24 Aralık 2014 05:42

U14 KURALARI ÇEKİLDİ


İstanbul U14 Ligi kuraları bugün Orhan Saka Amatörler Evi'nde gerçekleştirildi.







1.GRUP

1 - ÇATALCA ÖZNAKKAŞ
2 - BEYLİKDÜZÜ KARTALGÜCÜ
3 - M.KEMALPAŞA
4 - ÇATALCA ÇİFTLİKKÖY
5 - TEPECİK ANADOLU
6 - GÜRPINAR
7 - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
8 - SELİMPAŞA

   
2.GRUP
1 - İSTANBUL ARENA
2 - HADIMKÖY
3 - AKALAN
4 - KARAAĞAÇ
5 - BEYLİKGÜCÜSPOR
6 - ESENYURT
7 - YEŞİLESENYURT
8 - BÜYÜKÇEKMECE BLD.

   
3.GRUP
1 - BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM
2 - BEYLİKDÜZÜ 2011
3 - BAŞAKŞEHİR KARTAL
4 - BEYLİKDÜZÜ DEMİR
5 - ESENYURT ACAR
6 - FENER BEYLİKDÜZÜ
7 - Ç.İHSANİYE
8 - BAŞAKŞEHİR

   
4.GRUP
1 - HARMANTEPE
2 - DOBRUCA
3 - MAHMUTŞEVKETPAŞA
4 - ŞAFAKSPOR
5 - ASLANTEPE GENÇLİK
6 - KUŞTEPE
7 - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.
8 - ESEN BAYBURT

5.GRUP
1 - REŞİTPAŞA
2 - İST.GENÇLERBİRLİĞİ
3 - OKSPOR
4 - MERKEZEFENDİ
5 - SİYAVUŞPAŞA
6 - ZEYTİNBURNU
7 - YENİ ORTABAYIR

   
6.GRUP
1 - BAKIRKÖY 1903
2 - BAĞCILAR EĞİTİM
3 - CFS BAĞCILAR
4 - CENNET BARBAROS
5 - HAZNEDAR
6 - PİYALEPAŞA
7 - SULTANGÜCÜ
8 - BAHÇEKÖY

   
7.GRUP
1 - BATI TRAKYA
2 - İSTANBUL KAYAŞEHİR
3 - İSTANBUL DEMİR
4 - İSTANBUL ESENLER TOKAT
5 - YENİBOSNA
6 - FENERGÜCÜ
7 - SULTANMURAT
8 - YENİKÖY

   
8.GRUP
1 - BAĞCILAR G.GÜCÜ
2 - TÜRK TELEKOMSPOR
3 - BAKIRKÖY
4 - A.PARSELLER
5 - THY
6 - GÖKTÜRK SARAYSPOR
7 - ZABITA SPOR
8 - ESENLER TURGUTREİS

9.GRUP
1 - ÜÇYÜZLÜ
2 - KÜÇÜKKÖY
3 - SULTANGAZİ
4 - GAZİOSMANPAŞA BARBAROS
5 - SANAYİ MAHALLESİ
6 - KARADENİZ
7 - IRMAKSPOR
8 - BAYRAMPAŞA TEKNİK

   
10.GRUP
1 - ÖZ YARIMBURGAZ
2 - GÜNEŞTEPE
3 - SELVİSPOR
4 - Z.YILDIZ
5 - RAMİ
6 - İSTANBUL GÜMÜŞHANE
7 - SİMURG SPOR
8 - BOĞAZİÇİ

   
11.GRUP
1 - ŞİŞLİ ANADOLU
2 - ATAKENT GELİŞİM
3 - ZARA EKİNLİ
4 - ÖRNEKTEPE
5 - BAHÇELİEVLER OLİMPİK
6 - GÜZELTEPE
7 - FATİH YAYLA
8 - MURATPAŞA

   
12.GRUP1 - EROĞLU
2 - TELSİZ
3 - BOLLUCA
4 - MAHMUTBEY
5 - ZAFERSPOR
6 - ALTINYILDIZ
7 - GÜNYAMAÇ
8 - KARTALTEPE

13.GRUP
1 - İSTANBUL BARIŞSPOR
2 - BAKIRKÖY ASLAN
3 - ASLANORDU GENÇLİK
4 - ABİDEİ HÜRRİYET
5 - HASİP DİNÇSOY İÖO
6 - BAĞCILAR ORDU
7 - ŞEHZADEBAŞI
8 - GEDİKPAŞA

   
14.GRUP
1 - HÜR.EĞİTİM
2 - AKŞEMSETTİN
3 - İSTANBUL GİRESUN
4 - VARDAR
5 - İFA
6 - AVCILAR BLD.
7 - HALKALI TAŞTEPE

   
15.GRUP
1 - OKMEYDANI FETİH
2 - İSTANBUL SİVAS
3 - HAZNEDAR ÇETİNKAYA
4 - DAMLASPOR
5 - ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT
6 - VEFASPOR
7 - İSTANBUL TRABZON
8 - TUNASPOR

   
16.GRUP
1 - ÇELİKTEPE
2 - SARIYER F.S.M.
3 - GÜNGÖRENSPOR
4 - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK
5 - OSMANİYE İSTİKLAL
6 - BAYRAMPAŞA DEMİR
7 - GALATA
8 - YAHYA KEMAL

17.GRUP
1 - İKİNCİ NESİL
2 - ARNAVUTKÖY BLD.
3 - TERAZİDERE
4 - SEYRANTEPE YEŞİLCE
5 - ALBAYRAK
6 - HALİLRIFATPAŞA
7 - ÖZ Y.SELİM
8 - BAĞCILAR ASİL KARTAL

   
18.GRUP
1 - Y.S.SELİM
2 - GOP.YENİKÖY
3 - GAZİ MAHALLESİ
4 - ULUSSPOR
5 - ALİBEYKÖYSPOR
6 - K.K.BEKİR MEVLANA
7 - MECİDİYEKÖY TAYFUN
8 - MİMARSİNAN

   
19.GRUP
1 - SULTANÇİFTLİĞİ
2 - HÜR.GÜCÜ
3 - HAZNEDAR İD.OCAĞI
4 - ALTINOVA
5 - İSTANBUL KASTAMONU
6 - BALAT YEŞİLOVA
7 - BEŞYÜZEVLER
8 - SEFAKÖY

   
20.GRUP
1 - KEMER FK
2 - EROKSPOR
3 - TARABYA
4 - SARIYER BLD.
5 - ALTINTEPSİ MAKEL
6 - TAKSİM
7 - GOP.VENÜS
8 - ESENLER

21.GRUP
1 - GÜNGÖREN DOĞUŞ
2 - KANARYA
3 - BEŞTELSİZ
4 - KÜÇÜKÇEKMECE
5 - KOCASİNAN SİTE
6 - GÜMÜŞDERE
7 - MERKEZ KAYAŞEHİR
8 - ŞİRİNEVLER

   
22.GRUP
1 - USKUMRU KÖYÜ
2 - BAĞCILAR
3 - İSTANBUL BAFRA
4 - EMİRGAN
5 - FİŞEKSPOR
6 - KANARYA AZİM
7 - GENÇOSMAN
8 - HALKALI ÇAMLIKALTI

   
23.GRUP
1 - AYAZAĞA
2 - ARNAVUTKÖY YAYLA
3 - SEYRANTEPE OF
4 - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK
5 - KOCAMUSTAFAPAŞA
6 - HAVATAŞ SPOR
7 - FERİKÖY

   
24.GRUP
1 - Y.GÜNEŞ
2 - YILDIRIMBOSNA
3 - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE
4 - ŞİRİNTEPE
5 - GÜRSELSPOR
6 - ÇAYIRGÜCÜ
7 - BAĞCILAR ÜSKÜP İÖO
8 - TEPEBAĞ KÜLTÜR

25.GRUP
1 - KOCASİNAN
2 - İSTANBUL ARTVİN
3 - MERTER
4 - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR
5 - S.KARTAL
6 - ÖZALİBEYKÖY
7 - İKİTELLİ

   
26.GRUP
1 - NURTEPE GÜNEYYILDIZI
2 - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF
3 - KAĞITHANE SADABAD
4 - İST.BAYBURT
5 - YILDIZ
6 - ÇIKSALIN
7 - ÇELİKTEPE ÜMİT

   
27.GRUP
1 - YEŞİLILGAZ
2 - İSTANBUL BULANCAK
3 - GÜNEŞLİ
4 - EYÜP ÇIRÇIR İMAR
5 - HAMİDİYESPOR
6 - BEZİRGANBAHÇE
7 - ÇAĞRIM MARMARA 1907

   
28.GRUP
1 - İSTANBUL SİNOP
2 - BAKIRKÖY GENÇLİK
3 - ALTINASLAR
4 - SÖĞÜTLÜÇEŞME
5 - YILDIZTABYA
6 - GÜZELHİSAR
7 - OLİMPİYAT

29.GRUP
1 - KEMAHSPOR
2 - BEYKOZ 1908
3 - KBS KURTKÖY
4 - PENDİK ESENYALI
5 - SARIGAZİ
6 - YAMANSPOR
7 - BAĞLARBAŞI
8 - ANADOLU KARTALLARI

   
30.GRUP
1 - TAŞDELEN
2 - ÇENGELKÖY
3 - LİBADE
4 - PAŞABAHÇE
5 - SANCAKTEPE ZİGANA
6 - ÇUBUKLU
7 - YENİDÜNYA SPOR
8 - VALİDE TAYFUN

   
31.GRUP
1 - BAŞIBÜYÜKSPOR
2 - KARTAL ÇAVUŞOĞLU
3 - MALTEPE ZÜMRÜTEVLER
4 - CEVİZLİ ANADOLU
5 - TED İSTANBUL KOLEJİ
6 - K.CEVİZLİ G.GÜCÜ
7 - GİRNE GENÇLİK
8 - BOSTANCI

   
32.GRUP
1 - K.BULVARSPOR
2 - PENDİKGÜCÜ
3 - ÖZATAŞEHİR
4 - GÜLSUYU
5 - KAYNARCA
6 - KÜÇÜKSU YENİ MAH.
7 - İDEALTEPESPOR
8 - ARTUKBEY İ.Ö

33.GRUP
1 - BALKAN YEŞİLBAĞLAR
2 - FİKİRTEPE DUMLUPINAR
3 - MESUDİYE
4 - DOLAYOBA
5 - İSTANBUL DSİ
6 - KARTAL YUNUSSPOR
7 - KÜÇÜKYALI YELKEN
8 - ÜSKÜDAR İCADİYE

   
34.GRUP
1 - MALTEPE BELEDİYE
2 - İÇERENKÖY İ.Y.
3 - KURTKÖYSPOR
4 - DUDULLU
5 - SANCAKTEPE
6 - FK 1864
7 - TAÇSPOR
8 - ORTAÇEŞME

   
35.GRUP
1 - ÖRNEK GENÇLİK
2 - KAYIŞDAĞI
3 - KAVACIK
4 - ATAŞEHİR DOĞUŞ
5 - İSTANBUL KARTALLARI
6 - ÇAKMAKSPOR
7 - UĞUR MUMCU

   
36.GRUP
1 - FERAHSPOR
2 - 1905 MALTEPE GENÇLİK
3 - SOĞANLIK
4 - ÇEKMEKÖYSPOR
5 - SULTANBEYLİ BLD.
6 - İSTANBUL ATAŞEHİR
7 - CEVİZLİ KÜLTÜR

37.GRUP
1 - GÜMÜŞSUYU
2 - KARTALGÜCÜ
3 - ATAŞEHİR ÇAMOLUK
4 - ÇAMLICASPOR
5 - ATALAR
6 - SELİMİYE
7 - İSTANBUL KARTAL BLD

   
38.GRUP
1 - A.ÜSKÜDAR 1908
2 - CENTONE KARAGÜMRÜK
3 - ÇATALCA
4 - GAZİOSMANPAŞA
5 - HALİDE EDİP ADIVAR
6 - İSTANBUL GÜNGÖREN
7 - MALTEPE
8 - SİLİVRİSPOR
9 - TEPECİKSPOR A.Ş.
10 - TUZLASPOR
11 - ÜMRANİYE

       

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus