15 Aralık 2011 03:35

U-19/1 Ligi kura çekimleri yapıldı



2011-2012 Futbol Sezonu U-19/1 Ligi Kura Çekimi bugün yapıldı. Kura çekimi sonucunda oluşan gruplar aşağıdaki tabloyu oluşturdu.



SÇBÇ
A  V  R  U  P  A
1.GRUP
2.GRUP
3.GRUP
4.GRUP
1
BÜYÜKÇEKMECE
1
HÜR.GÜCÜ
1
BOLLUCA
1
BEŞYÜZEVLER
2
GÜRPINAR
2
KOCASİNAN
2
IRMAKSPOR
2
ES.TOKATSPOR
3
SİLİVRİ
3
ÇAYIRBAŞI
3
KÜÇÜKKÖY
3
KARTALTEPE
4
GÜZELCE
4
Z.HÜRRİYET
4
İST.B.DÜZÜ
4
YÜCESPOR
5
B.Ç.MİMARSİNAN
5
ALTINOVA
5
K.M.PAŞA
5
GENÇLERBİRLİĞİ
6
ALİBEY
6
ÖZMURAT
6
Y.KEMAL İ.Y.
6
ŞİRİNEVLER
7
T.ANADOLU
7
İST.ARTVİN
7
1907 A.Ç.ÇEŞME
7
ŞEHZADEBAŞI
8
Y.ESENYURT
8
YENİBOSNA
8
SÜTLÜCE
8
GAZİ MAH.
9
S.ORTAKÖY
9
HAZNEDAR
9
EROKSPOR
9
B.TRAKYA
10
ESENYURT
10
BAKIRKÖY
10
F.KARAGÜMRÜK
10
ÖZALİBEYKÖY
5.GRUP
6.GRUP
7.GRUP
8.GRUP
1
SULTANGAZİ
1
AVCILAR BLD.
1
AKATLAR
1
FERİKÖY
2
SİYAVUŞPAŞA
2
TAŞKÖPRÜ
2
BEŞTELSİZ
2
ALİBEYKÖY
3
YEDİKULE
3
KANARYA
3
NURTEPE
3
TELSİZ
4
OKMEYDANI
4
ARNAVUTKÖY BLD.
4
ARNAVUTKÖY
4
İST.TRABZON
5
SELVİSPOR
5
AYAZAĞA
5
ÇELİKTEPE
5
YENİÖZKARTAL
6
AYAZAĞA ESEN
6
BEZİRGANBAHÇE
6
İFA
6
B.Y.ÇARŞI
7
B.PAŞA TEKNİK
7
ÜÇYÜZLÜ
7
PARSELLER
7
MAHMUTBEY
8
BOĞAZİÇİ
8
SEFAKÖY
8
OKYANUS
8
GÜNEŞLİ
9
ALEMDAR
9
CFS BAĞCILAR
9
M.K.PAŞA
9
ES.TURGUTREİS
10
KADIRGA
10
ÖZYAVUZSELİM
10
MECİDİYEKÖY
10
YENİKÖY
9.GRUP
10.GRUP
11.GRUP
12.GRUP
1
YILDIZTABYA
1
SAKARYA İMÇ.
1
ESENLER K.YILDIZ
1
G.TEPE ÖZGENÇLİK
2
MURADİYE
2
K.YEŞİLOVA
2
DAMLASPOR
2
ATIŞALANI
3
MERTER
3
RAMİ
3
GÜNGÖREN
3
GÖKTÜRK
4
TOPKAPI
4
YEŞİLILGAZ
4
K.K.MEVLANA
4
KUŞTEPE
5
EROĞLU
5
K.GÜÇSPOR
5
B.EVLER OLİMPİK
5
VEFA
6
KİREÇBURNU
6
TEPEBAĞ KÜLTÜR
6
İST.GÜMÜŞHANE
6
TUNASPOR
7
ÖZDOĞANYILDIZ
7
Ç.TEPE ÜMİT
7
İSTİKLAL
7
ALBAYRAK
8
S.KARTAL
8
ESENLER
8
İST.BULANCAK
8
GÜN.DOĞUŞ
9
REŞİTPAŞA
9
ZARA EKİNLİ
9
İKİTELLİ
9
KARADENİZ
10
ALTINTEPSİ
A  N  A  D  O  L  U
13.GRUP
14.GRUP
15.GRUP
16.GRUP
1
S.TEPE OFSPOR
1
GÜMÜŞSUYU
1
BAĞLARBAŞI
1
BULVAR
2
GÜNEŞTEPE
2
ÇAVUŞBAŞI
2
DUDULLU
2
ÇEKMEKÖY
3
İSTANBULSPOR
3
ÇUBUKLU
3
İMES
3
KARTALGÜCÜ
4
BAĞCILAR
4
TUZLA ŞİFA
4
ÇAKMAK
4
İST.DARÜZACEZE
5
HASKÖY
5
SULTANTEPE
5
ÇAVUŞOĞLU
5
BAL.YEŞ.BAĞLAR
6
MURATPAŞA
6
F.TEPE D.PINAR
6
KURTKÖY
6
KAVACIK
7
ZEYTİNBURNU
7
PAŞABAHÇE
7
GÜLSUYU
7
TUZLA
8
TERAZİDERE
8
K.CEVİZLİ G.GÜCÜ
8
KAYIŞDAĞI
8
BEYKOZ 1908
9
H.EDİP ADIVAR
9
YAKACIK
9
S.BEYLİ BLD.
9
TAÇSPOR








17.GRUP
18.GRUP
19.GRUP(PROF.)


1
YENİSAHRA
1
SULTANBEYLİ
1
ÜMRANİYE


2
TUNUSBAĞI
2
ÇAMLICA
2
KARTALSPOR


3
ORTAÇEŞME
3
İST.KARTAL BLD.
3
İST.SPOR A.Ş.


4
KAYNARCA
4
İDEALTEPE
4
G.O.PAŞA


5
PENDİK DOĞAN
5
YAMANSPOR
5
İST.GÜNGÖREN


6
KÜÇÜKSU Y.MAH.
6
SELİMİYE
6
TEPECİKSPOR A.Ş.


7
A.HİSARI
7
A.KARTALLARI
7
K.ÇEKMECE


8
LİBADE
8
KARTAL Y.MAH.
8
BEYLERBEYİ


9
İÇERENKÖY İ.Y.
9
K.YALI YELKEN
9
BAYRAMPAŞA




10
KASIMPAŞA


11
A.ÜSKÜDAR 1908


12
MALTEPE




Kaynak: http://www.tffistanbul.org

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus