22 Mart 2018 07:22

Türkiye U14 Şampiyonası 1. etap toplu sonuçlar

Türkiye U14 Şampiyonası'nda ilk kademe maçları başladı... Sonuçlar haberimizin devamında


1.Grup
İSTANBUL

A Grubu
22 Mart Perşembe
13:00 Bağlarbaşı-Çamlıcaspor 3-0
İstanbul Damlaspor-Bay

23 Mart Cuma
13:00 Çamlıcaspor-İstanbul Damlaspor 0-4
İstanbul Bağlarbaşı-Bay

24 Mart Cumartesi
16:30 İstanbul Damla-Bağlarbaşıspor 0-1
İstanbul Çamlıcaspor-Bay

B Grubu
22 Mart Perşembe
11:00 Kayaşehirspor-Güneştepespor 0-0
Ayazağaspor-Bay

23 Mart Cuma
15:00 Ayazağaspor-Kayaşehirspor 1-2
İstanbul Güneştepespor-Bay

24 Mart Cumartesi
14:30 Güneştepespor-Ayazağaspor 1-5
İstanbul Kayaşehirspor-Bay

FİNAL
25 Mart Pazar
15:30 Bağlarbaşıspor - Kayaşehirspor 2-1


2.Grup
EDİRNE

A Grubu
22 Mart Perşembe
15:00 Kocasinanspor-Gölcük Karadeniz 2-0
Lüleburgaz Atletikspor-Bay

23 Mart Cuma
17:00 Gölcük Karadeniz-Lüleburgaz Atletik 0-0
İstanbul Kocasinanspor-Bay

24 Mart Cumartesi
15:00 Lüleburgaz Atletik-Kocasinanspor 0-0
Gölcük Karadenizspor-Bay

B Grubu
22 Mart Perşembe
17:00 Gebze Beylikbağı-Çorluspor1947 2-1
İstanbul Seyrantepe Ofspor-Bay

23 Mart Cuma
15:00 Çorluspor1947 -Seyrantepe Ofspor 0-3
Gebze Beylikbağıspor-Bay

24 Mart Cumartesi
17:00 Seyrantepe Ofspor-Gebze Beylikbağı 1-0
Çorluspor1947-Bay

FİNAL
25 Mart Pazar
12:00 Kocasinanspor - Seyrantepe Ofspor 1-2

3.Grup
ÇANAKKALE(Eceabat)

A Grubu
22 Mart Perşembe
14:00 İnegöl Kafkas-Edirne Fatihspor 3-0
İstanbul Kartalspor-Bay

23 Mart Cuma
16:00 Edirne Fatihspor-Kartalspor 0-7
İnegöl Kafkasspor-Bay

24 Mart Cumartesi
13:00 Kartalspor-İnegöl Kafkas 3-2
Edirne Fatihspor-Bay

B Grubu
22 Mart Perşembe
16:00 Arabayatağıspor-Balıkesir BŞBld 1-0
İstanbul Gençlerbirliği-Bay

23 Mart Cuma
14:00 Balıkesir BŞBld-İstanbul Gençlerbirliği 0-2
Bursa Arabayatağıspor-Bay

24 Mart Cumartesi
15:00 İstanbul Gençlerbirliği-Arabayatağıspor 0-2
Balıkesir BŞBld-Bay

FİNAL
25 Mart Pazar
12:00 Kartalspor - Arabayatağıspor 1-2

4.Grup
KOCAELİ

A Grubu
22 Mart Perşembe
14:00 İFA-Yalova Doğanspor 3-0
Gemlik Belediyespor-Bay

23 Mart Cuma
16:00 Yalova Doğanspor-Gemlik Belediye 0-6
İFA-Bay

24 Mart Cumartesi
12:00 Gemlik Belediye-İFA 2-2 (2-3 pen)
Yalova Doğanspor

B Grubu
22 Mart Perşembe
16:00 İnegölspor-Sakaryagücü 9-0
İstanbul Yeşil Esenyurtspor-Bay

23 Mart Cuma
14:00 Sakaryagücü -Yeşil Esenyurtspor 0-5
İnegölspor-Bay

24 Mart Cumartesi
14:00 Yeşil Esenyurtspor- İnegölspor 0-2
Sakaryagücü-Bay

FİNAL
25 Mart Pazar
12:00 İFA - İnegölspor 0-4

5.Grup
ZONGULDAK

A Grubu
22 Mart Perşembe
14:00 Düzce 1907 -Selimiyespor 2-0
Ankara Bugsaş-Bay

23 Mart Cuma
16:00 Selimiyespor -Ankara Bugsaş 2-0
Düzce 1907 -Bay

24 Mart Cumartesi
16:00 Ankara Bugsaş-Düzce 1907 0-1
Selimiyespor-Bay

B Grubu
22 Mart Perşembe
16:00 Erenlerspor-Elmadağ Bld Hasanoğlan 3-0
*İstanbul Bayrampaşa Teknikspor şampiyonadan çekildi.
24 Mart Cumartesi
14:00 Elmadağ Bld Hasanoğlan-Erenlerspor 0-3 h (Hasanoğlan çıkmadı)

FİNAL
25 Mart Pazar
11:00 Düzce 1907 - Erenlerspor 0-0 (5-4 pen)

6.Grup
KÜTAHYA

A Grubu
22 Mart Perşembe
14:00 Eskişehir DSİ Bend-İstanbul Güngören 3-0
Torbalıspor-Bay

23 Mart Cuma
16:00 İstanbul Güngören-Torbalıspor 2-1
Eskişehir DSİ Bend-Bay

24 Mart Cumartesi
14:00 Torbalıspor-Eskişehir DSİ Bend 2-3
İstanbul Güngörenspor-Bay

B Grubu

22 Mart Perşembe
16:00 Turgutluspor-Gümüşorduspor 3-1
İstanbul Sultangazispor-Bay

23 Mart Cuma
14:00 Gümüşorduspor -Sultangazispor 3-1
Turgutluspor-Bay

24 Mart Cumartesi
16:00 Sultangazispor-Turgutluspor 0-1
İzmir Gümüşorduspor -Bay

FİNAL
25 Mart Pazar
11:00 DSİ Bentspor - Turgutluspor 2-2 (8-7 pen)

7.Grup
ESKİŞEHİR

A Grubu
22 Mart Perşembe
14:00 Aragonit Büyüksaka-Utaş Uşakspor 5-3
Gölcükspor-Bay

23 Mart Cuma
16:00 Utaş Uşakspor-Gölcükspor 0-2
Kütahya Aragonit Büyüksakaspor-Bay

24 Mart Cumartesi
12:00 Gölcükspor-Aragonit Büyüksaka 0-2
Utaş Uşakspor-Bay

B Grubu
22 Mart Perşembe
16:00 Darıca Gençlerbirliği-Afjet Afyonspor 3-1
Bozüyük İdmanyurdu-Bay

23 Mart Cuma
14:00 Afjet Afyonspor-Bozüyük İdmanyurdu 1-0
Darıca Gençlerbirliği-Bay

24 Mart Cumartesi
14:00 Bozüyük İdmanyurdu-Darıca Gençlerbirliği 1-5
Afjet Afyonspor-Bay

FİNAL
25 Mart Pazar
11:00 Aragonit Büyüksaka - Darıca Gençlerbirliği 0-1


8.Grup
MANİSA

A Grubu
22 Mart Perşembe
12:00 İzmirspor-Denizli Genç Ümitler 4-0
Bandırmaspor-Bay

23 Mart Cuma
14:00 Denizli Genç Ümitler-Bandırmaspor 1-4
İzmirspor-Bay

24 Mart Cumartesi
12:00 Bandırmaspor-İzmirspor 1-3
Denizli Genç Ümitler-Bay

B Grubu
22 Mart Perşembe
14:00 B.B.Bodrumspor-Bigaspor 2-1
Bursa Nilüferspor 1987-Bay

23 Mart Cuma
12:00 Bigaspor -Bursa Nilüferspor 1987 1-6
B.B.Bodrumspor-Bay

24 Mart Cumartesi
14:00 Bursa Nilüferspor 1987-B.B.Bodrum 0-3
Bigaspor -Bay

FİNAL
25 Mart Pazar
12.00 İzmirspor - BB Bodrum 0-1


9.Grup
MUĞLA

A Grubu
22 Mart Perşembe
14:00 Manisa Yunus Emre Bld-İzmir Minikordu 0-0
Denizli Acıpayam Belediyespor-Bay

23 Mart Cuma
16:00 Acıpayam Bld-Yunus Emre Bld 1-0
İzmir Minikordu-Bay

24 Mart Cumartesi
14:00 İzmir Minikordu-Acıpayam Belediye 1-0
Manisa Yunus Emre Belediyespor-Bay

B Grubu

22 Mart Perşembe
16:00 Manavgat Bld-İzmir Güzeltepe GK 3-0
Aydın Yıldızspor-Bay

23 Mart Cuma
14:00 İzmir Güzeltepe GK -Aydın Yıldızspor 0-5
Manavgat Belediyespor-Bay

24 Mart Cumartesi
14:00 Aydın Yıldızspor-Manavgat Bld 0-0 (2-4 pen)
İzmir Güzeltepe Gençlikspor-Bay

FİNAL
25 Mart Pazar
11:00 Minikordu - Manavgat Bld 2-2 (3-4 pen)

10.Grup
DENİZLİ

A Grubu
22 Mart Perşembe
13:30 Yeni Burdurspor-Nazilli Belediyespor 2-1
Muğlaspor-Bay

23 Mart Cuma
16:00 Nazilli Belediyespor-Muğlaspor 4-2
Yeni Burdurspor-Bay

24 Mart Cumartesi
13:30 Muğlaspor-Yeni Burdurspor 3-2
Nazilli Belediyespor-Bay
Statü Gereği Birinci Belirleme Maçları
Nazilli Belediyespor-Muğlaspor 4-3 pen
Nazilli Belediyespor-Yeni Burdurspor 7-6 pen

B Grubu

22 Mart Perşembe
16:00 Isparta İyaş Gençlik-Kütahyaspor 3-2
Antalya Minik Kramponlarspor-Bay

23 Mart Cuma
13:30 Kütahyaspor-Antalya Minik Kramponlar 1-4
Isparta İyaş Gençlik-Bay

24 Mart Cumartesi
16:00 Antalya Minik Kramponlar-Isparta İyaş Gençlik 3-1
Kütahyaspor-Bay

FİNAL
25 Mart Pazar
11:00 Nazilli Bld - Minik Kramponlar 0-1


11.Grup
AKSARAY

A Grubu
22 Mart Perşembe
14:00 Nevşehirspor GK-Niğde Gençlik 3-0
K.Maraş Kurtuluş 1920 Spor-Bay

23 Mart Cuma
14:00 Niğde Gençlik-Kurtuluş 1920 1-4
Nevşehirspor Gençlik-Bay

24 Mart Cumartesi
14:00 Kurtuluş 1920 - Nevşehirspor GK 2-0
Niğde Gençlik-Bay

B Grubu
22 Mart Perşembe
16:00 Adanaspor-Konya Karakartallar 2-0
Mersin Akdeniz Belediyespor-Bay

23 Mart Cuma
16:00 Konya Karakartallar-Akdeniz Belediye 1-2
Adanaspor-Bay

24 Mart Cumartesi
16:00 Akdeniz Belediyespor-Adanaspor 0-0 (5-4 pen)
Konya Karakartallar-Bay

FİNAL
25 Mart Pazar
11:00 Kurtuluş 1920 - Akdeniz Bld 5-1


12.Grup
NEVŞEHİR

A Grubu
22 Mart Perşembe
13:00 Kayseri Atletikspor-Sincangücü 4-1
Yozgat Bozokspor-Bay

23 Mart Cuma
15:00 Sincangücü-Yozgat Bozokspor 0-1
Kayseri Atletikspor-Bay

24 Mart Cumartesi
13:00 Yozgat Bozokspor- Kayseri Atletik 0-3
Sincangücü-Bay

B Grubu

22 Mart Perşembe
15:00 Çorum Bld-Ankara Genç Kartallar 3-0
Kırşehir Atak Gençlikspor-Bay

23 Mart Cuma
13:00 Ankara Genç Kartallar-Kırşehir Atak GK 4-1
Çorum Belediyespor-Bay

24 Mart Cumartesi
15:00 Kırşehir Atak Gençlik-Çorum Bld 0-5
Ankara Genç Kartallar-Bay

FİNAL
25 Mart Pazar
11:00 Kayseri Atletik - Çorum Bld 2-0


13.Grup
MERSİN

A Grubu
22 Mart Perşembe
14:00 Konya Anadolu Selçuk-Karaman Başak 5-1
Aksaray Kılıçaslan Ortaokuluspor-Bay

23 Mart Cuma
16:30 Karaman Başak-Aksaray Kılıçaslan OO 2-0
Konya Anadolu Selçuk-Bay

24 Mart Cumartesi
14:00 Aksaray Kılıçaslan OO-Konya Anadolu Selçuk 0-6
Karaman Başakspor-Bay

B Grubu

22 Mart Perşembe
16:30 Adana Gençlerbirliği-7 Mart Kadirli Demir 6-1
İskenderun Karaağaçspor-Bay

23 Mart Cuma
14:00 7 Mart Kadirli Demir-İskenderun Karaağaç 1-2
7 Mart Kadirli Demirspor-Bay

24 Mart Cumartesi
16:30 İskenderun Karaağaç-Adana Gençlerbirliği 1-1 (4-3 pen)
7 Mart Kadirli Demir-Bay

FİNAL
25 Mart Pazar
11.00 Konya Anadolu Selçuk - İskenderun Karaağaç 0-3


14.Grup
KAHRAMANMARAŞ

A Grubu
22 Mart Perşembe
15:00 Elazığ Yolspor-Şehitkamil Bld.1-0
Hatayspor-Bay

23 Mart Cuma
17:00 Şehitkamil Bld.-Hatayspor 3-3
Elazığ Yolspor-Bay

24 Mart Cumartesi
15:00 Hatayspor-Elazığ Yolspor 1-2
Şehitkamil Belediyespor-Bay

B Grubu
22 Mart Perşembe
17:00 Edessa 7 Yıldız-Malatya Anadolu Selçuklu 4-1
Adana Çukurova İdmanyurdu-Bay

23 Mart Cuma
15:00 Malatya Anadolu Selçuklu-Çukurova İY 0-3
Şanlıurfa Edessa 7 Yıldızspor-Bay

24 Mart Cumartesi
17:00 Çukurova İdmanyurdu-Edessa 7 Yıldız 1-0
Malatya Anadolu Selçukluspor-Bay

FİNAL
25 Mart Pazar
10.00 Elazığ Yol - Çukurova İY 1-1 (2-4 pen)


15.Grup
ŞANLIURFA
23 Mart Cuma
15:00 Amed Sportif-Kızıltepe Belediyespor 3-2
15:00 Batman Petrolspor-Silopi Belediyespor 3-1
24 Mart Cumartesi
13:30 Amed Sportif-Silopi Belediyespor 3-1
13:30 Batman Petrol-Kızıltepe Belediyespor 2-0
25 Mart Pazar
11:00 Kızıltepe Belediyespor-Silopi Belediyespor 0-2
11:00 Amed Sportif-Batman Petrol 5-0

16.Grup
BİNGÖL
23 Mart Cuma
14:00 Diyarbakır DSİ-Van İpekyolu Bld 3-1
14:00 Siirt Kartalspor-Muş Muratspor 1-1
24 Mart Cumartesi
14:00 Muş Muratspor-Diyarbakır DSİ 0-9
14:00 Van İpekyolu Bld-Siirt Kartalspor 4-0
25 Mart Pazar
11:00 Diyarbakır DSİ- Siirt Kartalspor 3-3
11:00 Muş Muratspor-Van İpekyolu Bld 0-5

17.Grup
GÜMÜŞHANE

A Grubu
22 Mart Perşembe
13:00 Bingöl Bld Yaşamspor-Yakutiyespor 1-1
Erzincan Tercan 17 Şubatspor-Bay

23 Mart Cuma
14:00 Tercan 17 Şubatspor-Bingöl Bld Yaşam 0-2
Erzurum Yakutiyespor-Bay

24 Mart Cumartesi
13:00 Yakutiyespor -Tercan 17 Şubatspor 7-2

Birinciyi belirleme penaltıları
Bingöl Bld Yaşamspor-Yakutiyespor 4-2 pen

B Grubu
22 Mart Perşembe
15:00 Ardeşenspor-Bayburt GİÖİdare 3-1
Trabzon Faroz Yalıspor-Bay

23 Mart Cuma
16:00 Bayburt GİÖİdare -Faroz Yalıspor 1-7
Ardeşenspor-Bay

24 Mart Cumartesi
11:00 Faroz Yalıspor-Ardeşenspor 4-0
Bayburt GİÖİdarespor-Bay

FİNAL
25 Mart Pazar
11:00 Bingöl Yaşamspor - Faroz Yalıspor 1-2

18.Grup
RİZE (Derrepazarı&Çayeli)

A Grubu
22 Mart Perşembe
11:00 Akçaabat Sebatspor-Artvin Hopaspor 5-4
Görelespor-Bay
23 Mart Cuma
13:00 Artvin Hopaspor-Görelespor 0-3
Akçaabat Sebatspor-Bay
24 Mart Cumartesi
11:00 Görelespor-Akçaabat Sebatspor 0-7
Artvin Hopaspor-Bay

B Grubu
22 Mart Perşembe
13:00 Ordu Demirspor-Ardahan Arıspor 6-0
Trabzon Ortahisar Kanunispor-Bay

23 Mart Cuma
11:00 Ardahan Arıspor-Ortahisar Kanuni 1-16
Ordu Demirspor-Bay

24 Mart Cumartesi
13:00 Ortahisar Kanuni-Ordu Demirspor 5-1
Ardahan Arıspor-Bay

FİNAL
25 Mart Pazar
13:00 Akçaabat Sebatspor - Ortahisar Kanuni 0-0 (5-4 p)

19.Grup
ÇORUM

A Grubu
22 Mart Perşembe
13:00 Amasya Belediyespor-Tokatspor 0-0
*MKE Çankırıspor şampiyonadan çekildi.

24 Mart Cumartesi
15:00 Tokatspor-Amasya Belediyespor 0-2

B Grubu
22 Mart Perşembe
15:00 Kastamonu Özel İdare KH-Sivas Sağlık 2-2
Samsun Kadıköyspor-Bay

23 Mart Cuma
15:00 Samsun Kadıköy-Kastamonu Özel İd.KH 0-0
Sivas Sağlıkspor-Bay

24 Mart Cumartesi
13:00 Sivas Sağlıkspor-Samsun Kadıköyspor 0-3

Kastamonu Özel İdare KH-Bay

FİNAL
25 Mart Pazar
11:00 Amasya Bld - Samsun Kadıköy 2-0

20.Grup
KASTAMONU

A Grubu
22 Mart Perşembe
13:00 Zonguldak Saray-Sinop Tersanespor 6-1
Karabük 5000 Evlerspor-Bay

23 Mart Cuma
15:00 Sinop Tersanespor-Karabük 5000 Evler 3-1
Zonguldak Sarayspor-Bay

24 Mart Cumartesi
11:00 Karabük 5000 Evler-Zonguldak Saray 0-5
Sinop Tersanespor-Bay

B Grubu
22 Mart Perşembe
15:00 Bartın Gençlerbirliği-Atakum Bld 4-2
Bolu Elvan İnşaat Kızıkspor-Bay

23 Mart Cuma
13:00 Atakum Bld -Elvan İnşaat Kızıkspor 3-0
Bartın Gençlerbirliği-Bay

24 Mart Cumartesi
11:00 Elvan İnşaat Kızık-Bartın Gençlerbirliği 0-5
Samsun Atakum Belediyespor-Bay

FİNAL
25 Mart Pazar
11:00 Zonguldak Saray - Bartın Gençlerbirliği 3-0

 

Derleyen: Benan Diker

İKİNCİ TURA KALAN TAKIMLAR:

Seyrantepe Ofspor
Arabayatağıspor
İnegölspor
Düzce 1907 SK
Eskişehir DSİ Bentspor
Darıca Gençlerbirliği
BB Bodrumspor
Manavgat Belediyespor
Antalya Minik Kramponlar SK
K.Maraş Kurtuluş 1920 SK
Kayseri Atletikspor
İskenderun Karaağaçspor
Çukurova İdman Yurdu
Diyarbakır Amed SF
Diyarbakır DSİ
Faroz Yalıspor
Akçaabat Sebatspor
Amasya Belediyespor
Zonguldak Sarayspor
Bağlarbaşıspor

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus