25 Mayıs 2017 10:49

Türkiye U14 Şampiyonası 2. Tur Sonuçları

Türkiye U14 Şampiyonası'nda ikinci tur grupları başladı. Alınan sonuçlar haberimizin devamındadır.


1.Grup
NEVŞEHİR (Avanos)

A Grubu
25 Mayıs Perşembe
14:30 Yakutiyespor-Atakum Belediyespor 1-1
İstanbul Beylikdüzüspor-Bay

26 Mayıs Cuma
17:00 Beylikdüzüspor-Yakutiyespor 1-2
Atakum Belediyespor-Bay

27 Mayıs Cumartesi
14:30 Atakum Belediye-Beylikdüzüspor 1-0
Erzurum Yakutiyespor-Bay

Penaltılar
Atakum - Yakutiye 3-4

B Grubu
25 Mayıs Perşembe
17:00 Sakarya Tüvasaş Demir-Beykoz 1908 1-0
Samsun Kadıköyspor-Bay

26 Mayıs Cuma
14:30 Beykoz 1908-Samsun Kadıköyspor 0-2
Sakarya Tüvasaş Demir-Bay

27 Mayıs Cumartesi
17:00 Samsun Kadıköy-Sakarya T.Demir 3-0
Beykoz 1908-Bay

FİNAL
28 Mayıs Pazar
13:00 Yakutiyespor - Samsun Kadıköyspor 1-2

2.Grup
BALIKESİR (Ayvalık)

A Grubu
25 Mayıs Perşembe
16:00 Aliağa Futbol AŞ-Bursa Altınsabanspor 2-1
İstanbul Damlaspor-Bay

26 Mayıs Cuma
17:30 Bursa Altınsabanspor-İstanbul Damla 1-5
Aliağa Futbol AŞ-Bay

27 Mayıs Cumartesi
16:00 İstanbul Damlaspor-Aliağa Futbol AŞ 1-0
Bursa Altınsabanspor-Bay

B Grubu
25 Mayıs Perşembe
17:30 Forbes Torbalı Gençlik-Albayrakspor 0-0
Bursa Arabayatağıspor-Bay

26 Mayıs Cuma
16:00 Bursa Arabayatağı-Forbes Torbalı Gençlik 0-2
İstanbul Albayrakspor-Bay

27 Mayıs Cumartesi
17:30 Albayrakspor-Bursa Arabayatağıspor 3-0
İzmir Forbes Torbalı Gençlik-Bay

Penaltılar
Forbes Torbalı Gençlik-Albayrakspor 4-5 pen

FİNAL
28 Mayıs Pazar
16:00 Damlaspor - Albayrakspor 0-2

3.Grup
ŞANLIURFA

25 Mayıs Perşembe
17:00 Akdeniz Belediye-Adana Kanaryaspor 1-1
17:00 Silopi Serhat Bld-Elazığ İl Özel İdare 2-2

26 Mayıs Cuma
17:00 Akdeniz Belediye-Elazığ İl Özel İdare 0-1
17:00 Silopi Serhat Bld-Adana Kanaryaspor 1-1

27 Mayıs Cumartesi
Silopi Serhat Bld-Akdeniz Belediye 0-2
Elazığ İl Özel İdare-Adana Kanaryaspor 1-0

4.Grup
KÜTAHYA (Tavşanlı)

25 Mayıs Perşembe
14:30 Gölbaşı Belediye-Düzce 1907 SK 2-1
17:00 Konya Karakartallar-Kuşadası Küçükada 1-1

26 Mayıs Cuma
14:30 Düzce 1907 SK-Konya Karakartallar 1-5
17:00 Kuşadası Küçükada-Gölbaşı Belediye 3-1

27 Mayıs Cumartesi
11:00 Gölbaşı Belediye-Konya Karakartallar 0-3
11:00 Kuşadası Küçükada-Düzce 1907 SK 2-0

Birincilik için penaltılar
Konya Karakartallar - Kuşadası Küçükada 1-4

Derleyen: Benan Diker

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus