02 Aralık 2011 11:27

Tuzlaspor'da kriz aşıldı


İstanbul Süper Amatör Küme 6.Grup ekiplerinde Tuzlaspor'da geçtimiz hafta teknik heyetin ve futbolcuların ayrılmalarına yol açan kriz aşıldı. Teknik heyet ve ayrılma kararı  alan futbolcular geri döndü.

Tuzlaspor Kulübü'nden yapılan açıklamada şuifadeler kullanıldı: "Yaşanan sürecin takıma zarar verebileceğini, bu konu ile ilgili olarak yönetim ile yapılan değerlendirmelerde kısa sürede çözümler üretmesinin, hedefe giden yolda önemli olduğunu, heyecanını ve motivasyonunu kaybetmiş bir ekibin eski ritmini kazanmasının çok zor olacağı ortak fikri ile; dünyanın en önemli takımlarının da zaman zaman içerisine düştükleri, zaman zaman da içerisinden çıkamadıkları ekonomik zorlukları Kulübümüz; Belediye Başkanı Dr.Şadi Yazıcı'nın, Kulübümüzün Başkanı Köksal Köse'nin vede ikinci Başkanı Zekeriya Tutar beyin katkıları ile aşmış bulunmaktadır.


Yaşanan süreçte bazı zorlukların olduğu açık olup, bu süre zarfında gerek idari kadromuz, gerek teknik kadromuz, gerek futbolcularımız, gerekse kulübümüzün diğer çalışanları bu süreci özverilerili, tam bir aile olduklarını göstererek daha da güçlü, birlikteliklerini olgunlaştırarak aşmış bulunmaktadır."


Yerel Futbol Sitesi

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus