11 Haziran 2017 08:26

Türkiye U13 Şampiyonası Toplu Sonuçları (1.Tur)

Türkiye U13 Şampiyonası'nda alınan sonuçların tamamı haberimizin devamındadır.


1.Grup
İSTANBUL (Gülsuyu)
11 Haziran Pazar
15:00 Fenerbahçe-Çakmakspor 4-0
17:00 Bağlarbaşıspor-Pendik Velibaba 2-1
12 Haziran Pazartesi
15:00 Çakmakspor-Pendik Velibaba 5-0
17:00 Fenerbahçe-Bağlarbaşıspor 3-0
13 Haziran Salı
15:00 Bağlarbaşıspor-Çakmakspor 2-0
17:00 Fenerbahçe-Pendik Velibaba 3-0

 

2.Grup
EDİRNE
A Grubu
11 Haziran Pazar
17:30 İstanspor-Kocaeli Güneşspor 0-2
Tekirdağspor-Bay
12 Haziran Pazartesi
19:00 Tekirdağspor - İstanspor 6-2

13 Haziran Salı
17:30 Güneşspor - Tekirdağspor 0-0 (4-2 pen)

B Grubu
11 Haziran Pazar
19:00 Kocasinanspor-Gebze Beylikbağıspor 1-0
Lüleburgaz Trakya Fenerspor-Bay
12 Haziran Pazartesi
17:30 Beylikbağıspor - Fenerspor 2-1

13 Haziran Salı
19:00 Fenerspor - Kocasinanspor 1-3

FİNAL
14 Haziran Çarşamba
11:00 Güneşspor - Kocasinanspor 0-0 (4-3 pen)

 

3.Grup
BURSA
A Grubu
11 Haziran Pazar
16:00 Seyrantepe Ofspor-Derince Birlikspor 4-0
Çorluspor 1947-Bay
12 Haziran Pazartesi
18:00 Derince Birlikspor-Çorluspor 1947 1-3
İstanbul Seyrantepe Ofspor-Bay
13 Haziran Salı
16:00 Çorluspor 1947-Seyrantepe Ofspor 0-5
Derince Birlikspor-Bay

B Grubu
11 Haziran Pazar
18:00 Beşiktaş AŞ-Aragonit Büyük Saka 7-0
Derince Belediye Demirspor-Bay
12 Haziran Pazartesi
16:00 Aragonit Büyük Saka-Derince Bld Demir 1-6
Beşiktaş AŞ-Bay
13 Haziran Salı
18:00 Beşiktaş AŞ-Derince Bld Demir 3-1
Kütahya Aragonit Büyük Sakaspor-Bay
FİNAL
14 Haziran Çarşamba
11:00 Seyrantepe Ofspor - Beşiktaş 0-4

 

4.Grup
DÜZCE
A Grubu
11 Haziran Pazar
18:00 Kozlu Taşkömürüspor-Adapazarıspor 1-1
İstanbul Kayaşehirspor-Bay
12 Haziran Pazartesi
16:00 İstanbul Kayaşehirspor-Kozlu Taşkömürü 4-0
Adapazarıspor -Bay
13 Haziran Salı
18:00 Adapazarıspor -İstanbul Kayaşehirspor 0-4
Kozlu Taşkömürüspor-Bay

B Grubu
11 Haziran Pazar
16:00 İstanbul Damlaspor-Bozüyük İdmanyurdu 1-0
Boluspor-Bay
12 Haziran Pazartesi
18:00 Bozüyük İdmanyurdu-Boluspor 0-1
İstanbul Damlaspor-Bay
13 Haziran Salı
16:00 Boluspor- İstanbul Damlaspor 4-1
Bozüyük İdmanyurduspor-Bay
FİNAL
14 Haziran Çarşamba
16:30 Boluspor - Kayaşehirspor 4-2

 

5.Grup
ÇANAKKALE

A Grubu
11 Haziran Pazar
16:30 İzmirspor-Manisaspor 1-1
Galatasaray AŞ-Bay
12 Haziran Pazartesi
18:00 Galatasaray AŞ-İzmirspor 4-0
Manisaspor-Bay
13 Haziran Salı
16:30 Manisaspor-Galatasaray AŞ 0-4
İzmirspor-Bay

B Grubu
11 Haziran Pazar
18:00 İzmir Pınargücü-Edirne Genç Aslanlar 5-0
Arnavutköy Belediyespor-Bay
12 Haziran Pazartesi
16:30 Edirne Genç Aslanlar-Arnavutköy Bld 0-3
İzmir Pınargücüspor-Bay
13 Haziran Salı
18:00 Arnavutköy Bld-İzmir Pınargücü 1-1 (8-7 pen)
Edirne Genç Aslanlarspor-Bay
FİNAL
14 Haziran Çarşamba
11:00 Galatasaray-Arnavutköy Bld 3-0

 

6.Grup
BALIKESİR (Ayvalık)
A Grubu
11 Haziran Pazar
17:00 Pendik Doğanspor-Yalova Acarspor 0-3 H (Doğanspor, Pendikspor'da lisanslı iki futbolcuyu oynattığı için 2-0 kazandığı maçı hükmen 3-0 yitirdi)
Gemlik Belediyespor-Bay
12 Haziran Pazartesi
18:30 Pendik Doğanspor -Gemlik Belediye 1-1
Pendik Doğanspor-Bay
13 Haziran Salı
17:00 Gemlik Belediye-Yalova Acarspor 4-1
Yalova Acarspor-Bay

B Grubu
11 Haziran Pazar
18:30 Arabayatağıspor-Kütahyaspor 7-0
İstanbul Güneştepespor-Bay
12 Haziran Pazartesi
17:00 Kütahyaspor -Güneştepespor 0-6
Bursa Arabayatağıspor-Bay
13 Haziran Salı
18:30 Güneştepespor- Arabayatağıspor 1-2
Kütahyaspor-Bay
FİNAL
14 Haziran Çarşamba
17:00 Gemlik Bld - Arabayatağıspor 0-1

 

7.Grup
KÜTAHYA
A Grubu
11 Haziran Pazar
15:00 Bursaspor-Bandırmaspor 8-0
Uşak Turan İdmanyurduspor-Bay
12 Haziran Pazartesi
17:00 Bandırmaspor-Turan İdmanyurdu 0-0
Bursaspor-Bay
13 Haziran Salı
15:00 Turan İdmanyurdu-Bursaspor 0-7
Bandırmaspor-Bay

B Grubu
11 Haziran Pazar
17:00 İnegölspor-Eskişehirspor 1-1
Afyon Afjetspor-Bay
12 Haziran Pazartesi
15:00 Afyon Afjetspor-İnegölspor 1-6
Eskişehirspor-Bay
13 Haziran Salı
17:00 Eskişehirspor-Afjet Afyon 3-0
İnegölspor-Bay
FİNAL
14 Haziran Çarşamba
11:00 Bursa - İnegöl 5-1

 

8.Grup
İZMİR (Çiğli)
A Grubu
11 Haziran Pazar
17:00 B.B.Bodrumspor-Hastanebayırıspor 3-0
Denizlispor-Bay
12 Haziran Pazartesi
19:00 Hastanebayırıspor-Denizlispor 1-3
B.B.Bodrumspor-Bay
13 Haziran Salı
17:00 Denizlispor-B.B.Bodrumspor 1-0
Çanakkale Hastanebayırıspor-Bay

B Grubu
11 Haziran Pazar
19:00 Manisa BŞBld-Balıkesir BŞBld 3-0
Kuşadası Küçükadaspor-Bay
12 Haziran Pazartesi
17:00 Balıkesir BŞBld-Kuşadası Küçükada 1-3
Manisa BŞBld-Bay
13 Haziran Salı
19:00 Kuşadası Küçükadaspor-Manisa BŞBld 0-2
Balıkesir BŞBld-Bay
FİNAL
14 Haziran Çarşamba
17:00 Denizlispor - Manisa BB 1-1 (6-5 pen)

 

9.Grup
DENİZLİ
A Grubu
11 Haziran Pazar
16:30 Altınordu A.Ş.-Yeni Burdurspor 7-0
Antalyaspor-Bay
12 Haziran Pazartesi
18:00 Yeni Burdurspor -Antalyaspor 1-2
Altınordu A.Ş-Bay
13 Haziran Salı
16:30 Antalyaspor-Altınordu A.Ş 0-0 (0-2 pen)
Yeni Burdurspor-Bay

B Grubu
11 Haziran Pazar
18:00 Çiğli Bld-Bitez Dondurma Pedasa 2-1
Nazilli Belediyespor-Bay
12 Haziran Pazartesi
16:30 Bitez Dondurma Pedasa-Nazilli Bld 2-5
Çiğli Belediyespor-Bay
13 Haziran Salı
18:00 Nazilli Belediyespor-Çiğli Belediyespor 0-1
Muğla Bitez Dondurma Pedasaspor-Bay
FİNAL
18 Haziran Pazar
11:00 Çiğli - Altınordu

 

10.Grup
BURDUR
A Grubu
11 Haziran Pazar
16:00 Gümüşorduspor-Serik Belediyespor 1-0
Isparta İYAŞ Gençlikspor-Bay
12 Haziran Pazartesi
17:30 Serik Belediyespor-Isparta İYAŞ 3-1
İzmir Gümüşorduspor-Bay
13 Haziran Salı
16:00 Isparta İYAŞ-Gümüşorduspor 0-3
Serik Belediyespor-Bay

B Grubu
11 Haziran Pazar
17:30 Akdeniz Kartalları-Denizli Belediyespor 1-0
Altay-Bay
12 Haziran Pazartesi
16:00 Denizli Belediyespor-Altay 1-1
Antalya Akdeniz Kartallarıspor-Bay
13 Haziran Salı
17:30 Altay- Akdeniz Kartallarıspor 2-0
Denizli Belediyespor-Bay
FİNAL
14 Haziran Çarşamba
11:00 Altay - Gümüşordu 3-0

 

11.Grup
AKSARAY
A Grubu
11 Haziran Pazar
16:00 Akdeniz Bld-Adana Gençlerbirliği 0-0
İskenderun Karaağaçspor-Bay
12 Haziran Pazartesi
16:00 İ.Karaağaçspor-Akdeniz Bld 2-0
Adana Gençlerbirliği-Bay
13 Haziran Salı
16:00 Adana Gençlerbirliği-İ.Karaağaçspor 2-2
Akdeniz Belediyespor-Bay

B Grubu
11 Haziran Pazar
18:00 Atiker Konyaspor-Tarsusgücü 8-0
Adana Demirspor-Bay
12 Haziran Pazartesi
18:00 Tarsusgücü-Adana Demirspor 2-5
Atiker Konyaspor-Bay
13 Haziran Salı
18:00 Adana Demirspor-Atiker Konyaspor 1-4
Tarsusgücü-Bay
FİNAL
14 Haziran Çarşamba
11:00 Atiker Konya - Karaağaç 3-0

 

12.Grup
GAZİANTEP
A Grubu
11 Haziran Pazar
16:00 Maraşgücü-Osmaniye Anadolu Gençlik 2-0
Hatayspor-Bay
12 Haziran Pazartesi
17:30 Osmaniye Anadolu Gençlik-Hatayspor 0-4
Maraşgücü-Bay
13 Haziran Salı
16:00 Hatayspor-Maraşgücü 3-2
Osmaniye Anadolu Gençlikspor-Bay

B Grubu
11 Haziran Pazar
17:30 Çiftlikköy Adonis-Edessa 7 Yıldızspor 1-0
Adana BŞBelediyespor-Bay
12 Haziran Pazartesi
16:00 Edessa 7 Yıldızspor-Adana BŞBelediye 0-5
Mersin Çiftlikköy Adonisspor-Bay
13 Haziran Salı
17:30 Adana BŞBelediye-Çiftlikköy Adonis 1-1 (4-5 pen)
Şanlıurfa Edessa 7 Yıldızspor-Bay
FİNAL
14 Haziran Çarşamba
10:00 Adonis - Hatay 0-0 (3-2 pen)

 

13.Grup
ANKARA
A Grubu
11 Haziran Pazar
14:00 Sivas Belediyespor-Konya Kasırgaspor 2-0
Kırşehir Atakspor-Bay
12 Haziran Pazartesi
14:00 Konya Kasırgaspor -Kırşehir Atakspor 3-1
Sivas Belediyespor-Bay
13 Haziran Salı
14:00 Kırşehir Atakspor-Sivas Belediyespor 0-3
Konya Kasırgaspor -Bay

B Grubu
11 Haziran Pazar
16:00 Karaman Bld-68 Aksaray Bld 1-1 (4-3 pen)
Niğde Belediyespor-Bay
12 Haziran Pazartesi
16:00 Niğde Bld-Karaman Bld 0-2
68 Aksaray Belediyespor-Bay
13 Haziran Salı
14:00 68 Aksaray Bld-Niğde Bld 2-0
Karaman Belediyespor-Bay
FİNAL
14 Haziran Çarşamba
11:00 Karaman Bld - Sivas Bld 2-1

 

14.Grup
K.MARAŞ
A Grubu
11 Haziran Pazar
16:30 Gaziantepspor-Kayserispor 1-1
Yeni Malatyaspor-Bay
12 Haziran Pazartesi
16:30 Gaziantepspor-Yeni Malatyaspor 1-1
Kayserispor-Bay
13 Haziran Salı
16:30 Yeni Malatyaspor-Kayserispor 1-0
Gaziantepspor-Bay

B Grubu
11 Haziran Pazar
18:00 Erganispor-Elazığ Yolspor 1-0
Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesispor-Bay
12 Haziran Pazartesi
18:00 Hacıbektaş Veli Ünv.-Elazığ Yolspor 3-0 H (Yolspor maça çıkmadı)
Erganispor-Bay
13 Haziran Salı
18:00 Erganispor-Hacıbektaş Veli Ünv 3-0
E. Yolspor-Bay
FİNAL
14 Haziran Çarşamba
10:00 Ergani - Yeni Malatla 1-0

 

15.Grup
BATMAN
11 Haziran Pazar
16:00 Diyarbakır DSİ-Siirt Kartalspor 1-0
17:30 Muş Muratspor-Van İpekyolu Bld 1-0
12 Haziran Pazartesi
16:00 Siirt Kartalspor-Muş Muratspor 2-2
17:30 Van İpekyolu Bld-Diyarbakır DSİ 0-5
13 Haziran Salı
16:00 Diyarbakır DSİ-Muş Muratspor 3-0
17:30 Van İpekyolu Bld-Siirt Kartalspor 4-0

 

16.Grup
ZONGULDAK(Kozlu)
A Grubu
11 Haziran Pazar
15:00 Erenlerspor-Sincangücüspor 4-0
Kardemir Karabükspor-Bay
12 Haziran Pazartesi
17:00 Sincangücüspor-Kardemir Karabük 2-0
Sakarya Erenlerspor-Bay
13 Haziran Salı
15:00 Kardemir Karabükspor-Erenlerspor 0-3
Ankara Sincangücüspor-Bay

B Grubu
11 Haziran Pazar
17:00 Düzce 1907- Kastamonu İÖKöy Hiz 3-0
Ankara Yaşamkent İlkerspor-Bay
12 Haziran Pazartesi
15:00 Kastamonu İÖKöy Hiz -Yaşamkent İlker 0-1
Düzce 1907-Bay
13 Haziran Salı
17:00 Yaşamkent İlker-Düzce 1907 0-0 (3-2 pen)
Kastamonu İÖKöy Hizmetlerispor-Bay
FİNAL
14 Haziran Çarşamba
11.00 Erenler-Yaşamkent 2-0

 

17.Grup
ÇORUM
A Grubu
11 Haziran Pazar
16:00 Giresunspor-Tokatspor 1-1
Samsunspor-Bay
12 Haziran Pazartesi
17:30 Samsunspor-Giresunspor 1-2
Tokatspor-Bay
13 Haziran Salı
16:00 Tokatspor-Samsunspor 1-0
Giresunspor-Bay

B Grubu
11 Haziran Pazar
17:30 Samsun Kadıköyspor-Çankırı Bld GK 6-0
Yozgat Bozokspor-Bay
12 Haziran Pazartesi
16:00 Çankırı Bld GK-Yozgat Bozokspor 1-2
Samsun Kadıköyspor-Bay
13 Haziran Salı
17:30 Yozgat Bozokspor-Samsun Kadıköyspor 1-5
Çankırı Belediye Gençlikspor-Bay
FİNAL
14 Haziran Çarşamba
11:00 Giresunspor - Kadıköyspor 3-0

 

18.Grup
ÇANKIRI
A Grubu
11 Haziran Pazar
15:30 Osmanlıspor FK-Sinop Tersanespor 8-2
Çorum Belediyespor-Bay
12 Haziran Pazartesi
17:30 Sinop Tersanespor-Çorum Bld 1-0
Osmanlıspor FK-Bay
13 Haziran Salı
15:30 Çorum Belediyespor-Osmanlıspor FK 0-4
Sinop Tersanespor-Bay

B Grubu
11 Haziran Pazar
17:30 Zonguldak Sarayspor-Başkentgücü 2-0
Bartın Gençlerbirliği-Bay
12 Haziran Pazartesi
15:30 Başkentgücü-Bartın Gençlerbirliği 4-1
Zonguldak Sarayspor-Bay
13 Haziran Salı
17:30 Bartın Gençlerbirliği-Zonguldak Saray 0-3
Ankara Başkentgücü-Bay
FİNAL
14 Haziran Çarşamba
11.00 Osmanlıspor - Sarayspor 3-1

 

19.Grup
GİRESUN
A Grubu
11 Haziran Pazar
15:30 Trabzonspor-Ordu Demirspor 7-0
Çaykur Rizespor AŞ-Bay
12 Haziran Pazartesi
16:30 Ordu Demirspor-Çaykur Rizespor 0-2
Trabzonspor-Bay
13 Haziran Salı
15:00 Trabzonspor-Çaykur Rizespor 3-2
Ordu Demirspor-Bay

B Grubu
11 Haziran Pazar
17:00 1461 Trabzonspor-Merzifon Gençlerbirliği 6-1
Samsun Atakum Belediyespor-Bay
12 Haziran Pazartesi
15:00 Merzifon Gençlerbirliği -Atakum Bld 2-3
461 Trabzonspor-Bay
13 Haziran Salı
16:30 Atakum Belediyespor-1461 Trabzonspor 4-5
Merzifon Gençlerbirliği-Bay
FİNAL
14 Haziran Çarşamba
15:00 Trabzonspor - 1461 Trabzonspor 2-3

 

20.Grup
BAYBURT

11 Haziran Pazar
14:00 Gümüşhane 15 Şubat-Artvin Çoruhspor 0-0
15:30 Ortahisar Kanunispor-Erzurum BBŞBld 4-1
12 Haziran Pazartesi
14:00 Artvin Çoruhspor-Erzurum BBŞBld 0-3
15:30 Ortahisar Kanunispor-Gümüşhane 15 Şubat 5-1
13 Haziran Salı
11:00 Ortahisar Kanunispor-Artvin Çoruhspor 4-0
12:30 Gümüşhane 15 Şubat-Erzurum BBŞBld 1-2

Derleyen: Benan Diker

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus