22 Aralık 2010 10:18

U-14 Ligi grupları belli oldu


İstanbul U-14 Ligi grupları, Kağıthane Belediye Meclis salonunda yapılan kura çekiminin ardından belli oldu.

Kulüp temsilcileri nezaretinde yapılan kura çekimininde TFF İstanbul İl Başkan Vekili Adem Mat, İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ufuk Tatar, İstanbul İl Başkanlığı Tertip Komitesi üyeleri Barbaros Akkoyunlu, İlker Balçık, Yıldırım Ceylan, Metin Erdeğer hazır bulundu.İstanbul Futbol İl Başkanı Adem Mat açılış konuşmasında, yeni sezonun tüm takımlara hayırlı, uğurlu ve sakatlıksız, fair play çerçevesinde geçmesi temennisinde bulundu ve ardından grup kuraları çekimine geçildi.


12 Ocak 2010 tarihinde başlayacak U-14 Ligi’nde  gruplar şu şekilde:

Avrupa Yakası;
1.Grup: Fenerköy, S.Mimarsinan, Akalan, Gürpınar, B.Mimarsinan, Karaağaç, Silivri, Kavaklı
2.Grup: Avcılar Bld., Kanarya, K.Yeşilova, İFA, İst. Sinop, Kosovagüç, Esenyurt, Özmurat
3.Grup: İkitelli, Azimspor, Gedikpaşa, İst. Trabzon, Mustafa Kemalpaşa, Söğütlüçeşme, Cennet Barbaros, Okyanus Koleji
4.Grup: GOP. Bağlarbaşı, Başakşehir, Güngören, Mahmutbey, V.Cevdet Bayarspor, E.Kentyıldızspor, Fenergücü , CFS Bağcılar
5.Grup: Gültepe Özgençlik, İst.Demir, Sefaköy, Halkalı Taştepe, Sefaköy Kartal, Büyükçekmece, Bezirganbahçe, İst.Beylikdüzü
6.Grup: Haznedar Çetinkaya, Kocasinan, Şirinevler, Atışalanı, Tozkoparan, Bahçelievler Olimpik, Öz Yavuzselim, H.Dinçsoyspor
7.Grup: Esenler Tokat, Bahçelievler, Üçyüzlü, Merter, Güneşli, Esenler, İst.Artvin, Taşköprü
8.Grup: A.Parseller, Altıntepsi, Beşyüzevler, Yıldıztabya, Küçükköy, Öz Alibeyköy, S. Göl Birlikspor, Terazitepe
9.Grup: Güneştepe, Rumeli İ.Y., Es.Turgutreis, İst.Bulancak, Haznedar, Kocasinan Sitespor, B.Üsküp, Altınova
10.Grup: K.K.Mevlana, Esentepe Şahin, Kemerburgaz, Ç.Gençlerbirliği, Taşoluk, Onurspor, Muratpaşa, Ceylanspor
11.Grup: Esenay, Bayrampaşa Teknik, Arnavutköy Bld., Albayrak, Yeşilpınar, Giresun Emeksan, Sultangazi, Karadeniz
12.Grup: Koca Mustafapaşa, Telsizspor, Ataköy Çobançeşme, Küçükçekmece, Y.Selim İlköğretim O., Yeşilılgaz, İstanbulspor, Eroğlu
13.Grup: Gazi Mahallesi, Pazariçi Köprülü, Zara Ekinli, Yıldırım Bosna, Bayrampaşa Tuna, İst.Bafra, Alibeyköy İmar, Bayrampaşa Demir
14.Grup: Haydarspor, Beştelsizspor, Yavuz Sultan Selim, THY, Batı Trakya, Şehremini, Yenigüneş, Olimpiyat
15.Grup: Tepebağ Kültür, Zeytinburnu Yıldız, Irmakspor, S.Çeşme Birlik, Bakırköy, B.Kartaltepe, K.Sarıçubuk, Fatih Hilal:
16.Grup: Günyamaç, Seyrantepe Yeşilce, Şişli Sanayi, Çeliktepe Ümit, Madenspor, Beyoğlu Yeniçarşı, İst.Gümüşhane, İst.Bayburt
17.Grup: Piyelepaşa, Çelikspor, Altınay, Vefa, Merkezefendi, Galata, Damlaspor, Selvispor
18.Grup: Sadabad, İstinye, Bahçeköy, Mecidiyeköy Tayfun, Hürriyet Eğitim, Gültepe, Haliç, Halide Edip Adıvar
19.Grup: Nilüfer Gökay, Erokspor, Ayazağa Esen, Gürselspor, Mecidiyeköy, Etiler, Kuştepe, Ayazağa
20.Grup: Tarabya, Hasköy, Çatalzeytin, Çıksalın, Yeniköy, Şişli Yayla, Abide-i Hürriyet, Reşitpaşa
21:Grup: Yahya Kemal, Sarıyer Bld., Işıkspor, Çeliktepe, Okmeydanı, Kağıthane, Hürriyetgücü, İkinci Nesilspor
22.Grup: Dikilitaş, Nurtepe, Akatlar, Hamidiye, Y.Ortabayır, Güney Yıldızı, Yıldız, Feriköy

Anadolu Yakası;

23.Grup: Gümüşsuyu, Haydarpaşa E.M.L., İst. Kartal Bld., K.Yalıyelken, Çengelköy, 1905 Maltepe, Deniz İşletmeleri, Fikirtepe Dumlupınar
24.Grup:
Dolayoba, Ataşehir Doğuş,  Başıbüyük, Taçspor, Anadolu Kartalları, Mesudiye, Çekmeköy, Çakmak
25.Grup: Balkan Yeşilbağlar, Öz K.Bakkalköy, Libade, K.C. Gençlergücü, Orhanlı, Selimiye, Karabekir, Kaynarca
26.Grup: Dudullu, Sancaktepe, İst.Çevre Orman, Sultanbeyli Bld., Anadolu Hisarı, Kartalgücü, Pendik Doğan, Bağlarbaşı
27.Grup: Sultanbeyli, C.Kültürspor, Kartal Yuvası, Altınordu, Örnek Gençlikspor, Kirazlıtepe, F.Kelkitspor, İdealtepe
28.Grup: Tunusbağı, Çubuklu, Yakacık, Taşdelen, Tuzla, Kartal Yeni Mahalle, FK 1864, İcadiye
29.Grup: Kurfalı, Çiğdem, Paşabahçe, Beykoz Bld., Ortaçeşme, Maltepe, Şile Yıldız, Bulvarspor
30.Grup: Cevizli Anadolu, Yamanspor, Çamlıca, Kurtköy, M.Karayolları, Gülsuyu, Çavuşbaşı

Profesyoneller;
31.Grup: Eyüp, Anadolu Üsküdar, Sarıyer, Kasımpaşa, Kartal, Zeytinburnu
32.Grup: Güngören Bld., Beylerbeyi, Sancaktepe Bld., İstanbulspor, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa


Aşağıda isimleri yazılı takımlar 2009-2010 sezonundan para cezalarını ödemediklerinde, 2010-2011 sezonunda ilk iki maçlarında hükmen yenik sayılıp ligten çıkarılacaktır.Ayrıca herhangi bir lisans işlemide yapılmayacaktır.
Özkaracaahmet, Cevizli Kültür, Taşköprü, Deniz Köşkler, Ataköy, Esenay, Çatalzeytin, Filizspor, Telsizspor, Kemerburgaz, Hadımköy, Anafen Koleji, Karadeniz, Cevatpaşa, Yenibosna ve Bolluca.  

Statü;
* U-14 Ligi Ligi 248 takımla 32 Grupta iki devreli lig ve puan usulü uygulanacaktır.
* Müsabakalara 1997 ve daha sonra doğan sporcular katılabilirler.
* Kadrolar 11 asil ve 5 yedekten oluşur.Beş oyuncu değişikliği yapılabilir.

HABER-FOTOĞRAF: GÖKHAN TANER-YUKSEL CIRT

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus