20 Aralık 2016 01:37

Türkiye U15 Şampiyonası (2015-2016)


1. GRUP

İSTANBUL

 

24 Mart Perşembe

12:30 Ayazağa-Aslantepe Gençlik 2-0

14:30 Güngören Doğuş-Küçükköy 1-1

25 Mart Cuma

12:30 Ayazağa-Güngören Doğuş 3-1

14:30 Küçükköy-Aslantepe Gençlik 4-0

26 Mart Cumartesi

12:30 Küçükköy-Ayazağa 2-0

14:30 Aslantepe Gençlik-Güngören Doğuş 2-5

 

 

2.Grup

EDİRNE

A Grubu

24 Mart Perşembe

14:00 Çorlu Fenerspor-Derince Birlik 2-1

Özalibeyköyspor-Bay

25 Mart Cuma

16:00 Derince Birlik-Özalibeyköyspor 1-3

Çorlu Fenerspor-Bay

26 Mart Cumartesi

14:00 Özalibeyköyspor-Çorlu Fenerspor 0-1

Derince Birlikspor-Bay

B Grubu

24 Mart Perşembe

16:00 Kartepe Bld-İstanbul Altınovaspor  4-0 

Lüleburgaz Yıldırımspor-Bay

25 Mart Cuma

14:00 İstanbul Altınova-Lüleburgaz Yıldırım 3-0

Kocaeli Kartepe Bld-Bay

26 Mart Cumartesi

16:00 Lüleburgaz Yıldırım-Kartepe Bld 0-3

İstanbul Altınovaspor -Bay

FİNAL

27 Mart Pazar

12:00 Çorlu Fenerspor-Kartepe Bld 1-1 (3-1 pen)

 

3.Grup

KOCAELİ

A Grubu

24 Mart Perşembe

13:00 Tekirdağspor-Edirne Enderspor 3-1

İstanbul Söğütlüçeşme Birlikspor-Bay

25 Mart Cuma

15:00 Edirne Enderspor-Söğütlüçeşme Birlik 0-2

Tekirdağspor-Bay

26 Mart Cumartesi

13:00 Söğütlüçeşme Birlik-Tekirdağspor 1-0

Edirne Enderspor-Bay

B Grubu

24 Mart Perşembe

15:00 Sakarya T.Demir-Yalova Acar 4-0

Gazi Mahallesi-Bay

25 Mart Cuma

13:00 Yalova Acar-Gazi Mahallesi 3-3

Sakarya Tüvasaş Demirspor-Bay

26 Mart Cumartesi

15:00 Gazi Mahallesi-Sakarya T.Demir 2-3

Yalova Acarspor-Bay

FİNAL

27 Mart Pazar

14:30 Söğütlüçeşme Birlikspor - Sakarya T. Demirspor 1-0

 

4.Grup

YALOVA

A Grubu

24 Mart Perşembe

13:00 Compenanta-Çeliktepespor 1-0

Gönen Belediyespor-Bay

25 Mart Cuma

15:00 Çeliktepespor-Gönen Bld 2-1

Bursa Compenantaspor-Bay 

26 Mart Cumartesi

13:00 Gönen Bld-Compenanta 2-4

İstanbul Çeliktepespor-Bay

B Grubu

24 Mart Perşembe

15:00 İkitellispor-Kestel Bld 2-0

Sakarya Erenlerspor-Bay

25 Mart Cuma

13:00 Kestel Bld -Erenlerspor 2-1

İkitellispor-Bay

26 Mart Cumartesi

15:00 Erenlerspor-İkitellispor 0-1

Kestel Belediyespor-Bay

FİNAL

27 Mart Pazar

Componenta - İkitellispor 1-2

 

5.Grup

SAKARYA

A Grubu

24 Mart Perşembe

11:00 Gürpınarspor-Çiftlikköy Bld 7-1

Dilovası Bld-Bay

25 Mart Cuma

14:00 Çiftlikköy Bld-Dilovası Bld 1-2

Gürpınarspor-Bay

26 Mart Cumartesi

13:00 Dilovası Bld-Gürpınarspor 0-1

Yalova Çiftlikköy Bld-Bay

B Grubu

24 Mart Perşembe

13:00 İstanbul Bayburt-Kızıkspor 4-0

Körfez İlçesi Birlikspor-Bay

25 Mart Cuma

16:00 Kızıkspor -Körfez İlçesi Birlik 0-5

 İstanbul Bayburtspor-Bay

26 Mart Cumartesi

11:00 Körfez İlçesi Birlik- İstanbul Bayburt 1-1 (7-8 pen)

Bolu Kızıkspor-Bay

FİNAL

27 Mart Pazar

12:00 Gürpınarspor - İstanbul Bayburtspor 5-0

 

6.Grup

BALIKESİR

A Grubu

24 Mart Perşembe

15:00 Avcılar Bld-Hastanebayırı 1-1

Torbalıspor-Bay

25 Mart Cuma

15:00 Torbalıspor-Avcılar Bld 1-1

Hastanebayırıspor-Bay

26 Mart Cumartesi

15:00 Hastanebayırı-Torbalıspor 0-3

Avcılar Belediyespor-Bay

B Grubu

24 Mart Perşembe

15:00 Halkalı Taştepe-Seferihisarspor 2-2

Somaspor-Bay

25 Mart Cuma

15:00 Somaspor-Halkalı Taştepe 1-2

Seferihisarspor-Bay

26 Mart Cumartesi

15:00 Somaspor-Seferihisarspor 0-2

Halkalı Taştepespor-Bay

FİNAL

27 Mart Pazar

14:00 Torbalıspor - Seferihisarspor 2-1

 

7.Grup

KÜTAHYA

A Grubu

24 Mart Perşembe

14:00 Arabayatağı-Eskişehir DSİ Bend 1-1

Afyon Arena GS-Bay

25 Mart Cuma

16:00 Afyon Arena GS-Arabayatağı 1-6

Eskişehir DSİ Bend-Bay

26 Mart Cumartesi

12:00 Eskişehir DSİ Bend -Afyon Arena GS 2-0

Arabayatağı-Eskişehir DSİ Bent 4-5 pen

B Grubu

24 Mart Perşembe

16:00 Fethiye İdmanyurdu-Utaş Uşakspor 3-1

Manisa Yunusemre Belediye-Bay

25 Mart Cuma

14:00 Utaş Uşakspor-Yunusemre Bld 1-1

Bursa Fethiye İdmanyurdu-Bay

26 Mart Cumartesi

14:00 Yunusemre Bld-Fethiye İdmanyurdu 0-3

Utaş Uşakspor-Bay

FİNAL

27 Mart Pazar

11:00 DSİ Bentspor - Fethiye İdman Yurdu 0-1

 

8.Grup

MANİSA

A Grubu

24 Mart Perşembe

13:00 Buca Gençlerbirliği-Burhaniye Bld 2-1

Aydın Köprülüspor-Bay

25 Mart Cuma

15:00 Aydın Köprülüspor-Burhaniye Bld 0-0

Buca Gençlerbirliği-Bay

26 Mart Cumartesi

13:00 Buca Gençlerbirliği-Aydın Köprülü 0-0

Burhaniye Belediyespor-Bay

B Grubu

24 Mart Perşembe

15:00 Kütahya Yeşilay-Muğla Gündoğan 1-1

İzmirspor-Bay

25 Mart Cuma

13:00 İzmirspor-Kütahya Yeşilay 3-1

Muğla Gündoğanspor-Bay

26 Mart Cumartesi

15:00 Muğla Gündoğan-İzmirspor 0-3

Kütahya Yeşilayspor-Bay

FİNAL

27 Mart Pazar

13:00 Buca Gençlerbirliği - İzmirspor 0-0 (3-0 pen)

 

9.Grup

UŞAK

A Grubu

24 Mart Perşembe

13:00 Manavgat Bld-Denizli Telekom 3-1

İzmir Serintepe Kanderespor-Bay

25 Mart Cuma

15:00 Denizli Telekom-Serintepe Kandere 0-3

Manavgat Bld-Bay

26 Mart Cumartesi

13:00 Serintepe Kandere-Manavgat Bld 2-0

Denizli Telekomspor-Bay

B Grubu

24 Mart Perşembe

15:00 Kuşadasıspor-Bucak Bld 3-1

Muğla Atletikspor-Bay

25 Mart Cuma

13:00 Bucak Bld-Muğla Atletik 1-4

Kuşadasıspor-Bay

26 Mart Cumartesi

15:00 Kuşadasıspor-Muğla Atletik 1-0

Bucak Bld Oğuzhanspor-Bay

FİNAL

27 Mart Pazar

Serintepe Kanderespor - Kuşadasıspor 3-0

 

 

10.Grup

AFYONKARAHİSAR

A Grubu

24 Mart Perşembe

12:30 Isparta Gül -Antalya Gençlerbirliği 1-1

Ankara Başkent Edaş-Bay

25 Mart Cuma

14:30 Başkent Edaş- Isparta Gül 1-1

Antalya Gençlerbirliği Gençlikspor-Bay

26 Mart Cumartesi

12:30 Antalya Gençlerbirliği-Başkent Edaş 2-2

Penaltılar

Edaş-Gençlerbirliği 4-3 pen

Edaş-Gülspor 5-4 pen

 

Isparta Gül -Bay

 

B Grubu

24 Mart Perşembe

14:30 Hacettepe-Kütahya Termik 0-0

Denizli Yeşilköyspor-Bay

25 Mart Cuma

12:30 Denizli Yeşilköy-Hacettepe 0-3

Kütahya Termikspor-Bay

26 Mart Cumartesi

14:30 Kütahya Termik-Denizli Yeşilköy 2-0

 

Hacettepe-Kütahya Termik 3-5 pen

FİNAL

27 Mart Pazar

11:00 Başkent Edaşspor - Kütahya Termikspor 0-0 (1-4 pen)

 

11.Grup

AKSARAY

A Grubu

24 Mart Perşembe

12:00 Karaman 1905 Aslan-Nevşehir Telekom 2-1

Niğde Belediyespor-Bay

25 Mart Cuma

14:00 Nevşehir Telekom -Niğde Belediyespor 1-2

Karaman 1905 Aslan-Bay

26 Mart Cumartesi

12:00 Niğde Belediyespor-Karaman 1905 Aslan 0-1

Nevşehir Telekomspor-Bay

B Grubu

24 Mart Perşembe

14:00 Seyhan Bld-Konya Karakartallar 3-0

Mersin Kuvayi Milliye-Bay

25 Mart Cuma

12:00 Konya Karakartallar -Kuvayi Milliye 4-1

Seyhan Belediyespor-Bay

26 Mart Cumartesi

14:00  Kuvayi Milliye-Seyhan Bld 0-1

Konya Karakartallar-Bay

FİNAL

27 Mart Pazar

10:30 Karaman 1905 Aslan - Seyhan Bld 1-5

 

12.Grup

MERSİN

A Grubu

24 Mart Perşembe

14:00 Adanaspor-Konya Kadıköyspor 3-0

Osmaniye İdmanyurdu-Bay

25 Mart Cuma

16:00 Konya Kadıköyspor-Osmaniye İdmanyurdu 0-1

 Adanaspor-Bay

26 Mart Cumartesi

14:00 Osmaniye İdmanyurdu- Adanaspor 0-6

Konya Kadıköyspor-Bay

B Grubu

24 Mart Perşembe

16:00 68 Aksaray Bld-Şehitkamil Bld 3-2

Hatayspor-Bay

25 Mart Cuma

14:00 Şehitkamil Bld-Hatayspor 2-2

68 Aksaray Bld-Bay

26 Mart Cumartesi

16:00 Hatayspor-68 Aksaray Bld 0-0

Şehitkamil Bld

FİNAL

27 Mart Pazar

12:00 Adanaspor - Aksaray Bld 1-1 (7-8 pen)

 

13.Grup

K.MARAŞ

A Grubu

24 Mart Perşembe

11:30 Elazığ İl Özel İdare-Kocasinan Şimşek 4-3

Amedspor-Bay

25 Mart Cuma

13:30 Kocasinan Şimşek-Amedspor 2-0

Elazığ İl Özel İdare-Bay

26 Mart Cumartesi

11:30 Amedspor-Elazığ İl Özel İdare 2-2

Kocasinan Şimşekspor-Bay

B Grubu

24 Mart Perşembe

13:30 Akdeniz Bld-Diyarbakır DSİ 1-0

İskenderun Karaağaçspor-Bay

25 Mart Cuma

11:30 Diyarbakır DSİ-Karaağaçspor 4-0

Akdeniz Bld-Bay

26 Mart Cumartesi

13:30 Karaağaçspor-Akdeniz Bld 1-3

Diyarbakır DSİ-Bay

FİNAL

27 Mart Pazar

Elazığ Özel İdare - Akdeniz Bld 0-2

 

 

14.Grup

ELAZIĞ

24 Mart Perşembe

13:30 Malatya Sanayi-Muş Muratspor 9-1

15:00 K.Maraşspor-Diyarbakır Futbol Kulübü 2-1

25 Mart Cuma

13:30 Maraşspor- Malatya Sanayi 3-0

15:00 Muş Muratspor-Diyarbakır FK 0-10

26 Mart Cumartesi

13:30 Maraşspor- Muş Muratspor 15-0

15:00 Malatya Sanayi-Diyarbakır FK 1-2

 

15.Grup

DİYARBAKIR

24 Mart Perşembe

14:00 Kızıltepe Bld-Ş.Urfa Edessa 7 Yıldız  2-1

Tatvan 1514 Spor-Bay

*Van DSİ şampiyonadan çekildi.

25 Mart Cuma

14:00 Ş.Urfa Edessa 7 Yıldız-Tatvan 1514  SK 3-1

Kızıltepe Belediyespor-Bay

26 Mart Cumartesi

12:00 Tatvan 1514 SK-Kızıltepe Bld 1-2

Ş.Urfa Edessa 7 Yıldız-Bay

 

16.Grup

BOLU

A Grubu

24 Mart Perşembe

11:00 Gölbaşı Bld-Zonguldak Saray 3-0

Düzce Belediyespor-Bay

25 Mart Cuma

13:00 Düzce Bld-Zonguldak Saray 2-2

Gölbaşı Belediyespor-Bay

26 Mart Cumartesi

11:00 Gölbaşı Bld-Düzce Bld 7-1

Zonguldak Sarayspor-Bay

B Grubu

24 Mart Perşembe

13:00 Esenboğa Gençlik-Bilecik İl Özel İdare 3-1

Karabük 5000 Evler-Bay

25 Mart Cuma

11:00 Bilecik İl Özel İdare-Karabük 5000 Evler 4-2

Ankara Esenboğa Gençlik-Bay

26 Mart Cumartesi

13:00 Karabük 5000 Evler-Esenboğa Gençlik 0-1

Bilecik İl Özel İdarespor-Bay

FİNAL

27 Mart Pazar

12:00 Gölbaşı Bld - Esenboğa Gençlik 0-0 (4-5 pen)

 

17.Grup

ÇORUM

A Grubu

24 Mart Perşembe

13:00 Samsun Kadıköy-Sivasspor 2-1

*Bartın Gençlerbirliği şampiyonadan çekildi.

26 Mart Cumartesi

15:00 Sivasspor-Samsun Kadıköy 1-1

B Grubu

24 Mart Perşembe

15:00 Çankırı Bld GK-Yeşil Kırşehirspor 3-0(H)

Yozgat Bozokspor-Bay

25 Mart Cuma

15:00 Yozgat Bozokspor-Yeşil Kırşehirspor 3-0(H)

Çankırı Bld GK-Bay

26 Mart Cumartesi

13:00 Çankırı Bld GK-Yozgat Bozokspor 0-1

*Yeşil Kırşehirspor şampiyonadan çekildi.

FİNAL

27 Mart Pazar 

11:00 Samsun Kadıköyspor - Bozokspor 1-0

 

18.Grup

ORDU

A Grubu

24 Mart Perşembe

12:00 Erbaaspor-Görelespor 4-2

Merzifonspor-Bay

25 Mart Cuma

14:00 Görelespor -Merzifonspor 2-2

Erbaaspor-Bay

26 Mart Cumartesi

12:00 Merzifonspor-Erbaaspor 5-1

Görelespor-Bay

B Grubu

24 Mart Perşembe

14:00 Kastamonu1966-Çorum GK Mimarsinan 4-1

Hekimoğlu Doğanspor-Bay

25 Mart Cuma

12:00 Çorum GK Mimarsinan-Hekimoğlu Doğan 0-1

Kastamonu1966-Bay

26 Mart Cumartesi

14:00 Hekimoğlu Doğan-Kastamonu1966 0-0 (3-1 pen)

Çorum Gençlik Mimarsinanspor-Bay

FİNAL

27 Mart Pazar

Merzifonspor - Hekimoğlu Doğanspor 3-1

 

 

19.Grup

GİRESUN

A Grubu

24 Mart Perşembe

13:00 Trabzon Yol-Erzurum Yol 4-1

Gümüşhane Telekom-Bay

25 Mart Cuma

15:00 Erzurum Yol-Gümüşhane Telekom 1-2

Trabzon Yolspor-Bay

26 Mart Cumartesi

13:00 Gümüşhane Telekom-Trabzon Yol 0-2

Erzurum Yolspor-Bay

B Grubu

24 Mart Perşembe

15:00 Güzelorduspor-Düzyurtspor 1-1

Samsun Yolspor-Bay

25 Mart Cuma

13:00 Samsun Yolspor-Güzelorduspor 1-0

Trabzon Düzyurtspor-Bay

26 Mart Cumartesi

15:00 Düzyurtspor-Samsun Yolspor 1-2

Güzelorduspor-Bay

FİNAL

27 Mart Pazar

13:00 Trabzon Yolspor - Giresun Yolspor 1-0

 

20.Grup

ERZURUM

A Grubu

24 Mart Perşembe

13:30 Kağızmanspor-Ağrı Gençlerbirliği 2-2

26 Mart Cumartesi

12:00 Ağrı Gençlerbirliği-Kağızmanspor 3-0 h

B Grubu

24 Mart Perşembe

12:00 Bayburt G.İl Öz.İd-A.Hopaspor 2-2

Rize Belediyespor-Bay

25 Mart Cuma

12:00 Rize Belediye-Bayburt G.İl Öz.İd 1-2

A.Hopaspor-Bay

26 Mart Cumartesi

13:30 Rize Belediye-A.Hopaspor 2-3

Bayburt G.İl Öz.İdare-Hopaspor 2-4 pen

FİNAL

27 Mart Pazar

Ağrı Gençlerbirliği - Hopaspor 0-2

 

İKİNCİ KADEME

 

 

1. GRUP 
BALIKESİR

A Grubu
7 Nisan Perşembe
14:00 Çorlu Fenerspor-İkitellispor 0-0
Torbalıspor-Bay
8 Nisan Cuma
16:00 Torbalıspor-Çorlu Fenerspor 0-2
İkitellispor-Bay
9 Nisan Cumartesi
14:00 İkitellispor-Torbalıspor 1-0
Penaltılar: İkitellispor - Çorlu Fenerspor 4-2

B Grubu
7 Nisan Perşembe
16:00 Buca Gençlerbirliği-Söğütlüçeşme Birlik 2-1
Bursa Fethiye İdmanyurdu-Bay
8 Nisan Cuma
14:00 Söğütlüçeşme Birlik-Fethiye İdmanyurdu 1-8
Buca Gençlerbirliği-Bay
9 Nisan Cumartesi
16:00 Fethiye İdmanyurdu-Buca Gençlerbirliği 1-1 (1-4 pen)
İstanbul Söğütlüçeşme Birlikspor-Bay
FİNAL
10 Nisan Pazar
14:00 İkitellispor - Buca Gençlerbirliği 1-1 (4-1 pen)


2.Grup
ESKİŞEHİR

A Grubu
7 Nisan Perşembe
14:00 Kütahya Termikspor-Esenboğa Gençlik 3-1
Gürpınarspor-Bay
8 Nisan Cuma
16:30 Esenboğa Gençlik-Gürpınarspor 1-5
Kütahya Termikspor-Bay
9 Nisan Cumartesi
12:00 Gürpınarspor-Kütahya Termikspor 1-2
Ankara Esenboğa Gençlikspor-Bay

B Grubu
7 Nisan Perşembe
16:30 Serintepe Kandere-68 Aksaray Belediye 1-0
Küçükköyspor-Bay
8 Nisan Cuma
14:00 68 Aksaray Belediye -Küçükköyspor 0-2
İzmir Serintepe Kanderespor-Bay
9 Nisan Cumartesi
14:30 Küçükköyspor-Serintepe Kandere 2-0
68 Aksaray Belediyespor-Bay
FİNAL
10 Nisan Pazar
11:00 Kütahya Termikspor - Küçükköyspor 0-3

 

3.Grup
GİRESUN

8 Nisan Cuma
14:00 Kadıköyspor-Merzifonspor 5-0
16:00 Trabzon Yolspor-Artvin Hopaspor 1-0
9 Nisan Cumartesi
13:00 Artvin Hopaspor-Merzifonspor 2-6
15:00 Kadıköyspor-Trabzon Yolspor 1-0
10 Nisan Pazar
11:00 Merzifonspor-Trabzon Yolspor 6-3
13:00 Kadıköyspor-Artvin Hopaspor 3-0

 

4.Grup
GAZİANTEP

8 Nisan Cuma
14:00 Akdeniz Bld-Seyhan Bld 2-0
16:00 Kızıltepe Bld-Maraşspor 1-1
9 Nisan Cumartesi
12:00 Seyhan Bld-Kızıltepe Bld 4-0
14:00 Maraşspor-Akdeniz Bld 0-4
10 Nisan Pazar
10:00 Akdeniz Bld-Kızıltepe Bld 2-0
12:00 Maraşspor-Seyhan Bld 1-3

 

DÖRTLÜ FİNALLER

 

YARI FİNAL (22 Nisan Cuma)
15:00 İkitellispor - Akdeniz Belediyespor 1-1 (1-4 pen)
17:00 Samsun Kadıköyspor -Küçükköyspor 2-1

FİNAL (23 Nisan CUMARTESİ)
12:00 İkitellispor - Küçükköyspor (Üçüncülük maçı) 1-3
14:00 Samsun Kadıköyspor - Akdeniz Belediyespor (Final) 0-0 (3-4 pen)

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus