04 Haziran 2017 01:17

Türkiye U16 Şampiyonası Sonuçları (1. Tur)

Türkiye U16 Şampiyonasında tüm Türkiye sonuçları haberimizin devamındadır...


1.Grup
İSTANBUL
2 Haziran Cuma
12:00 Albayrakspor-Başıbüyükspor 1-0
14:00 Bağlarbaşıspor-Avcılar Bld 1-0
3 Haziran Cumartesi
15:00 Bağlarbaşıspor-Albayrakspor 1-0
17:00 Avcılar Bld-Başıbüyükspor 1-0
4 Haziran Pazar
12:00 Avcılar Bld-Albayrakspor 3-0
14:00 Başıbüyükspor-Bağlarbaşıspor 0-0

 

2.Grup
TEKİRDAĞ (Saray)
A Grubu
1 Haziran Perşembe
15:00 Kartal Belediyespor-Çayırovaspor 3-0
Kırklarelispor-Bay
2 Haziran Cuma
17:30 Çayırovaspor-Kırklarelispor 2-0
Kartal Belediyespor-Bay
3 Haziran Cumartesi
15:00 Kartal Belediyespor-Kırklarelispor 1-0
Çayırovaspor-Bay
B Grubu
1 Haziran Perşembe
17:30 Dilovası Bld-Keşan İdmanyurdu 3-1
İstanbul Damlaspor-Bay
2 Haziran Cuma
15:00 İstanbul Damla-Keşan İdmanyurdu 5-0
Kocaeli Dilovası Belediyespor-Bay
3 Haziran Cumartesi
17:30 İstanbul Damlaspor-Dilovası Bld 3-2
Keşan İdmanyurduspor-Bay
FİNAL
4 Haziran Pazar
16:00 Kartal Belediyespor-İstanbul Damlaspor 1-0

 

3.Grup
KOCAELİ
A Grubu
1 Haziran Perşembe
15:00 Çorlu Fenerspor-Erokspor 1-1
Bursa Arabayatağıspor-Bay
2 Haziran Cuma
17:00 Bursa Arabayatağıspor-Çorlu Fenerspor 1-0
İstanbul Erokspor-Bay
3 Haziran Cumartesi
15:00 Bursa Arabayatağıspor-Erokspor 3-0
Çorlu Fenerspor-Bay
B Grubu
1 Haziran Perşembe
17:00 Bursa Mensucat-Zara Ekinlispor 1-0
Adapazarıspor-Bay
2 Haziran Cuma
15:00 Zara Ekinlispor-Adapazarıspor 1-1
Bursa Mensucatspor-Bay
3 Haziran Cumartesi
17:00 Adapazarıspor-Bursa Mensucatspor 1-0
İstanbul Zara Ekinlispor-Bay
FİNAL
4 Haziran Pazar
15:00 Bursa Arabayatağıspor-Adapazarıspor 1-0

 

4.Grup
BOLU
A Grubu
1 Haziran Perşembe
14:00 Güngörenspor-Hacettepespor 1-0
*Karabük Ovacık Gençlikspor şampiyonadan çekildi.
3 Haziran Cumartesi
16:00 Güngörenspor-Hacettepespor 1-1
B Grubu
1 Haziran Perşembe
16:00 İkitellispor-Kozlu Taşkömürüspor 2-1
Ankara Balgatspor-Bay
2 Haziran Cuma
15:00 Ankara Balgatspor-Kozlu Taşkömürüspor 1-0
İkitellispor-Bay
3 Haziran Cumartesi
14:00 İkitellispor-Ankara Balgatspor 2-0
Kozlu Taşkömürüspor-Bay
FİNAL
4 Haziran Pazar
15:00 Güngörenspor-İkitellispor 1-2

 

5.Grup
ÇANAKKALE
A Grubu
1 Haziran Perşembe
15:00 Küçükçekmecespor-Tekirdağspor 2-2
İzmirspor-Bay
2 Haziran Cuma
17:00 Küçükçekmecespor-İzmirspor 2-1
Tekirdağspor-Bay
3 Haziran Cumartesi
13:00 Tekirdağspor -İzmirspor 2-0
Küçükçekmecespor-Bay
Statü Gereği Birinci Belirleme
Küçükçekmecespor-Tekirdağspor 5-4 pen
B Grubu
1 Haziran Perşembe
17:00 Burhaniye Bld-Yeniköyspor 0-0
İzmir Güzeltepe Gençlikspor-Bay
2 Haziran Cuma
15:00 Güzeltepe Gençlik-Burhaniye Bld 1-0
İstanbul Yeniköyspor-Bay
3 Haziran Cumartesi
15:00 Yeniköyspor-Güzeltepe Gençlik 1-0
Burhaniye Belediyespor-Bay
FİNAL
4 Haziran Pazar
12:00 Küçükçekmecespor-Yeniköyspor 0-0 (8-9 pen)

 

6.Grup
ESKİŞEHİR
A Grubu
1 Haziran Perşembe
14:00 Gürpınarspor-Balıkesir BŞBld 6-0
Bolu Elvan İnşaat Kızıkspor-Bay
2 Haziran Cuma
14:00 Balıkesir BŞBld-Elvan İnşaat Kızık 1-0
İstanbul Gürpınarspor-Bay
3 Haziran Cumartesi
11:00 Gürpınarspor-Elvan İnşaat Kızık 4-0
Balıkesir BŞBld-Bay
B Grubu
1 Haziran Perşembe
16:30 Başakşehirspor-Kütahya Yeşilay 3-0
Yalovagücüspor-Bay
2 Haziran Cuma
16:30 Yalovagücüspor-Kütahya Yeşilay 6-0
Başakşehirspor-Bay
3 Haziran Cumartesi
13:30 Başakşehirspor-Yalovagücüspor 4-0
Kütahya Yeşilayspor-Bay
FİNAL
4 Haziran Pazar
11:00 Gürpınarspor-Başakşehirspor 1-1 (4-2 pen)

 

7.Grup
YALOVA
A Grubu
1 Haziran Perşembe
17:00 Fethiye İY-Hastanebayırıspor 7-0
Kocaeli Güneşspor-Bay
2 Haziran Cuma
15:00 Kocaeli Güneşspor-Hastanebayırıspor 5-1
Bursa Fethiye İdmanyurduspor-Bay
3 Haziran Cumartesi
17:00 Kocaeli Güneşspor-Fethiye İY 1-1 (4-2)pen
Çanakkale Hastanebayırıspor-Bay
B Grubu
1 Haziran Perşembe
15:00 Gemlik Bld-Kütahya Termik 3-1
Gölcük Şirinköyspor-Bay
2 Haziran Cuma
17:00 Kütahya Termik-Gölcük Şirinköyspor 1-1
Bursa Gemlik Belediyespor-Bay
3 Haziran Cumartesi
15:00 Gölcük Şirinköyspor-Gemlik Bld 1-1
Kütahya Termikspor-Bay
FİNAL
4 Haziran Pazar
16:00 Kocaeli Güneşspor-Gemlik Belediye 1-1 (1-3 pen)

 

8.Grup
AYDIN
A Grubu
1 Haziran Perşembe
17:00 Serintepe Kanderespor-Utaş Uşakspor 2-0
Denizli Kızılcabölükspor-Bay
2 Haziran Cuma
17:00 Kızılcabölükspor-Utaş Uşakspor 2-1
İzmir Serintepe Kanderespor-Bay
3 Haziran Cumartesi
17:00 Serintepe Kanderespor-Kızılcabölükspor 4-1
Utaş Uşakspor-Bay
B Grubu
1 Haziran Perşembe
17:00 Ortaca Belediye-İzmir Pınargücüspor 4-0
Manisa Murat Germenspor-Bay
2 Haziran Cuma
17:00 Manisa Murat Germen-İzmir Pınargücü 1-0
Muğla Ortaca Belediyespor-Bay
3 Haziran Cumartesi
17:00 Ortaca Belediye-Manisa Murat Germen 6-1
İzmir Pınargücüspor-Bay
FİNAL
4 Haziran Pazar
11:00 Serintepe Kanderespor-Ortaca Belediye 4-1

 

9.Grup
MUĞLA
A Grubu
1 Haziran Perşembe
16:00 Aydın Köprülüspor-Buca Gençlerbirliği 0-0
Antalya Şimşekspor-Bay
2 Haziran Cuma
18:00 Antalya Şimşekspor-Aydın Köprülüspor 1-1
Buca Gençlerbirliği-Bay
3 Haziran Cumartesi
16:00 Buca Gençlerbirliği-Antalya Şimşekspor 6-1
Aydın Köprülüspor-Bay
B Grubu
1 Haziran Perşembe
18:00 Salihli Belediyespor-Denizli Yıldızspor 3-1
Isparta Gülspor-Bay
2 Haziran Cuma
16:00 Denizli Yıldızspor-Isparta Gülspor 2-2
Salihli Belediyespor-Bay
3 Haziran Cumartesi
18:00 Salihli Belediyespor-Isparta Gülspor 2-0
Denizli Yıldızspor-Bay
FİNAL
4 Haziran Pazar
11:00 Buca Gençlerbirliği-Salihli Belediyespor 1-1 (3-1 pen)

 

10.Grup
ISPARTA
A Grubu
1 Haziran Perşembe
14:30 Afjet Afyonspor-Bucak Bld Oğuzhan 3-2
Eskişehir Demirspor-Bay
2 Haziran Cuma
14:30 Eskişehir Demir-Bucak Bld Oğuzhan 3-0
Afjet Afyonspor-Bay
3 Haziran Cumartesi
14:30 Eskişehir Demirspor-Afjet Afyonspor 1-1
Bucak Bld Oğuzhanspor-Bay
Statü Gereği Birinci Belirleme
Afjet Afyonspor-Eskişehir Demirspor 5-4 pen
B Grubu
1 Haziran Perşembe
16:30 Serik Belediyespor-Kuşadasıspor 1-1
Yeni Milasspor-Bay
2 Haziran Cuma
16:30 Serik Belediyespor-Yeni Milasspor 2-0
Kuşadasıspor-Bay
3 Haziran Cumartesi
16:30 Kuşadasıspor -Yeni Milasspor 3-1
Serik Belediyespor-Bay
Statü Gereği Birinci Belirleme
Kuşadasıspor-Serik Belediyespor 5-3 pen
FİNAL
4 Haziran Pazar
11:00 Afjet Afyonspor-Kuşadasıspor 1-3

 

11.Grup
AKSARAY
2 Haziran Cuma
15:30 Samandağspor-Konya Kadıköyspor 2-2
17:30 Çiftlikköy Adonis-Nevşehirspor GK 0-0
3 Haziran Cumartesi
15:30 Konya Kadıköy- Çiftlikköy Adonis 0-0
17:30 Nevşehirspor GK-Samandağspor 0-0
4 Haziran Pazar
15:30 Samandağspor-Çiftlikköy Adonis 1-0
17:30 Nevşehirspor GK-Konya Kadıköy 1-0
Nevşehirspor GK - Samandağspor 4-1 pen

 

12.Grup
KAYSERİ
A Grubu
1 Haziran Perşembe
16:00 Seyhan Bld-Mersin BŞBld MESKİ 1-1
68 Aksaray Belediyespor-Bay
2 Haziran Cuma
16:00 Seyhan Bld-68 Aksaray Belediyespor 1-0
Mersin BŞBld MESKİ-Bay
3 Haziran Cumartesi
16:00 Mersin BŞBld MESKİ-68 Aksaray Bld 5-2
Adana Seyhan Belediyespor-Bay
Statü Gereği Birinci Belirleme
Mersin BŞBld MESKİ-Seyhan Bld 4-3 pen
B Grubu
1 Haziran Perşembe
16:00 1920 Maraşspor-Malatya Telekom 9-1
Gaziantep Oğuzspor-Bay
2 Haziran Cuma
16:00 Gaziantep Oğuzspor-Malatya Telekom 2-0
1920 Maraşspor-Bay
3 Haziran Cumartesi
16:00 1920 Maraşspor-Gaziantep Oğuz 1-0
Malatya Telekomspor-Bay
FİNAL
4 Haziran Pazar
11:00 Mersin BŞBld MESKİ-1920 Maraşspor 0-1

 

13.Grup
MERSİN
A Grubu
1 Haziran Perşembe
16:00 Adanaspor-Karaman Belediyespor 2-1
Konya Karakartallarspor-Bay
2 Haziran Cuma
18:00 Konya Karakartallar-Karaman Belediye 3-0
Adanaspor-Bay
3 Haziran Cumartesi
16:00 Konya Karakartallarspor-Adanaspor 2-1
Karaman Belediyespor-Bay
B Grubu
1 Haziran Perşembe
18:00 İ.Karaağaçspor-Kayseri Erkiletspor 4-2
Osmaniye Akdenizspor-Bay
2 Haziran Cuma
16:00 Osmaniye Akdeniz-Kayseri Erkiletspor 3-0
İskenderun Karaağaçspor-Bay
3 Haziran Cumartesi
18:00 İ.Karaağaçspor-Osmaniye Akdeniz 6-0
Kayseri Erkiletspor-Bay
FİNAL
4 Haziran Pazar
17:00 Konya Karakartallarspor-İ.Karaağaçspor 3-1

 

 

14.Grup
BİNGÖL
2 Haziran Cuma
16:30 Siirt Kartalspor-Elazığ Yolspor 1-0
16:30 Karaköprü Belediye-Ağrı 1970 SK 4-2
3 Haziran Cumartesi
16:30 Elazığ Yolspor-Ağrı 1970 SK 1-0
16:30 Karaköprü Belediye-Siirt Kartalspor 1-1
4 Haziran Pazar
11:00 Siirt Kartalspor-Ağrı 1970 SK 4-1
11:00 Karaköprü Belediye-Elazığ Yolspor 3-0
Karaköprü - Siirt Kartal 6-5 pen

 

15. Grup 
SİİRT
Henüz ulaşabildiğimiz sonuç yok

 

16.Grup
KARABÜK
A Grubu
1 Haziran Perşembe
15:00 Kastamonu 1966-MKE Çankırıspor 10-0
Düzce Sis Yalıtım Kuzey Yıldızı Karadeniz-Bay
2 Haziran Cuma
17:30 Düzce SYKYıldızı-MKE Çankırıspor 1-0
Kastamonu 1966-Bay
3 Haziran Cumartesi
15:00 Kastamonu 1966-Düzce SYKYıldızı 4-1
MKE Çankırıspor-Bay
B Grubu
1 Haziran Perşembe
17:30 Kdz Ereğli Belediye-Bartınspor 2-0
Sakarya Harb İş-Bay
2 Haziran Cuma
15:00 Bartınspor-Sakarya Harb İş 6-1
Kdz Ereğli Belediye-Bay
3 Haziran Cumartesi
17:30 Sakarya Harb İş-Kdz Ereğli Bld 2-2
Bartınspor-Bay
FİNAL
4 Haziran Pazar
15:00 Kastamonu 1966- Kdz Ereğli Bld 1-3

17.Grup
YOZGAT
A Grubu
1 Haziran Perşembe
13:30 Sivasspor-Ankara Başkent Edaş 3-3
MKE Kırıkkalespor-Bay
2 Haziran Cuma
15:30 Sivasspor-MKE Kırıkkalespor 5-0
Ankara Başkent Edaş -Bay
3 Haziran Cumartesi
13:30 Başkent Edaş -MKE Kırıkkalespor 2-2
Sivasspor-Bay
B Grubu
1 Haziran Perşembe
15:30 Samsun Yol-Çorum Mimarsinan GK 1-1
Ankara Kavaklıderespor-Bay
2 Haziran Cuma
13:30 Kavaklıderespor-Samsun Yolspor 2-0
Çorum Mimarsinan Gençlikspor-Bay
3 Haziran Cumartesi
15:30 Kavaklıderespor-Çorum Mimarsinan 1-0
Samsun Yolspor-Bay
FİNAL
4 Haziran Pazar
11:00 Sivasspor-Ankara Kavaklıderespor 3-0 H (Sivasspor-Ankara Kavaklıderespor maçı 39.dakikada 1-0 Sivasspor lehine sürerken Ankara Kavaklıderespor'un,hakemin oyuncusuna küfür ettiği gerekçesi ile sahadan çekilkdi.Maç 3-0 hükmen Sivasspor lehine tescil edildi.)

 

18.Grup
SAMSUN
A Grubu
1 Haziran Perşembe
14:00 Yozgat Bozokspor-Erbaa Güreş İhtisas 3-0 (H)*
Trabzon İdmanocağıspor-Bay
* Yozgat Bozokspor-Erbaa Güreş İhtisas 1-3 bitti.Fakat Erbaa Güreş
İhtisas'ın maçta sahte lisansla oyuncu oynattığı tespit edildi.
Maç 3-0 hükmen Yozgat Bozokspor lehine tescil etti.
2 Haziran Cuma
16:30 Trabzon İdmanocağı-Erbaa Güreş İhtisas 5-0
Yozgat Bozokspor-Bay
3 Haziran Cumartesi
14:00 Trabzon İdmanocağı-Yozgat Bozokspor 4-0 (H)*
Erbaa Güreş İhtisasspor-Bay
*Trabzon İdmanocağı- Yozgat Bozokspor maçı 4-1 iken
Yozgat Bozokspor 7 kırmızı kart görünce maç tatil oldu.
Maç 4-0 hükmen Trabzon İdmanocağı lehine tescil edildi.
B Grubu
1 Haziran Perşembe
16:30 Söğütlüspor-Gerze Belediyespor 2-0
Amasya Özel İdarespor-Bay
2 Haziran Cuma
14:00 Amasya Özel İdare-Gerze Belediye 4-1
Trabzon Söğütlüspor-Bay
3 Haziran Cumartesi
16:30 Söğütlüspor-Amasya Özel İdarespor 4-2
Sinop Gerze Belediyespor-Bay
FİNAL
4 Haziran Pazar
13:30 Trabzon İdmanocağı-Trabzon Söğütlü 0-2

 

19.Grup
TRABZON
A Grubu
1 Haziran Perşembe
16:00 Samsun Kadıköyspor-Artvin Ormanspor 2-0
Giresun Akınspor-Bay
2 Haziran Cuma
14:00 Artvin Ormanspor-Giresun Akınspor 1-0
Samsun Kadıköyspor-Bay
3 Haziran Cumartesi
13:30 Samsun Kadıköyspor-Giresun Akınspor 5-0
Artvin Ormanspor-Bay
B Grubu
1 Haziran Perşembe
13:30 Gümüşhane Telekom-Bayburt Telekom 5-1
Ordu Demirspor-Bay
2 Haziran Cuma
13:00 Ordu Demirspor-Bayburt Telekom 4-0
Gümüşhane Telekomspor-Bay
3 Haziran Cumartesi
13:30 Ordu Demirspor-Gümüşhane Telekom 3-1
Bayburt Telekomspor-Bay
FİNAL
4 Haziran Pazar
14:00 Samsun Kadıköyspor-Ordu Demirspor 2-1

 

20.Grup
ARDAHAN
2 Haziran Cuma
11:00 Trabzon Yolspor-Yakutiyespor 2-1
13:00 Rize Belediyespor-Kağızmanspor 1-0
3 Haziran Cumartesi
11:00 Trabzon Yolspor-Kağızmanspor 2-0
13:00 Yakutiyespor-Rize Belediyespor 3-1
4 Haziran Pazar
11:00 Yakutiyespor-Kağızmanspor 4-1
13:00 Trabzon Yolspor-Rize Belediyespor 0-0

 

DERLEYEN: BENAN DİKER

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus