİLİVRİSPOR
8 - TEPECİKSPOR A.Ş.
9 - TUZLASPOR
10 - ÜMRANİYE 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus